Treść opublikowana przez filip1001
-
Przeróbka homologacji osobowej na ciężarową
To fakt. Gadałem z pewnym gościem, który ogłasza się na allegro, że takie przeróbki robi. On to robi tak, że mieszka bodajże w Żaganiu, czyli niedaleko granicy, przyjeżdza się do niego autem świeżo sprowadzonym z zagranicy( na żółtych bądź czerwonych numerach) , on wstawia chyba kratkę, jakąś płytę na podłogę w bagażniku z tyłu , tak, żeby auto było przystosowane do homologacji ciężarowej w DE, jedzie z klientem do Niemiec, 60 km od granicy jest jakieś miasteczko, jedzie na stacje diagnostyczną, tam robią jakieś zaświadczenie, kwit na homologację ciezarową, i wracasz z tym, do PL. Jedziesz normalnie rejestrować auto tylko, że jako LKW. Mówił, że już tak kilka aut przerabiał i przechodziło bez problemu. Najlepiej było by posłuchać zdania kogoś, kto pracuje w jakiejś stacji obsługi w DE jak to u nich wygląda. W Polsce jak już auto ma w papierach LKW z rejestracją problemów być nie powinno. Ja też próbowałem pytać ale mało kto wie coś o tym,, bo to jest taka jakby luka prawna, przez z która Państwo może stracić dużo, i niechętnie ludzie w urzędach itp. o tym mówią. W każdym razie temat wart uwagi. :gwizdanie: Podzielcie się swoją opinią na w/w temat. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:52_________________________________________________Odświeżam temat. Ktoś coś ciekawego może wnieść do tematu?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
To całe szczęście. Faktycznie można uwierzyć, ze firma potrzebuje szybko kasy i auto trzeba sprzedać bardzo szybko. W dziale sprzedam pojawiło się ogłoszenie. Dodatkowo Hugo stwierdził, ze sprzedana.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Chyba już sprzedana jednak. Oby ktoś umiał o nią zadbać. Bo wyłożyć te osiemdziesiąt kilka tysięcy to nie aż taki wyczyn tylko potem się czyta posty w stylu: "które wahacze będą najtańsze" :wallbash:
-
[ALL B5] Mój koszyczek wielkanocny na środę
Jak dla mnie to żadna rewelka. Jak łożysko to tylko SKF a wahacze to tylko Lemforder.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
I co dalej jak sprzedasz?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bry! To powiadacie, że Augustów też ma wpaść? No to chyba się wybierzemy, przynajmniej ja. :gwizdanie: Postaram się jeszcze kogoś namówić.
-
[ALL B7] A4 2.0 TDI 140 z 2007r. avant
Daj jakieś inne foty i opisik.
-
Spoty w Kwidzynie - zapraszamy
Pozdro dla FAZY'ego , andegrand-a, Łepskiego i innych z Waszej grupy. Ja się wcześniej urwałem i nie wybrałem się pod Krokiew. Wy byliście ?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Wielkie dzięki dla organizatorów- to mój pierwszy ogólnopolski zlot ale na pewno nie ostatni. PS. Następnym razem proponowałbym te pamiątkowe zdjęcie robić albo w czasie zlotu albo jak już ostatniego dnia to wcześniej niż w południe. Spora część zrezygnowała z tego z powodu odległości jaką mieli jeszcze później do pokonania. Np. tak jak ja- prawie 800km. A w nocy zbytnie nie lubię jeździć po naszych extra drogach. Dlatego urwałem się wcześniej Ogólnie zlot oceniam na 10/10. :good:
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
no właśnie jakieś fotki filmy itp. by się przydało Jak wrócę to wrzucę . Tutaj na chwilę neta dorwałem tylko.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Szerokości mobilki . Ja zaraz wyjeżdzam. Do zobaczenia.
-
[ALL] Zlot BUKOWINA 2010 - wspólny wyjazd
Ja bym chętnie do kogoś dołączył, ale do BT mam 770km, około 5 wyjeżdzam od siebie, po 8 będę w Wawie, także na południu będę dopiero po południu A może ktoś z Wawy będzie wyjeżdzał ok 8-9?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Ja będę leciał a4 przez katowice, ale to później, bo ok 9 bede z wawki wyjeżdzał
-
[B7 BLB] Czarna sedanka - wozidupidło od seegiego
Wcale nie taki standard- senony są i tu już plusik. Fotki wnętrza by się przydały. Chyba, że są a ja ich nie widzę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lecisz caly czas prosto torunska, pozniej odbijasz w aleje krakowska, wszystko zalezy w jakich godzinach bedziesz jechal No jakoś myślę przed południem. Tak, żeby na 16 do Bukowiny dotrzeć. :gwizdanie: Ale aleja Krakowska to kierunek na Piotrków a nie na Kraków?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, jak najlepiej jechać od strony Ostrowii Mazowieckiej kierunek na Piotrków Trybunalski żeby za bardzo nie błądzić po Warszawie? Mógłby ktoś coś poradzić? Aha.. i myśleliście już coś o wspólnym przelocie do Bukowiny??
-
Uwaga Pirat kogo złapali ?
Myślisz, że się ktoś przyzna ?? :naughty: :gwizdanie:
-
Jakie konto oczędnościowe, ew. lokaty ?
Ja sobie ostatnio taka lokatę założyłem- tzw. jednodniowa, odsetki doliczane każdego dnia- fajnie to wygląda Dodatkowym plusem jest prostota obsługi, praktycznie 3 kliknięcia myszą i lokata założona.
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Musicie mieć dobre drogi w tym Poznaniu
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
Hugo, U mnie nic nie wyświetla. Tak jak byś nic nie napisał.
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
Hugo, jak mam rozumieć Twoją wypowiedź? Uważasz, że brak słów na moje pytanie ??
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
Obecne moje auto jest tez od autohusa i mialo 1 kluczyk ale wtedy myslalem ze to przypadek, ale 5/5 aut z 1 kluczykiem
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
W opisie widnieje taka rubryka: Anzahl Schlussel: 1 czyli liczba kluczy =1 . Nie wygląda na to, ze chodzi o komplet. :gwizdanie: Ale dlaczego tylko 1 ???
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
Drodzy Panowie, powoli rozglądam się za nowym dupowozem. Zaglądnąłem na stronkę autohusa (autohus.de) i wpadło mi kilka audiczek w oko, poprosiłem ich mailowo o przesłanie raportów dekra i na 5 aut których raporty dostałem 5 ma tylko 1 scyzoryk. Nie wydaje się wam to trochę dziwne? Co może być tego powodem? Macie jakieś pomysły?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
A czym się kierują organizatorzy przy przydzielaniu pokoi? :gwizdanie: