Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. Stało się, złożyłem dziś zamówienie w RTV EURO AGD na takie oto cacko: http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-inspiron-15r-5010-i5-460m-4gb-500gb-w7hp-aluminium.bhtml powinno być u mnie za jakieś 2-3 dni więc napiszę jak pierwsze wrażenia
  2. ja mam HP Pavilion dv6000 i jest dokładnie to samo....tzn pojawia się niebieskie tło i się wyłącza bez powodu .... coraz częściej a kilka postów napisałeś, że polecasz tę firmę
  3. okay, dzieki za wypowiedź fakt, o DELLu słyszy się same pozytywy, ja typowałem TOSHIBE, ale teraz wszystkie nowe modele strasznie się "brudzą" od palców i stwierdziłem, że nie kupię jej żeby się wnerwiać :gwizdanie: a co do HP to kolega ma dość wysoki model Pavilion, który się grzeje i wyłącza nagle :gwizdanie:
  4. jakieś konkretniejsze argumenty dlaczego opcja nr. 2 ?
  5. Panowie, jak myślicie warto zakupić któryś z poniższych modeli? http://allegro.pl/laptop-sony-vaio-vpc-eb3s1e-i5-500gb-ati5650-i1345325449.html http://allegro.pl/dell-inspiron-15r-alu-i5-460m-4gb-500g-hd5650-hdmi-i1351742363.html Jak tak to który?
  6. na allegro jest bardzo dużo podróbek olejów, więc bądź czujny
  7. Pany, nie wybiera się ktoś na dniach z KRK do Wawy lub gdzieś w tamte strony? :gwizdanie:
  8. krótki i treściwy wykład z samego rana no taka prawda, tylko mały odsetek osób zakładających LPG wybiera odpowiednie komponenty,chce zapłacić więcej niż minimum i mieć trochę lepszą instalację. Przecież LPG zakłada się po to, by oszczędzać, więc można zaoszczędzić i na samej instalacji.
  9. nie wiem dokładnie co się może dziać nie jestem zwolennikiem LPG i nigdy takiego auta z LPG nie miałem. Wiem tyle, że nie każdy silnik dobrze znosi instalację gazową. A nawet jak teoretycznie powinien dobrze znosić to może została źle założona czy coś i są teraz problemy. :gwizdanie:
  10. może założył LPG, auto zaczęło wariować i sprzedaje :gwizdanie:
  11. nie no jak tak to zmienia postać rzeczy 2,7 +Q myślałem, że to jakaś zarżnięta padlina
  12. dowcipny jesteś
  13. A co masz na oku? Antonio sprzedaje doinwestowaną furkę : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172867.0
  14. jakie tam brawo trumniaki lepsze kolorek nietypowy , dawaj foty środka
  15. Hmm, możliwe, że nie siedzę w temacie i czegoś nie rozumiem. Ale jak mam podpisać umowę z właścicielem z Briefu, skoro ani go nie znam, ani pewnie handlarz też nie. Czy dobrze zrozumiałem? Mam dać kasę handlarzowi bez żadnej umowy tak do ręki?
  16. , mam takie pytanie: czy można kupić w Polsce auto sprowadzone z DE i nie być później jego właścicielem? Może powiem jak wygląda sytuacja. Niedaleko miejsca gdzie mieszkam jest fajne autko do sprzedania. Sprzedaje je handlarz, ale auto jest już prześwietlone, wszystko pięknie ładnie, tylko jest jedno ale. Autem tym jest zainteresowany kolega, który przebywa teraz w UK. Przez telefon auta przecież nie kupi. I czy jest opcja, żebym ja je mu kupił? Po prostu podpisał umowę za niego? Nie wiem jak to zorganizować od strony praktycznej? Kumpel wraca za 2 tyg z UK i wtedy on by je zarejestrował w kraju i byłby właścicielem auta w PL, tylko może zdarzyć się tak, że zanim od wróci auto kupi ktoś inny. Jak mu pomóc? Jakaś umowa przedwstępna w jego imieniu czy jak? :gwizdanie:
  17. No od października do teraz było jako tako, ale teraz w najbliższym czasie kilka mega kół będzie i nie wiem jak to wszystko ogarnę . Ale w zeszłym roku było to samo o tej porze i jakoś poszło więc teraz nie będzie inaczej. Ja studiuję ( w pełnym znaczenia tego słowa ostatnimi czasy ) inżynierię środowiska na UWM w Olsztynie.
  18. chłodniczy miałem wymieniany jakoś w lutym to może nie trzeba?? A no to jak był to nie ma potrzeby ponownej wymiany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.