Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xTeooo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xTeooo

  1. A4 8E0920900L 24C08.rar - wsady liczniki - pojazdy-diagnostyka-naprawa-programy-itd - xtheoyt - Chomikuj.pl CHOMIKUJ.PL Plik A4 8E0920900L 24C08.rar na koncie użytkownika xtheoyt • folder wsady liczniki • Data dodania: 11 mar 2025 sprawdź i daj znać
  2. Aby nie zakładać nowego tematu wykorzystam ten. Jeśli ktoś może podać mi numeru dla 3nego zestawu po vinie będę wdzięczny: WAUZZZ8E04A137129
  3. xTeooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kolega wyżej napisał- chyba najlepsza opcja. Co prawda wzmaki będą się pocily trochę bardziej to z 1 sygnału będą musiały zagrać Ale to zawsze lepiej niż podpisać sam głośnik. Inna opcja to wyciągać nowy sygnał z radia.
  4. xTeooo odpowiedział(a) na PGuzek temat w Mazowieckie
    A jak drugi zarnik ( w 2 lampie ) ? Te same problemy ? Jeśli problem występuje tylko po 1 stronie możesz na próbę zamienić miejscami przetwornice. Zwróć uwagę też czy nie zbiera Ci się wilgoć w środku reflektora, może robi Ci zware.
  5. xTeooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdyby ktoś był w posiadaniu urzadzenia do wytwarzania własnego filamentu, jestem w stanie ogarnąć praktycznie każdy materiał plastyczny wykorzystywany w branży automotive > od POMu po PA6
  6. dorzucam jeszcze logi dynamiczne z wgranym wsadem stage 1 115 - 118 002 - 033 003 - 020 i tutaj jak porównuje te korekty blade a i przepływka troche za nisko o.O
  7. Jednak człowiek uczy się całe życie - nie miałem tej świadomości iż wraz z kliknięciem kasuj w błędach kasują się również adaptacje 003 - 020 002 - 030 Niestety o ile kasowanie odbyło się przed 002-030 to o tyle już wypadło mi z głowy wykasowanie adaptacji przed następnym pomiarem. Sytuacje w miejscu wykonywania logów była dość... dynamiczna
  8. Sterownik silnika od kiedy posiadam auto nie wysypał mi żadnym błędem. Jedyne błędy jakie miałem na ECU byly spowodowane w jakiś sposób moimi działaniami. I tu jest właśnie moje zaskoczonie - podstawilem mu auto (gazownikowi) które mógł z łatwością przekształcić na czysty zarobek bez udziału swojej osoby. Wystarczyło powiedzieć ze cos tam zrobił a nie zrobił i mnie skasować na 100. ten się przejechał kilka razy z komputerkiem i podziękował ? edit co do logow na PB - czekam na przekaźnik 219.
  9. Tym to akurat mnie zaskoczyłeś albowiem auto po zakupie wylądowało u gazownika który stwierdził iż wszystko jest według niego ok ( z gazem* ). Cóż zaufam w takim razie Tobie. Niebawem zrobię poproszone przez Ciebie logi na PB, odpuscić odłączania wtyczki i testu ? Dziękuje Ci za poświecany mi czas, to wiele dla mnie znaczy
  10. Wszystkie logi robione na gazie. niedawno wsadzalem łapy w okolice przeplywki jak wymieniałem olej i filtry więc może coś naruszylem, sprawdze. Zrobię tez logi na wypietej wtyczce.
  11. Fajny projekt oby zawsze szedł w stronę którą chcesz Ruszyłeś coś temat Multimapy ?
  12. pełny xdf do 0005: 8E0909518AL_0005_386802 (fully defined).xdf - Dysk Google DRIVE.GOOGLE.COM paczka pod winolsa: https://mega.nz/file/JI83gTxK#0a96__W4-rIpnhK9Jxjdz4HB7Hcyo7MMYPxwZ1mSwLU Troszkę czasu i odnajdziesz odpowiednie mapy u siebie.
  13. Logi dynamiczne 002 - 033 003 - 020 zostały dodane w pierwszym poście - ponownie więc zwracam się z prośbą o opinie
  14. Ahh totalnie masz rację, moj błąd. Jutro wyciągnę auto z garażu i poprawię dynamiczne. Wybaczcie
  15. Witam! Serdecznie proszę o analizę logów. Właścicielem jestem od kilku miesięcy, nie zaobserwowałem niczego niepokojącego z autem ale jestem ciekawy co mądrzejsi powiedzą na temat tego co mówi do mnie wykresami moje auto STATYCZNE 001 - 003 002 - 033 090 - 093 DYNAMICZNE 002 + 030 003 + 118 115 + 118 002 - 033 003 - 020
  16. @dzik zadowolony naszą poprzednia transakcja i towarem przybywam oto znowu Proszę wycen mi tarcze i klocki do avanta b6 200km+. Quattro - cos ze średniej półki cenowej. zastanawiam się również nad wymiana oleju w skrzyni i dyfrze. Skrzynia to GJW, polecisz cos ?
  17. Witaj Marcin Interesuje mnie olej Motul 5W40 5L + 1L Oraz komplet filtrów do b6 1.8t od MANN + kabinowy węglowy. Pozdrawiam Tomasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.