Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dr_J

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dr_J

  1. @siemian Jakie to felgi?
  2. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    U mnie też się uspokoiło ?
  3. Dr_J odpowiedział(a) na RALF76 temat w 2.0TFSI
    Adblue tylko w dieslu. GPF jest przy benzynie.
  4. Dr_J odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Miałem podobnie - akurat jak byłem na wakacjach :/ Wczoraj w nocy powiadomienia o ruchu drogowym wróciły. Komunikat póki co nie pojawia się.
  5. Nice! Podrzucisz proszę namiar?
  6. @Muskel1 Gdzie kupowałeś? ASO?
  7. @DarekS4 W sumie na logikę ma to sens. Dzięki!
  8. Ehh czyli jednak trzeba chwile poczekać po dłuższej jeździe Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził
  9. Czy to znaczy, że praca turbo jest podtrzymana po wyłączeniu silnika i turbo schładza się samo?
  10. Dr_J odpowiedział(a) na venividivici temat w Audi A4 B9
    Jest miejsce i można dołożyć.
  11. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    @nietper 0W20?
  12. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Zauważyłem jak już wkleiłem... to kto zgadnie jaka jest prawidłowa norma, skoro te 4 należą do kategorii „awaryjne”? :/
  13. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Screenshot: Edit: teraz doczytałem to co wkleiłem z instrukcji. Zgłupiałem. Jaka zatem jest poprawna norma... jak tu piszą tylko o awaryjnej sytuacji? :/
  14. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Teoretycznie w instrukcji jest norma 504, 508, 511 albo ACEA C3 (nawet teraz sprawdzałem),
  15. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Dzięki za porady. Sprawdzę przy najbliższej zmianie oleju.
  16. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Tego się nieco obawiam. Ale mam dłuższą gwarancję, więc tak łatwo się mnie nie pozbędą
  17. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    To mam jeszcze ze 3-4 miesiące zanim dobije do 10k. Ehh.. ta niemiecka precyzja
  18. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Dzięki. Czy z Twojego doświadczenia ASO cokolwiek poradzi, czy będą starali się mnie zbyć?
  19. Dr_J odpowiedział(a) na Dr_J temat w 2.0TFSI
    Dzięki Panowie. Będę to z pewnością zgłaszał.. auto w końcu jest na gwarancji... Pytanie: czy zmiana oleju z 0W20 na 5W30 ma szansę nieco pomóc? ?
  20. Dr_J opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witajcie, W tym roku kupiłem nowe auto - pierwsze od Audi, pierwsze z turbiną (wcześniej wolnossące jednostki). Po około 2500km wymieniłem olej na Millers Oil. Od tego czasu zrobiłem 3000km i zauważyłem, że na cyfrowym bagnecie ubyły mi 3 kreski oleju (stan 5/8). Moim zdaniem to sporo. Nie żyłuję auta, zawsze czekam aż olej osiągnie temperaturę roboczą zanim przycisnę. Więcej niż 150/160 km/h nie jeżdzę. Jestem ciekaw czy zauważyliście podobne objawy u siebie? Co sądzicie o takiem ubytku - duży, czy normalny? Nie ukrywam, że trochę mnie to martwi. Dzięki za pomoc.
  21. @piteks Piszesz, że nic nie dolewałeś - to dobra wiadomość. Ale czy wziął Ci coś oleju? Czy poziom bez zmian na przestrzeni 15k? Ja dopiero 1500km od wymiany zrobiłem (mam teraz ten sam olej), ale ubyły mi 2 kreski (fakt, trochę go docisnąłem na autostradzie ~180 przez dłuższy odcinek). Mimo wszystko nieco mnie to martwi :(
  22. Great! Dzięki ;)
  23. @vvalery 5W30 brzmi okey, kiedy nie masz GPF'a. W instrukcji 2021 nie wymieniają tego oleju. Norma to: 508/509.
  24. @piteks Jak się sprawdza ten olej? Miałeś jakieś problemy? Silnik coś wypił? Mam ten sam silnik, zbliżam się powoli do 1300km. Przed 2k planuję zmianę. Konfigurator na stronie Millers Oils wyrzuca mi propozycję: XF Premium Engine Oil C5 VW 0w20. I tak się zastanawiam co zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.