Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. ja osobiście leje Motula Specyfic - i jestem bardzo zadowolony ... do Ciebie wchodzi 3.8 l , więc zostaje Ci w bańce 1.2 l .....
  2. bardzo ubolewam nad tym że Kraków nie będzie gościć mistrzostw ..... żal mi ja cholera ...takie pikne miasto
  3. A żeby Was świnia polizała 11 lipca mam ślub oż w mordę .... kurcze no to świetna wiadomość- gratulacje .... trzeba było mówić to przełożyłbym Wasz ślub
  4. no to rzeczywiście ostatnio to standard
  5. siemka co tam dzisiaj u nas słychać ?
  6. no co.... środek lata Miron nie boj się skacz co będzie to będzie .... zrobie dla Ciebie skrzydła ....
  7. cholernie ciasno jest jeśli chodzi o listę chętnych .... spadam spać do juterka
  8. 10 lipca ok godz 10.00 ..tak mi się wydaje [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 23:20_________________________________________________ zlot w Pile ...była gadka już .... zapisz się do Kuredu ....
  9. ale Ty dużo nie wypijesz :gwizdanie:
  10. cześć Kamosor Bartek ale kolumna wyjedzie pewnie gdzieś ok 10-11 podejrzewam ...może się uda Wam dołączyć....
  11. tu to nie damy Ci odpocząć .... poszalejemy co załóż wątek albo poszukaj na forum odnośnie dystansów....
  12. cześć Bart-S ..... co tam słychać jak zdrówko czego na spota nie dotarłeś ?
  13. i bardzo się chwali :good:
  14. no wiesz Ty co [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 21:41_________________________________________________ jak zorganizujecie zlot tak jak grasz w pingla to moge miec pewne obawy obawy zawsze są ale ..... potem
  15. Bartek czy wiadomo coś z gokartami
  16. ja oglądam TV i leże bykiem
  17. witka co tam ?
  18. ale sobie jaja robicie z mojej poważnej osoby [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 18:35_________________________________________________zlot będzie będzie przede wszystkim zorganizowany programowo od A do Z ..... a jak wyjdzie okaże się po zlocie ...
  19. wszędzie ostatnimi czasy cicho w wątkach co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.