Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziutek1957

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziutek1957

  1. Nie wszystko co zrobily małe,szybkie,żółte rączki jest tandetne ale felgom made in China bym nie zaufał.
  2. U ojca w B5 na prawym przednim blotniku wychodza systematycznie burchle,lakierowalismy juz 2 razy i d*pa.Ocynk jest uszkodzony i blotnik raczej do wymiany.
  3. Milczar,mimo ze jestem zwolennikiem ori kranów jesli chodzi o TDI to musze przyznac ze bardzo ładnie Ci to wyszło!Ciekaw jestem tylko trwałosci tych końcówek?
  4. Uzywane to jak pepik napisał loteria.Ja kupilem górne SRL,zamiennik ale 2 lata gwarancji.
  5. -to nie lepiej obszyc eske?
  6. Dawaj srebrne-przy Twoim ciemnym nadwoziu bedzie spory kontrast i bedzie sie dobrze prezenciło :-)
  7. Panowie,czy boczki bagażnika w Avancie różnią się między poliftem i przedliftem?Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie w tej kwestii?
  8. Kurde,a ja juz przekazalem procenta na zwierzaki...
  9. kamil,Twoja wizja jest dosc kontrowersyjna wiec nie masz sie co dziwic takim a nie innym opiniom.To co zrobiles z wnetrzem daleko wychodzi poza ramy i stereotypy,ze tak powiem,przyjetym na forum...
  10. -a to co innego!!!Czyli zamienników nadal brak...
  11. aju,pierwsze widze zeby byla podróba i to jeszcze w Intercarsie???Czesto importerzy maja taka pozycje w katalogu ale caly czas stan magazynowy zero!
  12. Twoje auto ale ja co do chromu na grillu nie mam nic przeciwko!!!
  13. Masakre Kolego zrobiles!
  14. Moim skromnym zdaniem nie bardzo,nijak biały nie pasuje tu do koloru nadwozia...
  15. Musowa ta rynienka-bez niej bedziesz mial wode we wnetrzu i wentylator wnetrza szlak trafi!
  16. Przeciez co jakis czas chlopaki w gieldzie sprzedaja!
  17. A ktos z Was zakladal SRL-a?Ponoc od tego roku 2 lata gwarancji...
  18. Polift ma bodjze 4 wloty po bokach a przedlift 3.Temat tego hokeja ciezki bo zostaje tylko używak,nie robia zadnego zamiennika choc do B6 juz sa !
  19. Ja jako podkład po lakier przy zaprawkach używam Hammerrite-a i daje rade - po zimie żadnych problemów!
  20. Nie kupujcie Koledzy płynu z Hart-a!Tragedia,maże strasznie!
  21. A ktos z Was uzywal moze Car Brite-a ? Fajna cena i efekt moim zdaniem zajefajny!
  22. Malowanie proszkowe-kumpel ostatnio tak robil z felgami od Citroena XM-a,efekt super i wcale nie straszne pieniadze,musialbym dokladnie go spytac ile wyszlo!
  23. Dokladnie,używka juz za 130-150zł.Podbij do chłopaków z dzialu "sprzedam auto na czesci"
  24. Tak czy owak psy sie czepiaja-kumplowi za USA blache dowod juz 2 razy polecial,ale mówi ze jest twardy ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.