Treść opublikowana przez kula007
-
Ocena logów AFN 003, 011
Witam, błąd jaki pojawił sie na VAG-u to 00575 następnie wykonałem dwa logi dynamiczne proszę o ich ocenę. Log 003 http://vaglog.pl/log_237110.html Log 011 http://vaglog.pl/log_237111.html
-
Jaki przegub zewnętrzny do AJM?
Dzięki za informacje ale co do zakupu to raczej kupię przez internet, bo w stacjonarnym sklepie jest spore przebicie cenowe.
-
Jaki przegub zewnętrzny do AJM?
Witam, chciałbym prosić o pomoc jaki wybrać przegub zewnętrzny do A4 B5 1.9 TDI AJM. Ile wynosi ilość uzębienia od strony koła i jaką firmę wybrać?
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
można było więcej tylko po co nadmiernie obciążać seryjne turbo przyrostem rzędu 5-10km. Płaski moment rozłożony w szerokim zakresie obrotów daje lepsze rezultaty i płynność w jeździe
-
[ALL] Pompa wtryskowa 11 od jakich silników
pompa 11 występuje w silniku 1.9 AHH
-
[B5 AJM] Bezpieczna granica w ajm?
sam program ok. 140-145km :>
-
[B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors
gratuluję wyniku i zdrowiutkiej serii
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
ja mam gruszkę zawieszoną na takim uchwycie i pewnie się trzyma http://www.allegro.pl/item993125242_uchwyt_na_mikrofon_cb_szybki_i_prosty_montaz.html
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
można jak najbardziej wycinać nic się nie pogorszy Ja też stałem przed wyborem ciąć czy nie i jednak się zdecydowałem
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
po wycięciu kata troszkę lepiej się zbiera na wyższych obrotach
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
po wycięciu kata zauważyłem, że troszkę lepiej się zbiera na wyższych obrotach A co do kąta synchronizacji to nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów.
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
kat został usunięty i zastąpiony jest przelotową rurką taką jak na zdjęciach poniżej
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
spalanie raczej się nie zmieniło jest takie jak dawniej, ale za to są sporo większe doznania z jazdy
-
[B6 AVF] No i wykresik
gratuluję wyniku i zdrowiutkiej serii
-
[ALL] Jakie radio cd/mp3 kompatybilne z iPhone'm
Witam, chciałbym prosić o pomoc w wybraniu odpowiedniego radia cd/mp3. Szczególnie chodzi mi o przyzwoitą jakość dźwięku oraz o pełną kompatybilność z iPhone 3GS. W tej chwili użytkuję radio firmy Clarion i bardzo odpowiada mi ta barwa dźwięku. Cena jaką mogę zaoferować na zakup radia wynosi do 1500zł. Za wszelkie propozycje z góry dziękuję
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
oczywiście, że zostało poprawione przed dokonaniem programu tym wszystkim zajął się Rogalotti
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
chodzi o kąt synchronizacji, który po wymianie rozrządu nie został poprawnie ustawiony co skutkowało zmniejszoną mocą w serii ;(
-
[B5 AJM] Moje sreberko Audi A4...
nareszcie doczekała się viruska by Rogalotti kliknij w miniaturkę aby powiększyć
-
Muzyka w naszych autkach
Dash Berlin with Cerf Mitiska & Jaren - Man On The Run Dash Berlin - Till The Sky Falls Down (Official Music Video) Armin van Buuren ft Sharon den Adel - In and Out of Love Fonzerelli "Moonlight Party" Cara Dillon vs. 2 Devine - Black Is the Colour (Coco & Green Remix) Tiesto feat Andain - Beautiful Things Tiesto feat Andain - Beautiful Things
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
na wykresie niema serii po poprawie kąta synchronizacji który wynosił (4,4), ponieważ wszystko poza tym kątem było ok i po jego ustawieniu od razu został zrobiony nowy program. Po wszystkim został hamowany już na nowym programie i stąd jest przedstawiona na wykresie seria na źle ustawionym kącie oraz po modzie. A co do tych niutków w serii to nie mam zielonego pojęcia skąd one się znalazły w takiej ilości, może jakiś mały bonus od koncernu VAG A co do odczuć z jazdy to jest 101% lepiej niż na ori sofcie
-
[B5 AJM] Chip po wizycie u Witka
Witam chciałbym przedstawić wykres dokonanego programu. Seria 107km i 298Nm a po modzie 140km i 340Nm Seria taka mała ponieważ źle był ustawiony rozrząd ale po korekcie której dokonał Rogalotti wszystko wróciło do normy Pozdrawiam i wielkie dzięki dla Witka za udany program kliknij w miniaturkę aby powiększyć
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Witam, można już mnie zaznaczyć na czerwono, dzisiaj już jestem po programie. Wykres wrzucę później na forum. Seria 107km i 289Nm a po 140km i 340Nm Seria taka mała ponieważ źle był ustawiony rozrząd ale po korekcie wszystko wróciło do normy Pozdrawiam i dzięki za organizację
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
Witam, chciałbym się dopisać do listy na grupowego wirusa jestem zdecydowany na 100%. A4 1,9TDI AJM 2000r.
-
President Johny II
jak antena ma być na avancie to lepiej uchwyt na reling np. taki http://www.allegro.pl/item724848408_uchwyt_antenowy_na_reling_av_33_inradio.html lub w "dziurkę" po antenie FM wtedy będzie elegancko hulała
-
[ALL B5] Głośniki w drzwiach przednich
W Audi A4 B5 w przednich drzwiach były montowane po dwa głośniki na stronę jeden wysokotonowy oraz jeden 13cm średniotonowy