Treść opublikowana przez ziutek1957
-
[ALL B5] Kto ma w a4 b5 przednie lampki USA?
Ja mam dzielone Boscha ale kierunki USA-liczy sie ?
-
Jak wyglądają drogi w czasie zimy w Waszym mieście?
U mnie w okolicy drogi wygladaja normalnie ,czyli tragicznie
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Kolega mial Huskiego i faktycznie te psy uwielbiaja ruch.Pomimo iz kolega mieszka pod lasem i jego Husky biegał wokól domu praktycznie caly dzien to jak uslyszal kury to dostawal pierdolca-2 razy zagryzł po 10 szt
-
Petycja - zabójstwo husky
Ten kraj to parodia Skurwiele powinni dymać do końca życia w jakims kamieniołomie,a nie spedzic pare miechów w pierdlu za nasze podatki
-
Petycja - zabójstwo husky
Ale skurwiele Powinna jednak byc kara smierci...
-
[ALL B5] Potrzebny numer czesci
Tak,plastiki czarne.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:40_________________________________________________Chodzi mi o ta nakladke w skórze.
-
[ALL B5] Potrzebny numer czesci
Tapicerka na podlodze i fotele jasna...
-
[ALL B5] Potrzebny numer czesci
Witam!Potrzebuje nr czesci , tzn nakladke na dzwignie recznego do A4 B5 99-01 czyli do polifta.Moze ktos sprawdzic w ETCE,bylbym wdzieczny?
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Zdrowych,wesolych
-
[ALL] Sprzedający 312MC
-oj to trza przyznac,ze w przeciwienstwie do PKP poczta w tym roku daje rade-paczka z Łodzi przyzla do mnie w tym goracym okresie z dnia na dzien
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Żarty żartami ale ja tez poplynalem na forum Jak sie zarejestrowalem to napisalem ,ze kupie silniczek wycieraczki tylnej do avanta.No i kupilem od niejakiego raffi76 (Ostatnio aktywny: 09 Październik 2009, 08:02 )tyle ze przyslal mi spalony silniczek .Na nic PW ,dzwonienie na jego nr z roznych telefonow-150 zeta poszlo psu w dupe
-
[ALL] Sprzedający 312MC
-wlasnie pod moj blok podjechal kurier GLS-takie male OT :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dziwna sprawa z ABS-em
No wlasnie o to chodzi ze nie ma zadnego bledu
-
[ALL B5] Dziwna sprawa z ABS-em
Patrzylem i nic :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dziwna sprawa z ABS-em
Otoz moj problem wyglada nastepujaco:w normalnej ,codziennej eksploatacji kontrolka abs-u nigdy sie nie zaswieca ale jak tylko wjade na autostrade i pociagne ok 50 km z predkoscia 120-130km/h zapala sie kontrolka od abs-u i czerwony wykrzyknik.Jak zjade na parking ,zgasze auto wypale fajka to przy odpaleniu auta wykrzyknik juz sie nie swieci,abs swieci sie jeszcze pare metrow i gasnie a po przejechaniu znowu odcinka paru nastu km z predkoscia autostradowa sytuacja sie powtarza do opisanej.Mial ktos takie cos?Co o tym myslicie?
-
[ALL] Zamarznięty płyn do spryskiwaczy
To moze wykrecic zbiorniczek i do domu go na kaloryfer
-
[ALL B5] Zarowka LED w kierunkowskazy
Czy montowal ktos z Was zarowki ledowe zamiast zwyklych 21W w tylne kierunkowskazy do Avanta?Chodzi mi o to czy tam przychodza takie zwykle zarowki ledowe czy te ze zmieniona polaryzacja?
-
[ALL B5] Pytanie o zamienność części-amortyzatory tył
Panowie-pytanie jest nastepujace:czy amory z Paska B5 Sedan beda pasowac do mojego Avanta B5 ?
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Bylo nawet o tych palantach w tiwi,bodajze w Ekspresie Reporterow
-
[ALL B5] Pytanie o lampy przednie
Panowie,w opisie tej aukcji http://moto.allegro.pl/reflektor-glowny-audi-a4-f-vat-i1274561790.html jest ze lampa jest na H7+H7 czyli wsadze tam zwykle zarowki H7?Te lampy ala S4 wiem,ze przewaznie sa pod xenon D2S...Wiadomo Wam cos na ten temat?
-
[ALL B5] Zmiana lamp na dzielone S4
Panowie-czy zmieniajac swoje lampy(mam typ Bosch H7+H7+H1)na dzielone S4 jak na tej aukcji -----> http://moto.allegro.pl/nowa-lampa-przednia-prawa-audi-a4-s4-94-98-i1221527849.html beda do nich pasowac kierunkowskazy Bosch-a?Czy te lampy sa tylko pod xenon czy w soczewke moge poki co zalozyc zarowke H7?Czy ktos sie orientuje co i ile treba przerabiac w ori wiazce elektrycznej pod reflektory?
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Poprosze 1 szt.
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
Odgrzeje pewne pytanie-czy listwy dolne drzwi pasuja z polifta do przedlifta?
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
Ja zaliczylem rok temu w Czechach sarenke-jechalem sobie jeszcze wtedy moja B4 na długich światłach(i to byl blad jak sie pozniej dowiedzialem,bo oslepilem zwierza)a ta menda stala na lewym pasie,wiec shamowałem a ona w ostatnim momencie sie odwrocila na moj pas i poszedl w piz*u kierunek,uchwyty od reflektora i pare plastikow przy chlodnicy
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Fiat 126p FL 1992r ------> VW Golf II 1.6RF 1989r ------> VW Golf II 1.6 RF 1987r ------> Audi 80 B4 Avant 1.9 TDI 1Z 1993r ------> Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI AHU 1997r