Treść opublikowana przez ziutek1957
-
fajne felgi.....
Nie wszystko co zrobily małe,szybkie,żółte rączki jest tandetne ale felgom made in China bym nie zaufał.
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
U ojca w B5 na prawym przednim blotniku wychodza systematycznie burchle,lakierowalismy juz 2 razy i d*pa.Ocynk jest uszkodzony i blotnik raczej do wymiany.
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Milczar,mimo ze jestem zwolennikiem ori kranów jesli chodzi o TDI to musze przyznac ze bardzo ładnie Ci to wyszło!Ciekaw jestem tylko trwałosci tych końcówek?
-
Wymiana dwóch wahaczy na używane czy nowe ?
Uzywane to jak pepik napisał loteria.Ja kupilem górne SRL,zamiennik ale 2 lata gwarancji.
-
Czy ten model kierownicy mozna zamontować w Audi b5
-to nie lepiej obszyc eske?
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Dawaj srebrne-przy Twoim ciemnym nadwoziu bedzie spory kontrast i bedzie sie dobrze prezenciło :-)
-
Boczki bagażnika B5 Avant
Panowie,czy boczki bagażnika w Avancie różnią się między poliftem i przedliftem?Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie w tej kwestii?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Kurde,a ja juz przekazalem procenta na zwierzaki...
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
kamil,Twoja wizja jest dosc kontrowersyjna wiec nie masz sie co dziwic takim a nie innym opiniom.To co zrobiles z wnetrzem daleko wychodzi poza ramy i stereotypy,ze tak powiem,przyjetym na forum...
-
Hokej przedni po lifcie
-a to co innego!!!Czyli zamienników nadal brak...
-
Hokej przedni po lifcie
aju,pierwsze widze zeby byla podróba i to jeszcze w Intercarsie???Czesto importerzy maja taka pozycje w katalogu ale caly czas stan magazynowy zero!
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Twoje auto ale ja co do chromu na grillu nie mam nic przeciwko!!!
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
-to ja go nie kumam
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Masakre Kolego zrobiles!
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
Moim skromnym zdaniem nie bardzo,nijak biały nie pasuje tu do koloru nadwozia...
-
Rynienka nad filtrem kabinowym
Musowa ta rynienka-bez niej bedziesz mial wode we wnetrzu i wentylator wnetrza szlak trafi!
-
[ALL B5] Pomoc lampy przednie i propozycje
Przeciez co jakis czas chlopaki w gieldzie sprzedaja!
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A ktos z Was zakladal SRL-a?Ponoc od tego roku 2 lata gwarancji...
-
Hokej przedni po lifcie
Polift ma bodjze 4 wloty po bokach a przedlift 3.Temat tego hokeja ciezki bo zostaje tylko używak,nie robia zadnego zamiennika choc do B6 juz sa !
-
[ALL B5] Naprawa drobnych odpryskow na karoseri
Ja jako podkład po lakier przy zaprawkach używam Hammerrite-a i daje rade - po zimie żadnych problemów!
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Nie kupujcie Koledzy płynu z Hart-a!Tragedia,maże strasznie!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A ktos z Was uzywal moze Car Brite-a ? Fajna cena i efekt moim zdaniem zajefajny!
-
Malowanie felg
Malowanie proszkowe-kumpel ostatnio tak robil z felgami od Citroena XM-a,efekt super i wcale nie straszne pieniadze,musialbym dokladnie go spytac ile wyszlo!
-
silniczek tylnej wycieraczki Avant 96
Dokladnie,używka juz za 130-150zł.Podbij do chłopaków z dzialu "sprzedam auto na czesci"
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
Tak czy owak psy sie czepiaja-kumplowi za USA blache dowod juz 2 razy polecial,ale mówi ze jest twardy ;-)