Treść opublikowana przez storm37
-
[ALL B6] przepalajaca sie zarowka kierunkowskazu
Witam, mam problem z zarowka kierunkowskazu, wczoraj fis zakomunikowal o spaleniu sie zarowki kierunkowskazu, wymienilem zarowke, wytrzymala 1 dzien, wymienilem ponownie wytrzymala 30min i sie spalila, fis wywala komunikat "front left turn signal" jaka moze byc przyczyna przepalania sie tej zarowki ?? pozdrawiam
-
[ALL B6] Komputer pokazuje przepaloną żarówke a wszystkie są OK ?
nie wstawiales czasem zarowek LED ??
-
[B6 AWX] Automatyczne zamykanie drzwi
tu masz kodowanie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_zamykanie_centralnego_zamka_15kmh-t36902.0.html
-
[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny
panowie przeciez sztanga ladnie pracuje widac to bardzo dobrze na 11BS, a lekkie opoznienie moze byc spowodowane zlym pomiarem przeplywki co za tym idzie zlym doborze dawki paliwa. Co niektorzy to zawsze od du.y strony
-
[INNE] Przepływonierz - opinia poszukiwana
to jest typowy zamiennik boscha dostepny w intercarsie, zrob logi grup 003,008,010 dynamiczne i zobaczymy czy mierzy prawidlowo. Jezeli bedzie mierzyl prawidlowo to i tak pewnie sie nim dlugo nie pocieszysz :gwizdanie: pamietaj wszystkie czujniki kupuj zawsze ori pozdro
-
[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny
o termostacie nie bede sie rozpisywal - do wymiany, tak jak podejrzewalem lmm nieprawidlowo mierzy, wymien przeplywke i zrob ponownie dynamiczne
-
[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny
najlepiej kup licencje na vag-coma i problem z glowy.
-
[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny
kolego napisalem ci juz zrob dynamiczne i bedzie jasne, nikt tu nie jest wrozka i ci nie powie co jest z autem nie tak !! choc dalej obstawiam ze to wina lmm - podmieniales ja na inna (sprawna)?? moze ktos w okolicy ma taki silnik i ci uzyczy, umow sie na spota chlopaki napewno ci pomoga - trzeba dzialac a nie lamentowac jak stara baba !! pozdro
-
[B6 AWX] Brak mocy po wystrzeleniu węża z turbiny
wedlug logow wyglada na ok, oprocz 003BS tak jak kolega letallec napisal egr faktycznie dziwnie pracuje, zobacz czy jest droznosc w doladowaniu moze po wystrzale weza "cos" sie do niego dostalo ewentualnie wykonaj jeszcze raz 003BS z odpieta przeplywka. Postaraj sie zrobic dynamiczne bo naprade ciezko cos wywnioskowac z logow statycznych. pozdro
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
to jest wezyk od "gaszaka" lagodzi gaszenie silnika, nie powinno wplywac na prace silnika, bez vaga sie nie obedzie, podepnij sprawne lmm i zobacz wtedy co sie bedzie dzialo. co do dymu ktory wpada do kabiny - zobacz czy masz caly wydech moze gdzies masz pekniecie.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
jak ogarniesz temat z logami to pomyslimy co dalej.., to ze podlaczyles przeplywke bez puchy to nic ci nie zmieni, dolot idzie spokojnie odkrecic (mala grzechotka+nasadka). pozdro
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Najlepiej gdybys zrobil kompletne logi, ale na poczatek wystarcza 003,008,010 dynamiczne, przeplywka oczywiscie podlaczona.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Scignij ten waz i zobacz czy na samym dole nie ma kropel wody, znikome ilosci oleju w dolocie to norma nie przejmuj sie tym, jezeli auto dalej nie jedzie to zrob wkoncu logi bedzie wiadomo co jest.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
tak
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
ogolnie kazde auto bez przeplywki nie bedzie jechalo tak jak powinno, sprawdz vagiem lmm i bedzie wiadomo. faktycznie masz inna puche wiec szukaj innych miejsc ewentualnych przeciekow, sprawdz w jakim stanie masz filtr, odkrec dolot od turbo i zobacz czy w srodku sa krople wody (u mnie byly znikome ilosci i to mnie naprowadzilo ze pucha puszcza wode). usczelka jest wokolo komory silnika usczelnia komore z maska. pozdro
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Sprobuj wysuszyc lmm(z 30 min pod suszarka lub wiatrakiem) a pozniej przeczyscic np. jakims srodkiem do elektroniki, masz ten sam silnik co ja wiec napewno budowa puchy jak i wlotow ta sama. Problem u mnie nagminnie sie powtarzal gdy padalo lub auto zostalo DOBRZE umyte, po uszczelnieniu puchy, poprawieniu usczelki komory silnika jak reka odjal :>
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
powiekszyc otwor odwodnienia puszki (na samym dole), uszczelnic trzeba laczenie puszki z otworem w blotniku na zdjeciu jest dokladnie pokazane o co chodzi ewentualnie sprawdzic uszczelke komory silnika czy jest dobrze zalozona i woda sie nie dostaje w okolice puszki filtra. pozdro.
