Treść opublikowana przez filip1001
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
nie chciałbym być nachalny, ale wypadało by tak coś postawić? To daj innym przykład i postaw Sto lat!! :a4fan:
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
Opis bardzo przydatny, jestem świeżo po przeszczepie Tak na ,marginesie dla tych , którzy będą chcieli w przyszłości robić tego typu operacje. Włącznik o numerze 8E0 941 531 C wizualnie nie różni się od włącznika o numerze 8E0 941 531 A. W środku jest jednak inaczej :gwizdanie: . Byś może to właśnie powoduje te fixowanie nowego włącznika u osób które miały poprzednio ten sam włącznik ale jednak inny. Załączam 2 foty, na których widać różnicę w budowie http://yfrog.com/b749389835j - modul wlącznika o numerze 8E0 941 531 A http://yfrog.com/eo74318317j - moduł włącznika o numerze 8E0 941 531 C Pozdrawiam i cierpliwości życzę bo się przydaje, jak pierwszy raz się takie rzeczy robi.
-
[ALL B6] Co zrobić, aby włącznik świateł działał poprawnie?
Już po operacji, podmieniłem elektrykę. Włącznik już na swoim miejscu. Działą idealnie. Dzięki za porady :good:
-
[ALL B6] Co zrobić, aby włącznik świateł działał poprawnie?
, mam taki problem, kupiłem od kolegi z forum nowy włącznik świateł, bo mój stary był obdarty, co powodowało u mnie bardzo zły humor każdego dnia , no i zamontowałem go, i sprawdzam jak działa, i wszystko było by extra gdyby nie fakt, że nie mogę włączyć wajchą przy kierownicy świateł długich , dziwna sprawa bo przecież niby ta wajcha działa niezależnie od włącznika :gwizdanie: , no ale jednak..... nie zapala się nad zegarami niebieska kontrolka i jak odpycham wajchę do tyłu tyłu światła nie działają,,specjalnie wychodziłem i sprawdzałem Mój stary włącznik różni się od tego nowego tym, że w numerze 8E0 941 531 C, zamiast literki "C" ma "A" . Byłem pewien, że to nie będzie robić problemu. Czy można coś VAG-iem zaradzić? Albo w jakiś inny sposób?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
wszyscy sa amatorami zimnych źródeł lanych doustnie Rozgrzewać się trzeba wewnętrznie ale i zewnętrznie
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Co tak mało chętnych na gorące źródła?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pod koniec marca jest ogólnopolski zlot audi w Bukowinie i pytam czy ktoś z Waszego regionu tam jedzie ?
-
Spoty Kościerzyna
No i ja się wybieram. Myślałem, może jakiś wspólny przejazd zorganizować. Oczywiście jakby ktoś reflektował. Chłopaki z Mazowsza chyba będą razem jechać, jakby się udało to można by się gdzieś w trasie spotkać i dalej grupą do Bukowiny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
, takie pytanko, czy dużo osób jedzie z Mazowsza do Bukowiny i czy organizujecie jakiś wspolny przejazd?
-
Spoty Kościerzyna
, wybiera się ktoś od Was do Bukowiny?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jedzie ktoś od Was do Bukowiny?
-
Spoty Olsztyńskie
Zapytam jeszcze raz: jedzie kto od Was do Bukowiny? Lub planuje jechać?
-
Spoty Olsztyńskie
, koledzy, kto od Was wybiera się do Bukowiny? Ja mam taki plan się wybrać i myślałem, może jakby co to jakiś wspólny przejazd przez Polskę udało by się zorganizować, bo wiem, że z niektórych rejonów takie wspólny przejazdy organizują. Zawsze to raźniej. Ja jakbym jechał to z Augustowa, czyli gdzieś np. przed Wawą lub wcześniej można by było się spotkać.
-
[B5 AHU] Jaki jest koszt wymiany rozrządu oraz uszczelki pod głowicą?
Ja to bym załatwił na tzw. "głupka" . Ale to jest dobre tylko wtedy gdy koleś wziął auto, ale jeszcze nie zaczął robić. Jak on chce z Ciebie zrobić kretyna i skasować na 2 tysie to pozornie daj mu się nabrać na ten numer. Zachodzisz do niego, mówisz, ze Ci odpowiada kwota i w ogóle, i jeszcze przy okazji byś nawet coś innego wymienił( koleś wpada w ekstaze ), ale niestety w danej chwili nie masz kasy, dopiero za tydzień byś podstawił mu auto i by wtedy robił ( ty oczywiście już byś nigdy do niego nie przyjechał) , no i tu jest problem, bo jak auto jest nie na chodzie to sobie nie odjedziesz, a jakby udało się chociaż kawałek odjechać to odjeżdżasz oby z warsztatu, kumpel jak coś może Cię dalej poholować. A koleś z nadzieją, że za parę dni przyjedziesz z pełnym portfelem będzie czekał. Tobie może się to wydawać śmieszne,, ale i takie numery ludzie robią, bo co poniektórzy mechanicy w PL nie mają umiaru w oszustwach,,a ludzie się uczą na błędach zapobiegać takim sytuacjom. :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jaki jest koszt wymiany rozrządu oraz uszczelki pod głowicą?
