Treść opublikowana przez Moon_11
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Dzisiejsza motoryzacja niestety
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Sorki że się "wtrącę" ale tutaj minus dla audi za to trzeszczące wnętrze skoro tak piszecie audi nie ładnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj bezawaryjności życzę
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kurza twarz kużwa szkoda ze sianka nie mam tyle kupiłbym kozak Gratuluję tak dużo pracy włożone w to auto każde BMW się chowa hehe @tomekhxc jeżeli można spytać co teraz za gablota się szykuje ?
-
Muzyka na karcie SD
A jak to z adapterem wygląda ? pisałem do góry o adapterze
-
Muzyka na karcie SD
A jak kupię ten Rns-E LED to się tylko wymienia tą nawigację i wszystko gra czy jakieś grzebanie ja nie jestem w tym dobry nie ogarniam tego kodowania wiązek itp.
-
Muzyka na karcie SD
No właśnie zamierzam kupić ładowarkę samochodową Xiaomi RoidMi 3S 5in1 tam jest też adapter gdzie mogę puszczać muzykę z telefonu od 87.5 do 107.9 MHZ i mam nagłośnienie BOSE + Subwoofer i się martwię że będzie gorsza jakość dżwięku
-
Muzyka na karcie SD
A da się tak zrobić żeby było minimum 8 gb ?
-
Muzyka na karcie SD
Witam serdecznie posiadam MMI z 2 slotami na kartę pamięci i czy jak kupię 8 gb to będzie to grało gdzieś szłyszałem że maks do 2 gb a mi nie starczy 2 gb muzyki ;P Jak jest jakieś rozwiązanie proszę o podpowiadanie
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
I Pyykk Audi The BEST
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
za***ista Furmanka Szerokości i Bezawaryjności
-
BRILLIANT RED B7 AVANT 1.8T Quattro [210HP / 325NM]
Ładna furmanka powodzenia tam przy modzeniu
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Czekam na efekt Dużo zdrowia życzę w tych czasach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
I to jest najlepsze w tym wszystkim modowaniu że na koniec efekt jest zajebis*y i jest ta satysfakcja i banan na twarzy
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Auto kupiłem ponad rok temu w blacharskim stanie i jak i technicznym jest jak najbardziej dobrze miesiąc temu klocki wymieniłem jak na razie nic nie będę może potem felgi do zmiany bo mam 16stki takie zwykłe jak kołpaki a będę celował 19stki jakieś i jeszcze opony też będą wtedy do wymiany pomału małymi kroczkami do celu
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Wczoraj przeglądałem temat twojego auta i modyfikacji i masz super furmankę Podziwiam majsterkowanie na "kamieniach"
-
Avant B7 1.8t (Kamil313)
Zaje*iste hamulce pasuje do felg Ten zółty kolor robi robotę ;P
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
No tak wszystko pomału pracuję jako kierowca ciężarówki i 3 tygodnie jestem w trasie i na tydzień zjeżdzam także czas jest tylko chęci brak w autach umiem majstrować jestem mechanikiem z szkoły średniej praktyki ;P tylko nie mam warsztatu ani narzędzi ale myślę że się coś ogarnie Może to wypalić ?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Ja takie pytanko z innej beczki ile miesięcznie wydajecie kasy na te wszystkie cześći felgi i inne fajne pierdółki bose szyby przyciemniane itp. Też planuje ulepszyć Audi a4 b7 1.8 T i taki styl samochodu bardzo mi się podoba jednak się boję że finansowo nie dam rady a bardzo bym chciał <3 :3
-
Jaka karta do muzyki ?
Witam serdecznie jestem posiadaczem Audi a4 b7 1.8 Turbo 2006 Avant i posiadam nawigację Audi Navigation Plus i są sloty na kartę pamięci i teraz tak bo ja mam ponad 3 gb muzyki chciałbym sobie wgrać do auta i teraz pytanie czy karta 4 gb powiedzmy zadziała normalnie jeżeli nie to jeszcze pytanie jeżeli kupię 2 karty które mają po 2 gb to czy te karty się łączą i nie będę musiał przeskakiwać przez całe menu żeby włączyć drugą partię muzyki bo ja chciałbym normalnie "operować" tym ponieważ mam kierownicę z przyciskami z tym do przesuwania utworów i głośności i jeszcze ważne pytanie Jaką kartę kupić aby działała w 100% Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia w tych ciężkich czasach