Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

robee323

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, będzie wdzięczny za rozkodowanie numeru VIN WAUZZZ4B02N151114, pozdrawiam
  2. @hunter91czyli luz na mechaniźmie różnicowym tylnego mostu jest przyczyną tych stuków podczas zwolnienia obciążenia na elementach napędu?
  3. Przy commanderze miałem na liczniku napis "fail" w miejscu przebiegu. Jednakże wydaje mi teraz czytając tę instrukcję: Ross-Tech: VCDS: Immobilizer 2 Instrument Cluster Swapping WWW.ROSS-TECH.COM że zapomniałem o adaptacji ECU, także zrobię jeszcze raz krok po kroku według tej instrukcji, ale korzystając z vag com i zobaczę czy znowu jakiś problem wyjdzie, mam nadzieję że nie
  4. okej, dzięki, miałem właśnie wątpliwości czy nie pin nie musi być taki sam w liczniku i w ECU, także spróbuję dziś przez vag-com zaadaptować na kanale 21 w 17-Instruments
  5. no a nie będzie problemu, że w ECU jest inny login do immo niż w liczniku? Bo immo2 ma swój login w tych miejscach. Pytam bo właśnie chcę wsadzić licznik do auta gdzie było immo2 na inne immo2 ale teraz z FISem. Pin sobie odczytałem z obu liczników, ale nie jestem pewien czy kluczyki też nie muszą być zgodne z loginem.
  6. Cześć, czy mógłby mi ktoś powiedzieć które linie w pliku wsadowym licznika odpowiadają za immobiliser (immo2) ? Zakładam FIS więc daję inny licznik, z oryginalnego licznika 8D0 919 861 C (pin 2071) przechodzę na 8D0 919 880 NX (pin według VAG EEPROM Programmer 1.19 to 1235), dlatego chciałbym zmienić informacje o immo w nowym liczniku. Pin z licznika z końcówką 880 NX to według obu programów 1235, jednak w VCDSie wpisując 01235 nie da się do niego zalogować. Wsad odczytałem VAG K+CAN Commander oraz VAG EEPROM Programmer ale z zwykłym kablem KKL. Będę wdzięczny za wskazówkę. W załączeniu przesyłam oba wsady, pozdrawiam. 8D0919861C B5-KOMBIINSTR. VDO D10 licznik 1.6 AHL.BIN 8D0919880NX B5-KOMBIINSTR. VDO D10 licznik, 1.8T.BIN
  7. Cześć @Dev czytałem wątek i mam pewne pytanie, znalazłem dyfer z V8 D11 z oznaczeniem AFV do kupienia, pisałeś że AVF i AXZ mają Torsen, w etce pokazuje tylko AXZ, dlatego chodzi mi tylko o potwierdzenie, że oba się niczym nie różnią. Przerabiasz te dyferencjały z V8 do B5? Czytałem że stoczyłeś Torsen z 45 na 41 mm. Czy jeszcze jakiś zabieg jest potrzebny by dopasować tylny Torsen? Bo wałek i wieniec zostaje z B5. Czy korzystałeś też z tylnego dyferencjału z możliwością blokady za pomocą siłownika pneumatycznego? (Taki jak w A80 B4) Umiałbyś opisać różnice między tymi dwoma rozwiązaniami? Chętnie bym się dowiedział czy od czasu ostatnich postów wpadł może jakiś nowy pomysł. Pozdrawiam
  8. robee323 odpowiedział(a) na s3ns temat w Audi A4/S4 B6
    @s3ns bardzo szanuję że poprawiłeś fabrykę robiąc te modyfikacje, po pierwsze wsadzając R5, ale w szczególności za cofnięcie silnika i wykorzystanie skrzyni z S5 (obecnej też w A4 B8), która ma znacznie mniejszy dzwon. Czy wsadzając te skrzynie i cofając silnik też zmodyfikować sanki oraz elementy zawieszenia, prawda? Do tej pory nie nie widziałem w pełni skończonej operacji. Pozdrawiam
  9. Pokażesz jakie emblematy masz na klapie bagażnika?
  10. @denveco Dowiedziałeś się może coś o tych 6 mocowaniach w podwoziu? Brakuje mi ich właśnie by u siebie progi założyć. Ma ktoś numery tych mocowań? Progi w etce znalazłem ale tych mocowań to nie.
  11. Okej, dzięki za odpowiedź, jednak chyba spróbuję do wkładu od Passata dołożyć elektronikę z lusterka Audi bo w lusterku Passata jest fajne podświetlenie od spodu lusterka
  12. Cześć, chciałbym upewnić się i zapytać, jeżeli mam lusterka zewnętrzne fotochrom i lusterko środkowe fotochrom z fragmentem wiązki, to żeby to wszystko złożyć wystarczy wykonać to co jest opisane na początku wątku wraz ze zrobieniem diód w lampce podsufitki? Nie potrzebuje już żadnych dodatkowych elementów jak np. przekaźnik do obsługi wszystkich lusterek bo wszystkim operuje środkowe lusterko, zgadza się? Jeszcze mam taką sprawę, mam lusterko oryginalne z A4 B5 oraz lusterko z Passata B5 FL ambiente, lusterko z A4 niestety wylane a to z Passata ma wtyczkę 6 pin jednak tylko cztery są wykorzystane, więc pewnie brakuje pinów na lusterka boczne, jak tę kwestię rozwiązać by na lusterku z Passata mieć też sygnały na boczne lusterka? Czy koniecznie będzie do tego rozebranie lusterka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.