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Witam, problem juz kiedys opisywalem, mialem to samo, ulewa lub myjka = auto nie chce jechac dlawi sie po zmianie biegu itp. problem tkwi w tym ze turbina zasysa wode z puszki powietrza (niewielkie ilosci) i przy okazji zalewa lmm ktory pozniej daje zle wskazania, proponuje zwiekszyc w puszcze powietrza otwor odplywowy i uszczelnic laczenie puszki z "rura ssaca" lub wogole je zaslepic :-) (otwor w blotniku ktory sie laczy z puszka) wina prawdopodobnie lezy w laczeniu (gumowa macka ktora dolega do blotnika) ja to szczelnie obkleilem silikonem i problem mam z glowy chodzi dokladnie o uszczelnienia "wlotu powietrza z blotnika" pozdrawiam
-
[ALL B6] montaz CB w miejsce popielniczki
Witam, montowal ktos moze cb radio w b6 w miejsce popielniczki ?? Po wyjeciu popielniczki radyjko (uniden 520xl, president johnny II) idealnie pasuje na szerokosc i wysokosc, trzeba by bylo jedynie troche miejsca zrobic na dlugosc o ile jest to mozliwe jezeli da rady to byloby niezlym miejscem na montaz. Jedynie trzeba by bylo odpinac gruszke podczas zamykanie popielniczki. Jezeli ktos spotkal sie z takim montazem to chetnie uslysze opinie... pozdrawiam ps. nie zauwazylem ze jest juz podobny temat ale w b7, ale budowa tunelu taka sama wiec powinno tez pasowac temat mozna zamknac
-
[ALL B6] Uchwyt i antena do CB
Witam, czy stosowal ktos taki uchwyt w b6 sedan na klapie bagaznika http://www.allegro.pl/item731793404_uchwyt_montazowy_anteny_cb_sf_40_far40.html, jak tak to jak on sie sprawuje ?? Postanowilem zmienic moja dotychczasowa antene magnesowa Wilson little wil (nie jestem z niej zadowolony za duzo sciaga syfu) na antene montazowa (ponoc sa lepsze), jaka antene byscie polecili ?? zastanawiam sie nad: -SIRIO SUPER CARBONIUM 27 -SIRIO PERFORMER 5000 -PRESIDENT ALASKA -LEMM AT-1000 -SIRIO TURBO 2000 a moze jednak cos na magnes ?? pozdrawiam
-
[ALL] Schemat instalacji podciśnienia dla turbin z westgate i VNT
Dzieki Sztomel o to chodzilo pozdrawiam
-
[ALL] Schemat instalacji podciśnienia dla turbin z westgate i VNT
dzieki Piotrek98igo, a mozna jeszcze schemat do turbiny bez zmiennej geometrii lopatek np. do silnika AGR
-
[ALL] Schemat instalacji podciśnienia dla turbin z westgate i VNT
Witam, czy ma ktos moze schemat instalacji podcisnienia dla turbin z westgate i VNT
-
[B6 AVF] Problem z dynamiką
jak masz vaga to zrob logi koledzy napewno pomoga... bledy o ktorych piszesz to: 17664 - Czujnik temp chłodziwa- przerwany lub zwarty do + 17571 - Czujnik temp paliwa G81 przerwa/zwarcie do + 17964 - Przekroczona w doł granica regulacji układu regulacji cisnienia doladowania 16485 - Miernik masy powietrza-G70 niezrozumiała wartosc sygnalu 18057 - Brak komunikacji z jednosta sterujaca ABS
-
[B6 AWX] Drgania auta w zakresie 100-140 km/h przy dodawaniu gazu
moze dwumas juz niedomaga