Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej073

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego nie ten dział chyba
  2. jak wymienisz na czas osłonę nim piach się dostanie do środka to pohulasz jeszcze na nim. nie czekaj wymień
  3. najlepiej rozebrać sprawdzić a potem kupować części.ten koleś co ci mówił ze to łożysko oporowe chce na tobie nieźle zarobić na al...ro znajdziesz to czego szukasz za mniej niż 100 zł. ale radze poszukać mechanika co zna się na audi i naprawiać auto u jednego zaoszczędzisz czas i kasę.
  4. kolego jeśli wpadł pedał w podłogę i ręcznie żonka podnosiła to pierwszą rzecz jaką trzeba sprawdzić jest pompka pod pedałem i wysprzęglik płyn czy kiedykolwiek był wymieniany moim zdaniem pompka będzie do wymiany.Co do telepania to nie zawsze jest to wina sprzęgła
  5. można użyć pompki podciśnieniowej do odpowietrzania hamulców. jeśli płyn jest stary to często tak się dzieje. warto wymienić cały płyn w układzie. Pozdrawiam
  6. tak myślałem, to niezły wynik. w twoim wypadku to przepływomierz pompa paliwa turbo i odma morze powodować takie coś logi by powiedziały conieco, wstaw jak dasz radę.
  7. Andrzej073 odpowiedział(a) na bajowsado temat w 2.5TDI
    i tak ma palić. powietrze to główna przyczyna zlego palenia jak będziesz wymieniał filtr paliwa to na taki z ASO od czasu do czasu można wymienić ten plastikowy króciec na filtrze tz. podgrzewacz tamtędy a dokładnie pod nim lubi ssać powietrze przez oring. ja to przerabiałem . Jeśli się mylę proszę o korektę
  8. mi właśnie po zmianie termostatu w sposób z odchylaniem paska pękł pasek na szczęscie nie urwał się całkowicie bo zdecydowałem zrobić silnik od podstaw i dać mu nowe życie koszt był spory ale teraz czuję że żyje.polecam ten motor bo trzeba o niego dbać jak o wszystko co się lubi... Pozdrawiam miłośników V6
  9. po prostu pompa nie dawała rady przy takiej prędkości i szalało ecu ile auto ma przebiegu...
  10. Andrzej073 odpowiedział(a) na mPowErr temat w 2.5TDI
    kolego moim zdaniem jeśli odma jest wymieniona na nowy typ to uszczelniacze zaworów poszły ale odma ma znaczące działanie w tych silnikach więc jak masz starą to zmień na nową i silnik zacznie oddychać
  11. KAMIEŃ Z SERCA dzięki za info..
  12. waszym zdaniem castrol magnatek 5w40 to syf
  13. od razu zaśmieca mnie też czasem niema kilka tygodni bo taką pracę mam WIĘCEJ WYROZUMIAŁOŚCI PANOWIE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.