Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko. Beemka masakra. Z wkladem mięsnym.
-
[ALL B6] Za niska wycena
Hehe, czyli da się A tak poważnie to najbardziej wku... w tym wszystkim jest to, że w naszym kraju jak nie znasz przepisów lub nie potrafisz walczyć o swoje to wszyscy próbują cię wydupczyć. Wszyscy ale to wszyscy kombinują jak na tobie zarobić i cie oszukać. Kiedy my wyjdziemy z tego ciemnogrodu...
-
[ALL B6] Za niska wycena
Tak właśnie zamierzam zrobić. Już dziś bylem wstępnie u Szewczyka ale wycenę pzu i tak musiało swoją zrobić. Jestem jednak w szoku jak próbują ludzi robić w jajo. Już znalazłem podstawę prawną, na podstawie której muszą wymienić uszkodzone części na oryginały. Teraz muszę się umówić w ASO. Strasznie mają długie terminy (Szewczyk 26 styczeń). A znowu w Auto Vivie robią "od ręki" ale gość powiedział, że pzu nie akceptuje ich cen. Muszę zapytać w pzu o co chodzi. Prawdopodobnie Viva jest droga ale nie wiem czy pzu może kwestionować wysokość cen.
-
[ALL B6] Za niska wycena
W sobotę miałem stłuczkę nie z mojej winy. Mam do wymiany maskę i grill górny. Dziś dostałem wycenę od rzeczoznawcy. Nie wiem skąd oni mają te ceny ale wycenili mi całość na 800 pln. Chyba zwariowali. Zama maska to koło 1000 pln. Czy ktoś jest w stanie pomóc mi napisać odwołanie? Czy ja muszę to przyjmować czy olać to i wstawić auto do serwisu? Dla wszystkich w podobnej sytuacji: http://www.rzu.gov.pl/sprawy-biezace/Analiza_skarg_wplywajacych_do_Rzecznika_Ubezpieczonych_wskazuje_ze_jednym_z_istotnych_problemow_podnoszonych_przez_poszk__1363 Bardzo pouczające.
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Byłem u Szewczyka i stwierdzili, że maska do wymiany. Dobrze, że nie chcą klepać. Ale terminy naprawy mają z kosmosu. Zaproponowali koniec stycznia. Auto Viva mówili, że robią od ręki ale podobno PZU nie przyjmuje ich cen i trzeba dopłacać Będę sprawdzał jeszcze Auto Unię bo oni mają umowę z PZU.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
... listwy rzucili http://www.allegro.pl/item503000133_audi_s4_model_b6_b7_listwy_drzwiowe.html
-
FAQ forum "Ubezpieczenia, odszkodowania, wypadki"
Ciekawa i pomocna strona: http://www.rzu.gov.pl
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Jak narazie wychodzi mi, że Szewczyk jest the best. Będę wdzięczny za opinie.
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Szkoda nie jest duża. Gość wjechał mi tyłem Hondy CR-V w mój przód. Mam połamany grill i wgniecioną maskę. Po przeczytaniu postów tutaj i stron w necie stwierdziłem, że lepiej dać to do ASO i niech się bawią. Czy nie mam racji?
-
[mazowieckie] Najlepsze ASO w Warszawie
Witam, Chce naprawić szkodę w ASO. Gdzie w Warszawie najlepiej zostawić niunię? Z góry dzięki za pomoc. Piotrek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja jestem za wprowdzeniem nowego emoticona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łłooo shwarc paket
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może być na audi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kowalski zmarł i oczywiście trafił do piekła. Tam przywitał go Diabeł i oświadczył, że piekło jest teraz miejscem bardziej miłym i gościnnym i że może wybrać z trzech rodzajów tortur. Kowalski poszedł z Diabłem do sali, gdzie pokutnik powieszony za stopy powieszony był biczowany łańcuchami. Kowalski kazał Diabłu minąć to miejsce. Dalej doszli do sali gdzie facet powieszony za ramiona biczowany był batogiem uplecionym z ogonów kotów. Znowu Kowalski przecząco pokręcił głową. W końcu doszli do sali w której zobaczyli nagiego mężczyznę przywiązanego do ściany. Piękna kobieta klęczała przed nim i uprawiała z nim seks oralny. Kowalski rzekł: - Tak to jest miejsce, gdzie chcę odbyć swą karę. Diabeł na to: - Jesteś pewny? To trwa aż przez 1000 lat, zdajesz sobie z tego sprawę? - Tak, jestem pewien. To jest to miejsce! - OK. - powiedział Diabeł. Podszedł do pięknej blondynki, puknął ją w ramię i rzekł: - Jesteś wolna, przyszedł twój zmiennik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siemanko
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No właśnie Cuber Ty masz znajomka w ASO. Może załatwiłbyś zniżkę na grupowy zakup. Widzę, że byliby chętni
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wróce jeszcze do cen zderzaków i grilli(ó?) bo widze, że co kraj to obyczaj. jest stronka ze sklepem internetowym i mam pytanie do zorientowanych. jak te ceny mają się do ASO? opyla się? https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15492c0a578da67/shopdata/index.shopscript
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
No panie, kox furmanka. Czarnulka, takie lubię. Gratulacje.
-
[ALL B6] A4 S-Line 3.0 v6 220KM Quattro
Bardzo ładny. W środku s-line ale z zewnątrz chyba nie dokońca. Silnik Te drobne części to najlepiej w ASO. Nie są zbyt drogie. Jakbyś chciał sprzedać kiere to ja się pisze
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, Mam dwa pytania. Planuję zakup felg stalowych i oponek do mojego a4 avant z 2003. Poczytałem trochę i wydaje mi się, że najwłaściwszy wybór to felga 7Jx16, 5x112x57 ET 42 i oponki 205/55 R16. Czy mam rację? Zastanawiam się jednak nad osadzeniem bo mam prawdopodobnie założone dystanse tylko nie wiem jak duże (mam auto do tygodnia). Wiecie jak mogę to sprawdzić?
-
Spotkania na drodze
W piątek w ASO Auto Viva w Warszawie widziałem autko Elborath (NO NAME). Pięknie się prezentuje.
-
[ALL] Przydatny link do rezania
Kolego wklejam konkretne podstrony w nawiązaniu do konkretnych tematów. Jeżeli strona jest powszechnie znana to przecież można ją skasować. Nie czepiaj się
-
[ALL B5] Przyciemnienie przednich lamp H4
kolego masz tu linka mowinien ci pomóc. jest troche dłubania http://www.a4mods.com/#index.php?page=webcontent/pages/joey.html
-
[ALL] Przydatny link do rezania
siema, nie wiem czy to dobre miejsce na linki ale jakby co to poniżej przydatna stronka jakby wam przyszła ochota na małego moda http://www.a4mods.com/index.php