-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
fakt.
-
kupię skrzynię biegów
kolego nie ten dział chyba
-
skrzynia biegów-co to za otwór??
dokładnie
-
Jakiej firmy przegub zewnetrzny
jak wymienisz na czas osłonę nim piach się dostanie do środka to pohulasz jeszcze na nim. nie czekaj wymień
-
Stukanie na biegu podczas hamowania silnikiem. Przegub wewnętrzny
najlepiej rozebrać sprawdzić a potem kupować części.ten koleś co ci mówił ze to łożysko oporowe chce na tobie nieźle zarobić na al...ro znajdziesz to czego szukasz za mniej niż 100 zł. ale radze poszukać mechanika co zna się na audi i naprawiać auto u jednego zaoszczędzisz czas i kasę.
-
dwumas czy przegub wewnętrzny
kolego jeśli wpadł pedał w podłogę i ręcznie żonka podnosiła to pierwszą rzecz jaką trzeba sprawdzić jest pompka pod pedałem i wysprzęglik płyn czy kiedykolwiek był wymieniany moim zdaniem pompka będzie do wymiany.Co do telepania to nie zawsze jest to wina sprzęgła
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
można użyć pompki podciśnieniowej do odpowietrzania hamulców. jeśli płyn jest stary to często tak się dzieje. warto wymienić cały płyn w układzie. Pozdrawiam
-
dziwna sytuacja grzania świec.
tak myślałem, to niezły wynik. w twoim wypadku to przepływomierz pompa paliwa turbo i odma morze powodować takie coś logi by powiedziały conieco, wstaw jak dasz radę.
-
Dziwnie odpala z rana.
i tak ma palić. powietrze to główna przyczyna zlego palenia jak będziesz wymieniał filtr paliwa to na taki z ASO od czasu do czasu można wymienić ten plastikowy króciec na filtrze tz. podgrzewacz tamtędy a dokładnie pod nim lubi ssać powietrze przez oring. ja to przerabiałem . Jeśli się mylę proszę o korektę
-
Ogólne wiadomośći przerażają
mi właśnie po zmianie termostatu w sposób z odchylaniem paska pękł pasek na szczęscie nie urwał się całkowicie bo zdecydowałem zrobić silnik od podstaw i dać mu nowe życie koszt był spory ale teraz czuję że żyje.polecam ten motor bo trzeba o niego dbać jak o wszystko co się lubi... Pozdrawiam miłośników V6
-
dziwna sytuacja grzania świec.
po prostu pompa nie dawała rady przy takiej prędkości i szalało ecu ile auto ma przebiegu...
-
Kopci na niebiesko!
kolego moim zdaniem jeśli odma jest wymieniona na nowy typ to uszczelniacze zaworów poszły ale odma ma znaczące działanie w tych silnikach więc jak masz starą to zmień na nową i silnik zacznie oddychać
-
Montaż tempomatu A4 B5
KAMIEŃ Z SERCA dzięki za info..
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
waszym zdaniem castrol magnatek 5w40 to syf
-
[B5 AFB] Problem z odpalaniem jak jest ciepły silnik
od razu zaśmieca mnie też czasem niema kilka tygodni bo taką pracę mam WIĘCEJ WYROZUMIAŁOŚCI PANOWIE