Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ziutek1957

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziutek1957

  1. Sprzedawca czesci samochodowych w hurtowni odpowiedzialny za sprzedaz poprzez allegro-8 h dziennie,w przerwach na forum A4 :-)
  2. Kiedys trafilem w Czechach sarenke ale 80 B4.W efekcie poszedł kierunkowskaz,uchwyty od reflektora i plastiki wokół chłodnicy.Pamietajcie,jesli w oddali zobaczycie przed autem zwierzyne to broń Boże nie właczajcie długich a jesli na nich jedziecie to natychmiast mijania-zwierze przy długich jest oślepione i wtedy nie wiadomo co zrobi!
  3. Ja mam juz czerwona wstazke,jutro wracajac z pracy przewiazuje sie caly ,wchodze do domu i mowie do zony tadaaaaaa
  4. Tez przerabialem to ostatnio ale u mnie pomogla wymiana termostatu na Wahler-a
  5. Całkiem ładniutka
  6. TYC-a upodobali sobie handlarze bo dosyc,dosyc pasuje ale nic poza tym-nie swieci
  7. Dobre pytanie,bo temat tez mam do przerobienia.Zerkne u kolegi w polifcie i dam znac.
  8. Wiekszosc nowszych modeli aut ma króciutkie ramiona tylnej wycieraczki.Czy wyglada to lepiej niz ori?Rzecz gustu...
  9. Nie rób tego stary
  10. Tak jest-termostat powiedział "mam dość".Siedzi juz nówka Wahler'a i jest ok
  11. Do tej pory auto jak sie nagrzalo trzymalo na wskazniku 90 stopni.Dzis zauwazylem,ze nie osiaga na wskazniku 90 tylko ok 85 ale przy jezdzie pod wieksza gore temp.rosnie do 90 stopni ale zaraz przy zjezdzie w dol i odjeciu gazu temp.na wskazniku pokazuje nawet ponizej 80 stopni i tak caly czas.Ogrzewanie jest,nadmienie,ze nie mam klimatronika.czytalem juz pare postow ale jak myslicie : termostat czy czujnik.A wogole to w AHU ile jest tych czujników i gdzie dokladnie sa umiejscowione?
  12. A np kratka zderzaka srodkowa z Seata Altei-ta kratka jest duza i jest plaster miodu
  13. Postaram Ci sie je podac wieczorem
  14. Tez mam przedlifta i podszybie wraz z klapka od polifta-dobra rzecz bo na jesien liscie i inny syf nie zapycha juz tych odplywów pod aku
  15. -a to mylicja,prawda Mojemu szefowi sprawdzali ori xenony w Superbie
  16. A tak troche z innej beczki-jest jakas ori kratka srodkowa z chromem,ktora w miare pasuje do B5?
  17. Ogloszenie juz nieaktywne :confused4:Ciekawe,polift na manualnej klimie...
  18. Dymionych poliftów nie było.
  19. Moge Ci sprawdzic w ASO z kilkuprocentowym rabatem.
  20. Mialem takie listwy w swojej 80 B4 -wiecej tego nie popelnie
  21. Uwazaj na POLIZEI
  22. A to Argo - półtoraroczny łobuz
  23. A to przepraszam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.