Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. A z ciekawości ile taki programik cenią?
  2. uszanowanie forum z rana jak śmietana
  3. krzyniek testowałeś już sprzęt ?
  4. Jak masz okazje to bierz obniżoną furę. Nie będziesz żałował. A na polskich drogach nigdy nie jest wygodnie
  5. co za wątek wogóle tak jest przecież we wszystkich grupach. co tu rozkminiać
  6. tylko spokój może nas uratować to jest to
  7. siemanko z rana No i Boguś Wenta na prezydenta
  8. z tego co wiem to Krzyniek będzie na spocie. DObrze mówię Krzyniek
  9. No przecież Malik już mówił
  10. Uszanowanko z rana tomaszust stronka wymiata polecam kawałek z forum o małolacie, który lubi "klepać niemca po hełmie"
  11. http://ratunku-co-robic.ownlog.com/ - zbita ogromna
  12. kurna, ściągnąłem sobie Audi AESIS - chyba z tydzień szkło - a tu się okazuje, że nie moge odpalić u siebie na kompie bo musi być system plików FAT32
  13. ludziom to się nudzi ale popierdyla fajnie
  14. Ja osobiście nie widze problemu z wodą. Przecież wystarczy otrzepać buty. Zakładam, że producenci Audi też tak do tego podeszli.
  15. Ale to sie tyczy chyba B7. Mam nadzieję, że z B6 już sobie dali spokój
  16. Muszę szybko zmienić wycieraczki
  17. Nie, z kablem. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 17:24_________________________________________________Poszła :> Nieaktualne
  18. Nówka sztuka nie śmigana Kress PH 500. Dostałem ale nie potrzebna mi.
  19. Chce ktoś kupić wiertarkę? :> :gwizdanie:
  20. Tak jest chyba cały czas. Przynajmniej jak ściągałem auto w październiku to jeszcze tak było. Usłyszałem wtedy zapewnienie od pewnego kolegi, że na "żółtych" mogę bać się tylko radiowozów.
  21. Ładna seryjna audiolka. Fele jak najbardziej Co do środka to ja jednak jestem za ori radiami. p.s. za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych w Polsce jest 500 zeta
  22. :polew: ja bym zmienił
  23. Zalatuje muscle carem. Może Opel Manta?
  24. Ładne, zadbane auto. Osobiście pomalowałbym dokładki pod kolor i jednak zmienił fele. Pomyśl też nad obniżeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.