Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. To fakt. Gadałem z pewnym gościem, który ogłasza się na allegro, że takie przeróbki robi. On to robi tak, że mieszka bodajże w Żaganiu, czyli niedaleko granicy, przyjeżdza się do niego autem świeżo sprowadzonym z zagranicy( na żółtych bądź czerwonych numerach) , on wstawia chyba kratkę, jakąś płytę na podłogę w bagażniku z tyłu , tak, żeby auto było przystosowane do homologacji ciężarowej w DE, jedzie z klientem do Niemiec, 60 km od granicy jest jakieś miasteczko, jedzie na stacje diagnostyczną, tam robią jakieś zaświadczenie, kwit na homologację ciezarową, i wracasz z tym, do PL. Jedziesz normalnie rejestrować auto tylko, że jako LKW. Mówił, że już tak kilka aut przerabiał i przechodziło bez problemu. Najlepiej było by posłuchać zdania kogoś, kto pracuje w jakiejś stacji obsługi w DE jak to u nich wygląda. W Polsce jak już auto ma w papierach LKW z rejestracją problemów być nie powinno. Ja też próbowałem pytać ale mało kto wie coś o tym,, bo to jest taka jakby luka prawna, przez z która Państwo może stracić dużo, i niechętnie ludzie w urzędach itp. o tym mówią. W każdym razie temat wart uwagi. :gwizdanie: Podzielcie się swoją opinią na w/w temat. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:52_________________________________________________Odświeżam temat. Ktoś coś ciekawego może wnieść do tematu?
  2. To całe szczęście. Faktycznie można uwierzyć, ze firma potrzebuje szybko kasy i auto trzeba sprzedać bardzo szybko. W dziale sprzedam pojawiło się ogłoszenie. Dodatkowo Hugo stwierdził, ze sprzedana.
  3. Chyba już sprzedana jednak. Oby ktoś umiał o nią zadbać. Bo wyłożyć te osiemdziesiąt kilka tysięcy to nie aż taki wyczyn tylko potem się czyta posty w stylu: "które wahacze będą najtańsze" :wallbash:
  4. Jak dla mnie to żadna rewelka. Jak łożysko to tylko SKF a wahacze to tylko Lemforder.
  5. Bry! To powiadacie, że Augustów też ma wpaść? No to chyba się wybierzemy, przynajmniej ja. :gwizdanie: Postaram się jeszcze kogoś namówić.
  6. Daj jakieś inne foty i opisik.
  7. Pozdro dla FAZY'ego , andegrand-a, Łepskiego i innych z Waszej grupy. Ja się wcześniej urwałem i nie wybrałem się pod Krokiew. Wy byliście ?
  8. Wielkie dzięki dla organizatorów- to mój pierwszy ogólnopolski zlot ale na pewno nie ostatni. PS. Następnym razem proponowałbym te pamiątkowe zdjęcie robić albo w czasie zlotu albo jak już ostatniego dnia to wcześniej niż w południe. Spora część zrezygnowała z tego z powodu odległości jaką mieli jeszcze później do pokonania. Np. tak jak ja- prawie 800km. A w nocy zbytnie nie lubię jeździć po naszych extra drogach. Dlatego urwałem się wcześniej Ogólnie zlot oceniam na 10/10. :good:
  9. no właśnie jakieś fotki filmy itp. by się przydało Jak wrócę to wrzucę . Tutaj na chwilę neta dorwałem tylko.
  10. Szerokości mobilki . Ja zaraz wyjeżdzam. Do zobaczenia.
  11. Ja bym chętnie do kogoś dołączył, ale do BT mam 770km, około 5 wyjeżdzam od siebie, po 8 będę w Wawie, także na południu będę dopiero po południu A może ktoś z Wawy będzie wyjeżdzał ok 8-9?
  12. Ja będę leciał a4 przez katowice, ale to później, bo ok 9 bede z wawki wyjeżdzał
  13. Wcale nie taki standard- senony są i tu już plusik. Fotki wnętrza by się przydały. Chyba, że są a ja ich nie widzę.
  14. lecisz caly czas prosto torunska, pozniej odbijasz w aleje krakowska, wszystko zalezy w jakich godzinach bedziesz jechal No jakoś myślę przed południem. Tak, żeby na 16 do Bukowiny dotrzeć. :gwizdanie: Ale aleja Krakowska to kierunek na Piotrków a nie na Kraków?
  15. Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić? Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny??
  16. Myślisz, że się ktoś przyzna ?? :naughty: :gwizdanie:
  17. Ja sobie ostatnio taka lokatę założyłem- tzw. jednodniowa, odsetki doliczane każdego dnia- fajnie to wygląda Dodatkowym plusem jest prostota obsługi, praktycznie 3 kliknięcia myszą i lokata założona.
  18. Musicie mieć dobre drogi w tym Poznaniu
  19. Hugo, U mnie nic nie wyświetla. Tak jak byś nic nie napisał.
  20. Hugo, jak mam rozumieć Twoją wypowiedź? Uważasz, że brak słów na moje pytanie ??
  21. Obecne moje auto jest tez od autohusa i mialo 1 kluczyk ale wtedy myslalem ze to przypadek, ale 5/5 aut z 1 kluczykiem
  22. W opisie widnieje taka rubryka: Anzahl Schlussel: 1 czyli liczba kluczy =1 . Nie wygląda na to, ze chodzi o komplet. :gwizdanie: Ale dlaczego tylko 1 ???
  23. Drodzy Panowie, powoli rozglądam się za nowym dupowozem. Zaglądnąłem na stronkę autohusa (autohus.de) i wpadło mi kilka audiczek w oko, poprosiłem ich mailowo o przesłanie raportów dekra i na 5 aut których raporty dostałem 5 ma tylko 1 scyzoryk. Nie wydaje się wam to trochę dziwne? Co może być tego powodem? Macie jakieś pomysły?
  24. A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.