Słuchaj, tak może nie do końca na temat, ale napisze. Ja za wymianę rozrządu w B6( mówię o robociznie zapłaciłem około 400zł w ASO!! Skody- w Suwałkach na dodatek ), no fakt, u Ciebie robota trochę poważniejsza, ale to nie znaczy, że masz 4x więcej zapłacić. Także jest to kwota mocno przesadzona. Na Twoim miejscu jak koleś się nie wytłumaczy zabrałbym auto jak najszybciej od niego, bo jak zaczniesz dyskusje to Ci weźmie i jeszcze coś wymontuje po cichu. Bo i tacy są.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Wiem, nie wyrabiam z odpisywaniem To ja napisze co u Ciebie słychać PS. Taka prośba do organizatorów :gwizdanie: , na kilka dni przed zlotem zadzwońcie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych żeby szczególnie zadbali o poszczególne drogi w zw. ze zlotem, bo np ja mam prawie 700km do Bukowiny, a dziś trasę 60 km jechałem 1,5h w ten śnieg, czyli 700km to jakieś 18 h drogi z postojami a jadę sam bez zmiennika
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
świetny pomysł :decayed: rezerwowi czekają :kox:
-
Przeróbka homologacji osobowej na ciężarową
Hey, Jak w temacie. Interesuje mnie możliwość przerobienia homologacji osobowej na ciężarową w autach typu a4, a6 . Część osób jest zdania , że takiego czegoś zrobić się nie da. Jest to chyba jednak możliwe bo na alledrogo pojawia się coraz więcej tego typu ofert przeróbki. Oto niektóre z nich: http://allegro.pl/item893854651_audi_a6_homologacja_przebudowa_pkw_lkw.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10167976 Czy ktoś już coś takiego praktykował? Gra warta świeczki, bo jak wiadomo homologacja ciężarowa zwalnia z płacenia akcyzy i możliwośc odliczenia całego VAT-u. Wszelkie porady, sugestie, wskazówki na ten temat mile widziane. Aha, proszę się powstrzymać od tekstów typu zadzwoń i zapytaj, bo większość z ogłoszeń na alledrogo to oferty handlarzy, którzy najczęściej są akurat w trasie i ciężko się wszystkiego dowiedzieć na ten temat przez telefon. . To chyba tyle.
-
Allegro - koszty
Dopóki Cię nie złapią na podbijaniu aukcji. Allegro teraz ma techniki niczym w NASA. Choćby mieli Ci w domu podsłuch założyć to wreszcie Cię lub znajomego złapią za podbijanie aukcji. Moich kilku znajomych tak skończyło. I do dziś nie wiedzą jak Allegro.pl się o tym dowiedziało. :gwizdanie: Zatem ostrożnie.
-
[B6 BAU] Moje "A4"
Z zewnątrz bardzo ładna. Dawaj foty środka
-
Podsumowanie roku 2009
Liczby mówią same za siebie Oby tak dalej
-
Czy typ włącznika świateł w A4 B6 zależny jest od posiadania czujnika zmierzchu?
Czym się różni włącznik zwykłych świateł soczewek w b6 w aucie które ma czujnik zmierzchu od tego, który jest w aucie bez czujnika? Jeżeli w ogóle się czymś różni. :gwizdanie: Bo chcę swój wymienić, bo mam zniszczony i nie wiem jak je wizualnie odróżnić. A może jest chociaż różnica w numerze seryjnym?? Mógłby ktoś takowe sprawdzić w ETCE? Z tego co wiem różnią się tylko włączniki do auta z fis-em lub bez. Aha Dzienks
-
Strefa Śmiechu
RS4 po polsku
-
[ALL B6] Zbliża się 200 000 km, co trzeba sprawdzić/wymienić w dieslu 1,9?
W ubiegłym tygodniu wymieniłem rozrząd ze wszystkimi rolkami, pompę wody, pasek wieloklinowy i wszystkie uszczelki, wszystkie części oryginalne. Robiłem to w ASO Skody. Od wymiany przejechałem około tysiąca km z bananem na buzi, wiec chyba wszystko zostało zrobione prawidłowo .
-
Jak dodac wiecej fot na allegro?
Np przy pomocy imageshack.us wklej link do zdjęcia