Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie polecam regeneracji felg... Jeśli są zniszczone, warto wymienić na nowe.
  2. Dali rabat w tym sensie że za montaż płaciłem tylko 22zł... Wszystko mam na fakturze... Foto: I co? szczeka opadła?
  3. Dali rabat ponad 100zł bo za montaż płaciłem grosze.... W DE Kosztuje taka 165 euro..
  4. W ASO dobrze sprawdzili. Sam tez to sprawdzałem... Mam jasną podsufitkę, siedzenia mają obicia w kolorze gałki i VIN tez to potwierdza. Więc kłócić się nie będę. Swoje wiem... Poprzednia gałka była z modelu B7
  5. Panel na zdjęciu jest zabrudzony... 1.Na fotce tak tylko wygląda, tym nie planuje nic robić... 2. Kierownica jest idealna. Tu też nic w planach. 3.Jedyne czym się zajmę to w przyszłości tym przyciskiem zużytym... Kolor mieszka i gałki jest taki jaki był gdy auto wyjechało z fabryki. (sprawdzone-vin itd) Ktoś pisał że cena nie ta. W autoryzowanym sklepie Audi w Niemczech kosztuje w przeliczeniu na zł 750
  6. Możecie sobie pisać co chcecie. Ja kupiłem to co chciałem i sam taką wybrałem. Kierownice mam taką jaką chce i nie zmieniam. I nie jest to zwykła gałka bo B8 miał jeszcze inną troszku gorszą. (pierwsze modele -roczniki) Radze się udać do ASO i dopytać. Dla mnie gładka jest dożo lepsza. Następne cele: Za tydzień montuje projektory - tył --(oczywiście sam bo to prosta sprawa) Za niecały miesiąc montaż moich rejestratorów (przód - tył) Koszt montażu 1300 zł Oczywiście zrobią to w ASO bo będą kabelki ciągnąć pod podsufitką itd Dalsze plany: Michelin Primacy 4 CDN....
  7. Tylko że mi chodziło nie to by dobrać pod kierownice, tylko o to żeby było to co było jak auto wyjechało z fabryki. Dokładnie ten model co mam. Co do cen, to udowodnijcie jakie są ceny. Piszecie a dowodów zero.
  8. Taaa? To udowodnij. Pokaż ceny z ASO.
  9. Jestem bardzo zadowolony z nowego mieszka i gałki. Dla jasności: A8S - Standard equipment OG1 - Gearshift lever 1XW - Leather-covered multifunction sports steering wheel, 3spoke Niemiec zwyczajnie sobie zmienił. Wcześniej miał mieszek i drążek z Audi A4 B7 Zresztą widać że dużo w aucie zmieniał na lepsze. --Webasto -AutoHold i wiele innych rzeczy.
  10. Sprawdź sobie ceny w ASO, a potem pisz. Z ortografią też u Ciebie kiepsko.
  11. VIN-nie kłamie. Jeden z drugim cwaniakuje a nie pomyśli że Niemiec mógł zmieniać sobie kierownice itd
  12. Tak? To dziwne że zgadza się z vin. Następny cel: Projektory - tył CDN....
  13. Sprawdzili po vinie i jest taka jak być powinna. Jak dla mnie--idealna. Sam też przed chwilą sprawdziłem po vin--i jest wszystko OK. Więc daruj sobie uwagi jak nic nie wiesz.
  14. Nic mi nie wcisnęli. Mam taką jaką sobie wybrałem.
  15. I tu się mylisz. Dokładnie sprawdzali i w moim egzemplarzu taka była oryginalna.
  16. Jest taka jak być powinna, przy moim modelu auta.
  17. Już nowa rzecz zamontowana Mieszek i gałka zmiany biegów. Sam montaż kosztował astronomiczną kwotę. Niewiele a bym zemdlał, na widok rachunku za montaż 22zł Oczywiści jak zawsze kawka przy okazji.
  18. Cofam pytanie. Już zdecydowałem, że zostaje przy 17 tkach ( mam bardzo ładne i w idealnym stanie felgi Audi 1500zł-sztuka) Kupię tylko nowe opony Michelin Primacy 4 do nich. Siano pójdzie na inne bajery.
  19. Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Odbieram mieszek rano i od razu montują... Za to im płacę... Proste.
  20. W ten piątek montaż mieszka i gałki oryginalnej do Mojej Piękności. Następny cel: Projektory tył. Nowe opony i felgi 18tki na wiosnę. Macie jakieś propozycje felg? Cenowo 1000zł za 1 sztukę Co proponujecie? Co do opon to będą Michelin Primacy 4
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W ten piątek montują mi nowy mieszek i gałkę w ASO to zapytam. Przy okazji podepną i sprawdzą.
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I jak na razie zero problemu z ciśnieniem w kołach jak pisałem wcześniej. Jaka to mogła być przyczyna? Dziwne..
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gdzie kupić i jaki koszt? Byłoby to bardzo przydatne. Podpiąć i sprawdzić co jest grane. Na chwile obecną wszystko OK. Zobacze czy jutro się zapali.
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na razie spokój. Nic się nie wyświetla. Po kołach nie widać wizualnie, by zeszło powietrze chociaż trochę. Dziwne to jest. Czasami jak dopompuje to nie zapala się przez np 200km trasy. Dopiero na drugi dzień się zapala przy uruchamianiu auta. Trochę to wkurza bo wtedy automatycznie nie działa AutoHold Jak dopompuje wtedy działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.