Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. ja tam nie lubię nadmiaru czerni, bo się zlewają rysy auta , ale u gustach się nie dyskutuje
  2. te ferrari jest za 990 000 netto więc się nie wyrobisz to raz a dwa to potem nie będziesz miał za co go utrzymać ja wybrałbym coś za kilkaset tys + zapas gotówki na paliwo i eksploatację np. http://otomoto.pl/audi-a7-3-0-tdi-quattro-stronic-nowosc-C16575231.html
  3. nie ma takiej możliwości
  4. ok, jak coś będziemy w kontakcie a nie wiesz? ten gość będzie mógł chociaż jakiś rachunek wystawić ? czy nie bardzo?
  5. jak się wybiorę to pewnie sam, chyba, że znajdę jakąś laskę, która sama za siebie zapłaci i będzie chciała jechać to ją wezmę No dobra to niech się rozgląda, a mniej więcej określenie "dobre pieniądze " jaką kwotę by sugerowało ? bo chciałbym podsumować ile te mody mnie wyniosą :gwizdanie:
  6. Fakt , czyli mowa m.in. do Ciebie Łukasz, musimy korzystać póki nie mamy rodzinki na głowie
  7. Nie miasto tylko jeden klubowicz makaveli się nazywa [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 15:25_________________________________________________ thx
  8. 19-21.08 miejscowość Nowy Jasiniec obok Bydgoszczy [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 08:53_________________________________________________Łukasz, miejsce zlotu wybierane tak było, żeby m.in. nasza część Polski miała na zlot trochę bliżej niż na zimowy. Do Bukowiny cisnęliśmy 800km, teraz jakby było nad morzem byłoby znowu z 600, a tak mamy około 400. A co do ceny to jestem pewien, że gdybyś pojedynczo to wszystko chciał mieć to zapłaciłbyś o wiele więcej. Gdyby zlot był w atrakcyjnej miejscowości nad samym morzem to cena byłaby na pewno ponad 300 PLN.
  9. Pany, kto w końcu się prócz mnie i Grześka wybierze na zlot Ogólnopolski ? czy znowu wytłumaczenie " nie mam kasy" ? jest jeszcze kilka miesięcy i można odłożyć :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.