Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Hmmmmm, 4-osobowa? Czyli że jeden fotel wyjmują, czy jak to wygląda po przeróbce? Nie wiesz, gdzie mogę znaleźć jakieś fotki przykładowego auta typu A6 po przeróbce? 1000Eur jako koszt przeróbki?? To jeszcze nie tak źle, bo w zamian można odliczyć kilkanaście tys. VAT-u. I gdzie taką przeróbkę można wykonać? Jest taka możliwość w ASO na terenie DE? Sorry, za worek pytań, ale kwestia aut ciężarowych jest dość sporna w Polsce. I mało kto coś na ten temat wie.
  2. Hmm .... Omijam opłaty akcyzowe? Czyli nie muszę zapłacić akcyzy? A gdzie taką przeróbkę można zrobić? Czy jest to 100% zgodne z prawem? Ile to może kosztować? i Co obejmuje? Bo z auta typu A6 nie będę przecież robił wozu asenizacyjnego bądź koparko-ładowarki
  3. Dzięki za odpowiedź w moim wątku . Uważasz, ze zakup LKW jest na pół legalny? Takie np A6 LKW niczym nie różni się od PKW, tylko wpis w papierach inny jest, tak? Mi to w sumie by wystarczyło, bo nie mam zamiaru nic tym autem wozić, tylko, żebym mógł VAT odliczyć w Polsce. I jeszcze takie pytanie? Czy , żeby wyszukać na mobilach takie LKW, muszę przeglądać po kolei oferty? Tzn, nie ma opcji pokaż "LKW"??
  4. Żeby nie zakładać nowego wątku pytam tutaj. Orientujecie się jak w DE określana jest homologacja ciężarowa? Jak to oni tłumaczą/nazywają? Bo np. na allegro przy wyszukiwaniu auta można zaznaczyć opcję " homologacja ciężarowa", a na mobile i autoscout24 już nie. Więc jak wyszukać auto, które takową homologację ma? Jest to dla mnie dość istotne, bo chciałbym odliczyć cały VAT przy zakupie auta. Nie wiem jak w A4, ale w A6 taki majstersztyk występował (bynajmniej na polskim allegro/otomoto/gratce), więc na mobilach też chyba coś takiego być powinno? Poradźcie coś. [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:00_________________________________________________Odpowie ktoś na moje pytanie??
  5. filip1001 odpowiedział(a) na Kowal temat w 1.9TDI
    Możliwe, że ten Vag gówno wart.
  6. Kiedy kupowałeś auto i jakie miałeś kryteria?
  7. Dzięki za zainteresowanie tematem. Tak jak forumowicze napisaliście, nie chcę ani nie mam takiego zamiaru kupić B7emki za 45-48 tys, bo wiem, że potem bankructwo murowane przez kwoty, które będzie trzeba włożyć w naprawy. Hmm, swoje obecne b6 kupiłem w Bawarii. I jestem zadowolony Jak sprawa się kształtuje na obecny czas? Gdzie dobrze jest szukać B7, tzn jaki region?. Dodam, tylko, że jak dla mnie to im lepiej od Polskiej granicy tym lepiej , bo większe prawdopodobieństwo, że żaden Polaczek przy aucie nie grzebał, przynajmniej z reguły, bo znam parę przypadków, że ktoś kupił auto niedaleko Polskiej granicy od "Niemca" i potem okazuje się, że ten Niemiec był Polakiem handlarzem. W moim przypadku raczej opcja typu szukanie przez kilka miesięcy nie wchodzi w grę, raczej będzie to max kilka tygodni, wyszukanie odpowiedniej oferty/auta , sprawdzenie VIN, itd. itp., wyjazd, oględziny i jak wszystko ok o zakup. Nie mam wielkich wymagań i preferencji typu podgrzewane tylne fotele i podwójne szyby więc łudzę się nadzieją, że aż tak wielkiego problemu ze znalezieniem auta nie będzie.
