Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. słychać pod oknem i bardzo dobrze ...bo jest się z czego cieszyć
  2. no Leszek wygrał
  3. cześć jak tam dzionek ? oj niemrawo dziś wróciłem o 4 rano do domu jeny a co się stało
  4. cześć jak tam dzionek ?
  5. Witaj na forum Każdy tu mile widziany
  6. ale starałem się jeździć porównywalnie albo tylko tak mi się zdaję zobaczę w poniedziałek co przyniesie ....
  7. Kurcze nie wiem czy sobie wkęcam ale jak zatankowałem Statoila po VP GTL to troszkę więcej mi pali .... mówię o jeździe po mieście .... chyba że natężenie ruchu było dzisiaj znacznie większe .... w poniedziałek znowu zatankuję VP GTL i zobaczę jakie jest bezpośrednie porównanie ....
  8. setki lat kolego
  9. siemanko kolego
  10. witam grono ja już po pracy
  11. gdzie Ty byłeś powsinogo
  12. siemka chłopaki [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:08_________________________________________________sto lat Karol [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:08_________________________________________________Jak tam Wojtek [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 22:10_________________________________________________A Ty Patryś nie pijesz piwka ?
  13. cześć Partyk
  14. Kto jeszcze będzie bo coś niemrawo piszeta i deklarujeta się
  15. mi to jest wsio ryba :gwizdanie:
  16. Dla zainteresowanych: Kręgle godz. 18.00 w Plazie
  17. ja dzisiaj zatankował Statoil po 3 tankach VP GTL i po całym dniu na bezsiarkowym wrażenia z jazdy świetne i do tego sporo w portmonetce zaoszczędzone
  18. na wątku info zaznaczone są osoby które wpłaciły zaliczki bądź też cały zlot .... jeśli ktoś wpłacił a nie jest pokolorowany to proszę o info na PW...
  19. witaj Piotras wpłacaj zaliczke na zlot bo jesteś na liście ....
  20. Ive nie poleruj
  21. ja mam gościa dzisiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.