Treść opublikowana przez filip1001
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Miron, te światła nie są ładne bo są zaje.biste :slina:
-
[ALL B6] Silver&Black avant by lemon
Chłopak ma rację Bo trochę to w oczy razi :gwizdanie:
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Piękna, świetna kiera, wygląd zewnętrzny, fotele :slina:
-
Audi zmienia swoje logo
Czcionka napisu to jakaś masakra, jak za parę lat kupie jakieś Audi z nowym logo i znaczkiem to zmienię je na te, które jest dzisiaj, to będzie taki mod Faktycznie jakby to arial był. :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Moja czwóreczka (nowe fotki)
Nowe foty w pierwszym poście , komentujcie
-
[ALL B6] Po przeglądzie mam zaprogramowany źle komputer, jak to zmienić??
Witam , tak jak w temacie. Ostatnią wymianę oleju+filtry itd robiłem w Skodzie (wiadomo, koszty o niebo mniejsze ) , i wszystko pięknie, tylko olej wymieniony na normalny Castrol slx, który wymienia się co 15 tkm. Ale jak naciskam na przycisk SERVICE obok kierownicy to pokazuje serwis za 27000km, czyli wniosek, że zaprogramowali go przez pomyłkę na ten jak Long Life. Jak samemu ustawić ten komputer na "odliczanie" co 15000 km ?? Dziękuję
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
Grzechem byłoby nie powiedzieć, że kolejna fura to kolejna A4, a przynajmniej kolejna AUDI, kto się ze mną nie zgodzi?? :bicz3: :ranting1: :cwaniak1:
-
[ALL B6] Service Fra 900km 32 Giorni ?!
Znaczy to, że za 900 km powinieneś wymienić m.in. olej, filtry . Po prostu komputer przypomina Ci i wizycie w ASO. 32 giorni= około 32 dni.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Zadaj te pytanie w dziale spoty Warszawskie , ktoś z Wawy na pewno Ci pomoże. Powodzenia
-
Kierownica po prawej a rejestracja w PL - kruczek ???
Fakt, oglądałem ze 2 miesiące temu program o tych pojazdach. W ich przypadku kierownica po prawej stronie jest jak najbardziej legalna wg. polskiego prawa. Mają oni bodajże w karcie pojazdu zapis, że taka kierownica jest niezbędna do wykonywania danej pracy.
-
Konkurs PHILIPS
10 ode mnie poszła
-
Mroczna historia...
Nawet by mi do głowy nie przyszło, że coś takiego mogłoby mieć miejsce na niemieckim AUTOBAHNIE Wcale bym się nie zdziwił, że ten niby policjant niemiecki był polakiem. POLAK POTRAFI
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
UWAGA!!! NIECH KAŻDY POSTARA SIE WŚRÓD ZNAJOMYCH WSPOMNIEĆ O TEJ "AKCJI", BO JEŻELI TO MA ZADZIAŁAĆ TO ZNACZNA ILOŚĆ KLIENTÓW MUSI WZIĄĆ W TYM UDZIAŁ, W PRZECIWNYM RAZIE ORLEN NAWET NIE ZAUWAŻY ŻADNYCH STRAT!!! Ten tekst Poźka wkleiłem na imageshack.us : http://img12.imageshack.us/img12/9592/orlene.jpg . Możecie tego linka wśród znajomych rozesłać. Im będzie nas więcej, tym lepiej. Do 1.08 ustawcie linki w opisach gg.
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
Tyle, że w mojej okolicy są głównie auta 12 letnie i starsze, a takie to się raczej nie nadają na hamownię, tych nowych jest jak na lekarstwo, więc klientów za dużo by nie było. A co do tych aut sprowadzanych to teraz jednym z ważniejszych kryteriów podobno jest silnik w aucie, tzn. diesel czy benza. Podobno diesle i to małe idą najlepiej. A kolega raczej benzynki i to duże ma w ofercie powyżej.
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
A co masz w ofercie Jakies aukcje np. allegro możesz chyba podać ??
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
Hmm... np. jaki typ towaru masz na myśli z tym pośrednictwem
-
[B6 AVJ] Moja A4 1.8T.Nowe foto , elementy pakietu S-line.