  8. Jak w temacie, jak się przegląda mobile, autoscout24 itd to ceny B7 zaczynają się od ok. 10000EUR, a kończą oby na 20 000EUR. Mówię o 2,0tdi. O allegro nie wspominam, bo tam to są auta często tańsze niż w DE , bo większość cofane szafy itd. Więc ile można rozsądnie zapłacić za średnio wyposażoną B7-emkę ( z xenonem, dużą navi) , z przebiegiem 120-140 tys km, żeby nie przepłacić? .
  9. Furka . Foty wnętrza dodaj koniecznie.
  10. Faktycznie, oglądając pierwszy raz m.in. ten filmik z nissanem moją uwagę zwróciła jakość tych filmików. Przecież to jest noc, a wcale się tego nie odczuwa.
  11. Mafia... W Rosji jest wielu milionerów i miliarderów, ale ludzi biednych jest więcej niżś multum. Część z bogatych ma tyle kasy, że nie wie co z nią robić i stąd tego typu zabawy, jak wyścigi itd.
  12. (HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh) Przyspieszenie tego Nissana robi całkiem niezłe wrażenie. Tu w starciu z superszybkimi motorkami.
  13. Bardzo ciekawe filmiki..zwłaszcza dla osoby takiej ja ja, która nie była nigdy za wielką kałużą Co do forum Hioba..kopalnia wiedzy.. czytam zaciekawiony Ja również polecam wszystkie filmiki Hioba, jego stronę. Bardzo fajny człowiek, który dzieli się swoją wiedzą i wrażeniami. :good:
  14. Jak dla mnie . + za xenon, fotele, multi kiere, Wymień przyciski opuszczania/podnoszenia szyb, bo chyba obdarte są, a przynajmniej jeden z nich , i brzydko to wygląda
  15. Jak w temacie. Czy w modelu B7 są silniki , które cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników? Tak jak to jest np. w B6 AVF, AWX :gwizdanie: Bo raczej łatwiej jest wyróżnić te dość nielubiane np. BLB , BRD. Chodzi mi raczej o gamę silników o pojemności 2,0 TDI. Najlepiej, żeby wypowiedzieli się posiadacze w/w pojazdów. Pytam, ponieważ po nowym roku będę się rozglądał za właśnie takim autem.
  16. Na wiosnę koniecznie wrzuć foty przy założonych alu felach, będzie wyglądało zajebiaszczo. Mody w dobrym kierunku Bardzo mi się podoba.
  17. Ja z własnego doświadczenia polecam handel telefonami komórkowymi
  18. Dobry sposób przynajmniej na jakiś czas na zarobienie dodatkowej kasy to sprzedaż internetowa. Typowe kupić taniej- sprzedać drożej. Jak się tak przyjrzeć np. ofertom allegro to można na niektórych rzeczach dobrze przyciąć. Wiem coś o tym. Jakby ktoś miał jakieś pytanie na w/w temat to piszcie na PW.
  19. Piękne auto . Powodzenia w dalszych modach
  20. A z czego taka polewa? Nie ma lepszej muzyki do poruszania się na dyskotece czy innej tego typu od disco polo. Tylko trochę i można się bawić.
  21. Ja mam drugi sezon GY UG 7+. Bardzo sobie chwalę te oponki. Komfort na najwyżzym poziomie.
  22. 4. http://www.allegro.pl/item765121270_felgi_audi_vw_17_5x112_zobacz.html Jak za taką kasę to są bardzo fajne. Nie za bardzo wywalone Akurat Ewentualnie 5-ramienne s-liny o takie: http://moto.allegro.pl/item784657296_felgi_aluminiowe_audi_17_s_line.html
  23. Śruby i inne zabezpieczenia nie maja racji bytu. Bo albo dadzą rade i z zabezpieczeniami albo ze złości porysują gwoździem całe auto i szkoda będzie jeszcze większa. Skur***** , łapy im poobcinać !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.