Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Ja się nie przejmuje bo śmigam od początku roku na 98-ce Zdecydowanie lepsze paliwo.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Działa...
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziwne jest to , że raz działają raz nie.. Przykład: Jadę 200 km autostradą i nie działają przez całą drogę. Gaszę auto na chwilę na stacji benzynowej i po odpaleniu i ruszeniu w dalszą drogę nagle już działają.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chwilami nie działają spryskiwacze szyby. Na długiej trasie zauważyłem, że czasami spryskiwacze nie działają... Poziom płynu jest OK. Czy to zapchane dysze spryskiwaczy szyby? Jeśli tak to jak je wymontować i wyczyścić?
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Navipol - Kraków Polecam.
  6. Opony pierwsza klasa... Dobry wybór
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chodziło mi o to by otwierać kluczykiem a nie pilotem z kluczyka...
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdź czy jest możliwość otworzenia nie z poziomu kluczyka tylko zwyczajnie kluczykiem.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem... Dzięki.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy wymiana świec jest prosta? Chciałbym wymienić świece na nowe. Auto sprawuje się dobrze ale na wszelki wypadek chciałbym wymienić. Czy lepiej zlecić to w serwisie?
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozumiem, więc zlecę to w serwisie.Dzięki.
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Muszę zrobić porządek z grillem (malowanie)(foto) Pytanie: Jak można go wymontować? Chciałbym go wymontować i dać do malowania jakiejś porządnej firmie.
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I jeszcze może śmieszne pytanie. Czy jak wiązka jest uszkodzona, to może pęknąć szyba?
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może tak być , że wiązka przypiekła klej z taśmy? Auto było lekko oklejone od środka jak jechałem na koncert. Kawałki kartek A4 + małe kawałki taśmy by przykleić do szyby. Możliwe, że przez przypadek naklejona taśma była na wiązce. Jak umyłem szybę gdzie jest ta wiązka, to już nie jest tak ciemne w tym miejscu jak na fotce. Na filmie sprawdza zwykłym próbnikiem? (śrubokręt (próbnik)
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdziłem dokładnie i umyłem szybę od wew.. Wiązka wygląda jakby była cała. Ten kawałek co myślałem, że to kabelek okazał się nie wiązką. Pytanie: Jak mogę sam sprawdzić czy wiązka działa i jest nie uszkodzona? Szyba w wymienionym miejscu była zabrudzona i możliwe , że zwyczajnie coś przypiekło na wiązce. Chciałbym sprawdzić czy prąd przechodzi i nie jest uszkodzona.
  16. Zrobisz jak zechcesz. Ja zalecam 98
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuje. Już wszystko wiem.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie bardzo często... Co kilka mies...
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy po takiej naprawie po długim czasie można myć preparatem do szyb szybę od środka?
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok .. Zamówię ten preparat. Uszkodzenie jest na samym dole szyby więc pewnie będzie mało co widoczne po naprawie.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    144 zł za taki klej...Sporo....?
  22. -- Wpadła nowa oryginalna pompa paliwa BOSCH (20.12.2023) -- Wymiana kratki halogenowej (lewa strona) (12.02.2024)
  23. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jechałem na koncert i okleiłem trochę auto ( taśma jednostronna małe kawałki) Możliwe, że ona uszkodziła drucik podczas odklejania.) Czyli jak namaluje cieniutką kreskę jak mówisz to ogrzewanie będzie 100% sprawne? Jeśli drucik nie jest przerwany, należy go ucinać? Nie można to jakoś naprawić? Nie wiem przykleić?
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co jakby całkiem odciąć i zostawić jak jest? Stanie się coś? Będzie szyba odparowywać itd? Podgrzewanie będzie działać? Będzie zimą odmarzała szyba?
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Muszę to jeszcze jutro dokładnie sprawdzić. Wygląda na to, że jest nie przerwany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.