Wywal koniecznie i natychmiastowo te Fele i wstaw jakieś ori 16-17'' A tak poza tym furacz :good: PS. Bi-xenon był dokładany, tak?
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
Są bodajże 4 auto-szkoły w Augustowie. Chociaż nikt nie mówi, że 5 być nie może, ale 2 z 4 to szkoły z wieloletnim stażem i tradycją
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
:polew: Akurat na czas kryzysu w kraju pomysł idealny .
-
Wczasy z last minute za groszę Polska i Świat
Ja bardzo polecam ITAKĘ. Świetne biuro podróży :good: Byłem z nimi w Egipcie w czerwcu. Hotel 4,5 * za 1299 PLN/ 8dni . Wylot z kilku miejsc w Polsce. Na miejscu wyżywienie All Inclusive, super oferta atrakcji, pogoda na 5+, obsługa również. Jak wczasy to tylko ITAKA. Można jeszcze szukać ofert w TUI I NECKERMANN, ale tam ceny są sporo wyższe.
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
Moje miasto to 30 000 mieszkańców, więc nie za dużo. Prywatne przedszkole odpada, bo do zwykłego nie ma kompletu chętnych. Domu z super lokalizacją ani działki nie mam. Ten warsztat to całkiem ciekawy pomysł :gwizdanie: , ale to musiałby być taki naprawdę warsztat, a nie pipidówa . Bo takich speców od wszystkich marek blacharzy mechaników elektryków od wszystkiego w jednym to już jest kilku. Ale 50 000 to na dobry podnośnik do podnoszenia pojazdów by wystarczyło pewnie tylko, albo dwa takie. Myjnia jak już to też taka "profesjonalna'', gdzie i auta ciężarowe/dostawcze można by było myć, bo takich na auta osobowe to też kilka już jest. Ale dobra myjnia + działka+wyposażenie to 300 000 jak nic :gwizdanie: Myślcie dalej
-
[ALL] Jaki byście teraz próbowali interes rozkręcić mając 50 tys. PLN?
Jak w temacie branża dowolna, produkcja, sprzedaż, handel, usługi, budżet 50 000 PLN. Jakiś sklep czy coś innego? Pomijając fakt, że większość osób czymś tam się już zajmuje. Ale tak gdybyście mieli coś rozkręcać "od nowa" . Jestem ciekaw Waszych pomysłów
-
[ALL B6] Co koniecznie trzeba wymienić przy okresowej wymianie oleju?
No u mnie sprawa jest dość nie ciekawa, bo są 3 warsztaty, jak to nazywają na forum "u pana Henia w garażu", byłem kiedyś, żeby mi wymienili żarówkę w tylnej lampie i mieli z tym problem, więc nie ma mowy, żeby im auto na poważniejszą wymianę zostawić :gwizdanie: Jest niedaleko serwis VW, części biorą ORI, ale roboczogodzina to połowa ceny w ASO AUDI. Żebym miał jakiś warsztat, gdzie się znają na robocie to by było po problemie. A jechać gdzieś 100km to koszty przejazdu zniwelują różnicę w cenie przeglądu, a w ASO chociaż będę miał historię naprawy. [br]Dopisany: 18 Lipiec 2009, 15:28_________________________________________________ co to są te baterie układu telematic, płyn ATF, olej mechanizmu różnicowego? czy to aby na pewno wymienia się przy manualnych skrzyniach biegów? bo pierwszy raz w ogóle o tym słyszę , aha i ile może kosztować te badanie emisji spalin?
-
[ALL B6] Dlaczego przy zamykaniu auta z pilota kierunkowskazy nie migają?
Zawsze w moim aucie przy zamykaniu go z pilota wszystkie kierunki migały dwukrotnie, a przy otwieraniu jeden raz. Dziś otwieram rano auto i kierunki nie działają, co może być nie tak? Dodam, że kierunkowskazy, prawy lewy i awaryjne działają poprawnie.
-
[ALL B6] Co koniecznie trzeba wymienić przy okresowej wymianie oleju?
Bardzo dziękuję za konkretną odpowiedź , tylko jeszcze chciałbym wiedzieć ile to może kosztować? Heh i o to właśnie się boję, więc chcę się upewnić. :gwizdanie: Oni wszystko mogą wymienić chętnie