Treść opublikowana przez ziutek1957
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Sprzedawca czesci samochodowych w hurtowni odpowiedzialny za sprzedaz poprzez allegro-8 h dziennie,w przerwach na forum A4 :-)
-
Spotkanie z sarenką
Kiedys trafilem w Czechach sarenke ale 80 B4.W efekcie poszedł kierunkowskaz,uchwyty od reflektora i plastiki wokół chłodnicy.Pamietajcie,jesli w oddali zobaczycie przed autem zwierzyne to broń Boże nie właczajcie długich a jesli na nich jedziecie to natychmiast mijania-zwierze przy długich jest oślepione i wtedy nie wiadomo co zrobi!
-
Jakie macie plany na walentynki?
Ja mam juz czerwona wstazke,jutro wracajac z pracy przewiazuje sie caly ,wchodze do domu i mowie do zony tadaaaaaa
-
[ACK B5]Koła stalowe z audi 100 do a4 b5 będą pasowały??
Generalnie na zime wezsze i tyle
-
[B5 AHU] Problemy z temperaturą
Tez przerabialem to ostatnio ale u mnie pomogla wymiana termostatu na Wahler-a
-
[B5 ADR] B5 by Pawel :)
Całkiem ładniutka
-
[ALL B6] Przednie lampy DEPO - zbieram opinie
TYC-a upodobali sobie handlarze bo dosyc,dosyc pasuje ale nic poza tym-nie swieci
-
[B5 AFN] Boczki bagażnika czy będą pasowały
Dobre pytanie,bo temat tez mam do przerobienia.Zerkne u kolegi w polifcie i dam znac.
-
[ALL B5] Ramie wycieraczki tyl Avant
Wiekszosc nowszych modeli aut ma króciutkie ramiona tylnej wycieraczki.Czy wyglada to lepiej niz ori?Rzecz gustu...
-
[ALL B5] Montaż zderzaka poliftowego przód do przedlifta
A nadkola Ci pasowały?
-
Stresik przed ślubem ;)
Nie rób tego stary
-
[B5 AHU] Wahania temperatury
Tak jest-termostat powiedział "mam dość".Siedzi juz nówka Wahler'a i jest ok
-
[B5 AHU] Wahania temperatury
Do tej pory auto jak sie nagrzalo trzymalo na wskazniku 90 stopni.Dzis zauwazylem,ze nie osiaga na wskazniku 90 tylko ok 85 ale przy jezdzie pod wieksza gore temp.rosnie do 90 stopni ale zaraz przy zjezdzie w dol i odjeciu gazu temp.na wskazniku pokazuje nawet ponizej 80 stopni i tak caly czas.Ogrzewanie jest,nadmienie,ze nie mam klimatronika.czytalem juz pare postow ale jak myslicie : termostat czy czujnik.A wogole to w AHU ile jest tych czujników i gdzie dokladnie sa umiejscowione?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
A np kratka zderzaka srodkowa z Seata Altei-ta kratka jest duza i jest plaster miodu
-
[ALL B5] Wymiary przedniego znaczka audi A4 B5 1995 sedan 1.6 benz
Postaram Ci sie je podac wieczorem
-
[ALL B5] Zaślepka-pokrywa podszybia
Tez mam przedlifta i podszybie wraz z klapka od polifta-dobra rzecz bo na jesien liscie i inny syf nie zapycha juz tych odplywów pod aku
-
[ALL] Homologacja w dziennych
-a to mylicja,prawda Mojemu szefowi sprawdzali ori xenony w Superbie
-
[B5 AHL] Małe co nie co.
A tak troche z innej beczki-jest jakas ori kratka srodkowa z chromem,ktora w miare pasuje do B5?
-
[ALL B5] Poliftowa konsola bez klimatyzacji ?
Ogloszenie juz nieaktywne :confused4:Ciekawe,polift na manualnej klimie...
-
[ALL B5] Lampy tyl I lift
Dymionych poliftów nie było.
-
[ALL B5] Zaślepki śrub wycieraczek przód
Moge Ci sprawdzic w ASO z kilkuprocentowym rabatem.
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Mialem takie listwy w swojej 80 B4 -wiecej tego nie popelnie
-
Praca w Niemczech, pytań kilka.
Uwazaj na POLIZEI
-
[ALL] Zwierzaki
A to Argo - półtoraroczny łobuz
-
[ALL B5] Kto ma w a4 b5 przednie lampki USA?
A to przepraszam