Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A z ciekawości ile taki programik cenią?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uszanowanie forum z rana jak śmietana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek testowałeś już sprzęt ?
-
[ALL] Czy zawieszenie S-line jest wygodne ?
Jak masz okazje to bierz obniżoną furę. Nie będziesz żałował. A na polskich drogach nigdy nie jest wygodnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co za wątek wogóle tak jest przecież we wszystkich grupach. co tu rozkminiać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko spokój może nas uratować to jest to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko z rana No i Boguś Wenta na prezydenta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co wiem to Krzyniek będzie na spocie. DObrze mówię Krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przecież Malik już mówił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uszanowanko z rana tomaszust stronka wymiata polecam kawałek z forum o małolacie, który lubi "klepać niemca po hełmie"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://ratunku-co-robic.ownlog.com/ - zbita ogromna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna, ściągnąłem sobie Audi AESIS - chyba z tydzień szkło - a tu się okazuje, że nie moge odpalić u siebie na kompie bo musi być system plików FAT32
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ludziom to się nudzi ale popierdyla fajnie
-
Dywaniki - PETEX, SCHONEK czy oryginalne z ASO
Ja osobiście nie widze problemu z wodą. Przecież wystarczy otrzepać buty. Zakładam, że producenci Audi też tak do tego podeszli.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to sie tyczy chyba B7. Mam nadzieję, że z B6 już sobie dali spokój
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Muszę szybko zmienić wycieraczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie, z kablem. [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 17:24_________________________________________________Poszła :> Nieaktualne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nówka sztuka nie śmigana Kress PH 500. Dostałem ale nie potrzebna mi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chce ktoś kupić wiertarkę? :> :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest chyba cały czas. Przynajmniej jak ściągałem auto w październiku to jeszcze tak było. Usłyszałem wtedy zapewnienie od pewnego kolegi, że na "żółtych" mogę bać się tylko radiowozów.
-
[B6 AWX] Angielska Perełeczka
Ładna seryjna audiolka. Fele jak najbardziej Co do środka to ja jednak jestem za ori radiami. p.s. za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych w Polsce jest 500 zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: ja bym zmienił
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Zalatuje muscle carem. Może Opel Manta?
-
[B6 AVB] [B6 AVB] Parę nowych fotek
Ładne, zadbane auto. Osobiście pomalowałbym dokładki pod kolor i jednak zmienił fele. Pomyśl też nad obniżeniem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oo f*ck