Treść opublikowana przez Madas
-
SPOTY RADOMSKIE
ale co top 10 nie czaisz bo Ty Poznański Lechu jesteś :polew: czaje ale myślę dlatego że ja w top 10 to jestem od początku prawie mojego bycia tu .... a przez 3miesiące byłem top 1
-
SPOTY RADOMSKIE
siema Tomaszu funk szu ada
- SPOTY RADOMSKIE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
SPOTY RADOMSKIE
piwko za rozwiązanie to za mało Ozi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak poważnie to przełożyli mu na piątek wizytę ..... [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________ do czwartku nie bede juz pil tutaj bede, bede, z malymi przerwami no mam nadzieję :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak .... spękał koleś
-
SPOTY RADOMSKIE
pewnie grypa jelitowa co ?? też to przerabiałem całkiem niedawno
-
SPOTY RADOMSKIE
idziecie jak burza w statystykach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to dzisiaj pewnie cały dzień będziesz z nami na forum co ?? [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:38_________________________________________________aaaaa i przestań już pić
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty się nie boj ...darmowe to wypiję ile się da i gdzie Ty wczoraj byłeś .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty już się nie wymigasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witaj Ozi Adas gratulacje ...stawiasz piwo na zlocie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Wojtek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiadoma sprawa ... pewnie jak wielu Polaków za granicą ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż w mordę to co tam robisz jak region zapomniany wracaj do Polszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w mieście spokojnie ... spocik wczoraj był ... a dzisiaj w końcu słońce wychodzi zza chmur .... ogólnie ok .... a jak u Ciebie tam u sąsiadów ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Piotrek a widzisz dopiero wstałem i śniadanie jem .... zaraz muszę do mechanika jechać sprzęgło alternatora zmienić ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć i czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spadam ... do juterka :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na wszystko widziałeś na spocie że chłopaki mi płacą siano żebym był dla nich miły :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba wlasnie na tym najbardziej Ci zalezy TY TY cfaniak .... uważaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co Ty z takim zwyrolem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no a co