Treść opublikowana przez filip1001
-
[B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
dobra odpowiedź
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Parę kropel spadło już. ;( miejmy nadzieję, że to przejściowe, a co jak będzie padać dalej? spotykamy się mimo wszystko pod kulfonem? :gwizdanie: mi tam deszcz nie przeszkadza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Oponki są w rozmiarze 235/40/18?? fele kox takie jak u mnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No pogoda jak na razie dopisuje. Oby nie lało to już może być. :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Sam będziesz to wszystko przekładał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No chyba jednak padać jutro cały dzień nie będzie , dziś zapowiadali ulewy na cały dzień w BAU a nawet 1 kropla nie spadła- [B8 CAG] Pomoc w poszukiwaniach dobrego źródła
Ja napiszę coś od siebie nt. aukcji nowych felg z allegro za 1300-1800 PLN za rozmiar 17". Zdecydowana większość z nich pomimo zapewnień sprzedających i bajecznych opisów to ładnie mówiąc lipa. Na Twoim miejscu podjechałbym do ASO i zapytał jakie mają w ofercie modele do Twojego auta i jeżeli cena by była do zaakceptowania to może tam uda się coś wybrać z ori ( w zeszłym roku wiem, że były jakieś promocje na opony, to może i na felgi też mają jakieś rabaty), a jak nie to szukaj felg znanych producentów, bo szkoda auta. Za 1800 PLN to można kupić dobre używane felgi w super stanie do B6 a nie oryginalne nowe do B8. Takie moje zdanie.- [ALL B5] Cena wysyłki foteli
to strasznie drogo, ja w zeszłym roku wysyłałem taki komplet firmą OPEK- wzięli za to coś koło 120PLN, to jeden z tańszych kurierów był wtedy, nie wiem jak teraz :gwizdanie:- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
To może ja coś napiszę od siebie w odpowiedzi na posty po kolei : Rosemeyer, FiodoRR Może zacznę od kolegi Rosemeyer: Musisz albo mało jeździć, albo mieć kilka aut na stanie, skoro piszesz, że masz auto więcej niż 2 lata i na blacie 66 000. Ja gdybym kupił takie auto np w 2006 i jeźdźił nim do dziś to pewnie na blacie byłoby teraz bliżej 200 000 niż 100 000. I po prostu szkoda byłoby mi kasy. A Ty, jeżeli masz na blacie tylko tyle, ile piszesz to wciąż auto jest o wiele więcej warte niż by miało 160 000. Jeżdżę zbyt dużo by kupić A4 z prawie zerowym przebiegiem, bo raz, że takich aut 2-3 latków jest bardzo mało, dwa- są o wiele wiele droższe w stosunku do aut z przebiegiem 100-150 000 ( nieporównywalnie), trzy- się to w moim przypadku nie opłaca, bo jeszcze rozumiem jak ktoś kupi takie A4 i zamierza nim jeździć przez kolejne 8-10 lat. I wtedy utrata wartości nie jest tak odczuwalna( bo w sumie o nią chodzi- nie sztuka kupić auto i sprzedać je za 2 lata za pół ceny i patrzyć jak to ludzie na początku gały wywalają, że się jeździ prawie nowym autem-mnie to nie kręci). W moim przypadku jak auto ma te 168 000 i dojeżdżę nim do tych 230 000 to tak mocno po kieszeni nie powinienem dostać. A za max. 2 lata je sprzedam. Do kolegi fiodoRR: Takie 2, 0T zbyt dużo pali jak dla mnie. Zresztą praca diesla bardziej mi odpowiada. :> W ogóle to powiem tak: nie wiem czy następnym u mnie autem nie będzie jakaś terenówka bądź ala terenówka, bo jednak się czasem i po jakichś szutrówkach czy czymś jeździ i wtedy widać słabe strony A4, a przynajmniej jest to auto bardziej podatne na wszelkie dziury, koleiny, korzenie w lesie itd. :gwizdanie: Ale to jeszcze trochę czasu upłynie i w ogóle to taki poboczny pomysł. Bo teraz to nawet nie wiem jakie terenówki są polecane. Za 2 lata może Q7 będą w bardziej przystępnych cenach , chociaż już teraz opinie o nich też do najlepszych nie należą. PS. Nie to, żebym się chwalił, że dużo jeżdżę, czy coś. Lubię p prostu różne dyskusje nt. aut.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spocik ma być docelowo pod Kauflandem( jedynym w Augustowie ) , jest on przy Orlenie( tez jedynym w Augustowie). Jest to przy wyjeździe z miasta na Warszawę, Ełk, Białystok. Jak jedziesz od Raczek, mijasz stocznię Ślepsk, jedziesz dalej i masz drogę z pierwszeństwem, taki łuk w prawo. Dojeżdzasz do drogi A-ów -Ełk- skręcasz w lewo, dojeżdżasz do Orlenu i obok masz Kaufland. Nie sposób tego nie zobaczyć. I jesteś na miejscu z bananem na buzi. Jestem coraz lepszej myśli, że we czwartek po południu padać nie będzie. W TV zapowiadają co prawda opady w całej PL ale to przelotne. Miejmy nadzieję, że padać nie będzie. Jakby jutro od rana padało to będziemy coś wspólnie na forum myśleć nad tą plazą, ale oby nie było to konieczne.- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
akcja serwisowa to jest na Mineralnej , i tylko ona ci pomoze Spodziewałem się Twojej odpowiedzi turdzi- Nowicjusz - wątek powitalny
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Nowicjusz - wątek powitalny