Treść opublikowana przez sylwiasty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może się okaże, że wszystkie po kolei. Ile razy usuwam moim znajomym to zawsze są przynajmniej 2 komunikaty. :>
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Myślę, że niech zostanie tak jak jest czyli na 18:00. Nie wszyscy to studenci, niektórzy maja rodziny a to będzie wielka sobota.
-
[B5 AEB] Mocne uderzenia przy 2tys obrotow na 3 biegu..
Witam! Masz quattro więc sprawdź przy okazji stan podpory wału - może się kończyć.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko, 3.04 mam na 19:00 do pracy więc zalecę na chwilkę.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Z jednego spotu zrobiły się dwa. Kolega pierwszy raz był na spocie i od razu mocne wejście. Na szczęście Johnybravo miał linkę i udało się doturlać do stacji a nie uśmiechało mi się pchać avanta pod górkę na Kościuszki. Ps. A dzisiaj rano jadąc do pracy troszkę sobie polatałem bocurami - wraca quattro pogoda. [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 07:25_________________________________________________ Spoko - mam nadzieję, że się nie zaziębiła. Swoją drogą słodki maluszek. [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 07:26_________________________________________________ Spoko Łukasz - jak ktoś nie zwrócił uwagi na miesiąc to nr dnia jak najbardziej pasuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to w piątek ok. 19:00 na parkingu na przeciwko Urzędu Miasta. Łukasz - daj info na początku tematu o spocie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Ja ostatnio trochę zajęty jestem i dla tego spot w tamtym tygodniu nie doszedł do skutku. W tym tygodniu też pewnie nie za bardzo, ewentualnie piątek lub sobota wieczorem np. 19:00. Jak będą chętni na spota na któryś z wymienionych dni to ja jak najbardziej będę. Pozdro!
-
[B5 AEB] Wymiana filtra paliwa
W AFN filterek paliwa masz pod maską.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
W takim razie czekamy na wykres z hamowni. Jeśli dobrze Ciebie zrozumiałem to moc o której mówisz jest mocą na "oko" a modyfikacja śmierdzi mi gotowcem. Piszesz, że to jakiś silnik na rynek amerykański - nie znaczy to, że może osiągać po czipsie moce większe, niż np. fabryczne 180 po czipie (AJL). Z informacji jakie można znaleźć na różnych stronach/forach to przyrost jaki udaje się uzyskać samym czipem oscyluje w ok. max. 40 kucy. Na więcej nie pozwala osprzęt fabryczny czyli intercooler, układ paliwowy, dolot, turbina (na pewno w przypadku 150 PS, w 180 (AJL) jest wydajniejsza). Na Twoim miejscu zrobił bym pomiar na hamowni - wiedział byś przynajmniej za co zapłaciłeś. Nie narażał byś się też się na ironiczne uwagi z naszej strony. Jak kolega wyżej napisał: Skoro tak dobrze robią to może zrobimy grupowe czipsowanko.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
A na benzynie to jeździ czy też są problemy z mocą? Robiłeś jakieś większe mody czy tylko czip? - 250 kucy samym programem to chyba za bogato. Jak kolega wyżej napisał - najpierw trzeba było zawirusować a potem wstawiać instalkę. Jeśli instalka nisko budżetowa to na pewno nie obsłuży tej mocy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Do świąt to jeszcze daleko i nie wiadomo co się będzie działo. Proponuję zrobić spocik w pierwszym tygodniu marca a w okolicach świąt może być drugi, jak raz miesiąc przerwy. Jak będą jacyś chętni to ustalimy dzień i godzinę.
-
[B5 AEB] Cieknie olej !
Jeśli to tylko uszczelka chodniczki oleju to koszt nowej w ASO ok. 8 PLN (wymieniałem u siebie 2 tyg. temu). A za wymianę to nie wiem ile Ci skroi - ale roboty jest przy tym na 15-20 minut. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 16:52_________________________________________________ Jak w serwisie kupowałem to koleś powiedział mi to samo, przez kilka dni sprzedali cały zapas uszczelek. :>
-
[B5 AEB] Cieknie olej !
Witam! Najpierw ustal miejsce wycieku a potem pytaj o koszty. Jeśli nie wiesz dokładnie skąd leci to zrób fotkę z okolic wycieku (tam gdzie masz mokro) - z tego co napisałeś to my nie jesteśmy w stanie nic wywróżyć. Kosz to od kilku do kilkuset złotych.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kilka fotek ze spotu pod tym linkiem http://www.a4-klub.pl/smf/suwalki_12022010_foty_ze_spota-t117506.0.html Może wstępnie ustalimy kolejny termin spotu? Im więcej czasu tym lepiej będzie można się zorganizować.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja tam nie narzekam. Mam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oki!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rossman akurat nie jest na środku. Jeśli już mamy złapać się po środku "kostki" to proponuję ustawiać się na przeciw banku Lucas. Pod Rossmanem o tej porze jeszcze może być trochę ciasno a na przeciwko banku powinien już być looz. Proponuję, abyśmy wybrali jakieś konkretne jedno miejsce, bo jak tak każdy będzie podawał inne to się wcale nie złapiemy. Łukasz - podaj w pierwszym poście konkretne miejsce, żeby nie było potem lipy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zobaczymy co da się zrobić w tym temacie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Możemy zacząć zbierać się od 17:30. Ja postaram się być miedzy 17:30 a 18:00. Pozdro i do zobaczenia jutro pod ratuszem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Ja niestety nie zawitam - idę do kina na noc filmową i o 20:00 zaczyna się seans.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Różnie bywa z tą frekwencją, raz są 3-4 wózki, innym razem 12. Ogólnie zimą trochę gorzej z tą frekwencją. Z drugiej strony widzę tu na forum sporo użytkowników forum z Suwałk i nie wiem czemu jakoś żaden nie zainteresował się i nie wpadł na spota. Chyba wychodzą z założenia, że klub czy forum pasjonatów całej marki a nie tylko jednego modelu to nie klub/forum i nie warto sobie głowy zaprzątać. :gwizdanie: Co do aktywności na forum to zobacz ilu jest zarejestrowanych użytkowników na naszym forum - to nie to samo co forum A4.
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
możesz rozwinąć myśl ??? No właśnie. Ja obstawiam raczej użytkowników, wróć użyszkodników. :gwizdanie:
-
[B5 AEB] LPG z uszkodzoną turbiną?
Witam! Co masz na myśli mówiąc, że turbo odłączone jest? Leży na półce w garażu czy jak? Te silniki nawet jak są sprawne w 100% to przy niskobudżetowej instalacji LPG nie jeżdżą tak jak powinny a co dopiero zagazować niesprawny silnik. Nowej turbiny nie musisz kupować - zregeneruj swoją, koszt to okolice 800-1000 PLN w zależności co walnęło. Brakującą kwotę do instalacji rozłóż sobie na raty albo poczekaj 2 miechy, odłóż po 400 PLN z wypłaty i będziesz miał sprawny samochód i satysfakcję. Swoją drogą to szanujący się zakład montażu LPG nie podejmie się roboty na niesprawnym aucie. Jeśli ktoś się zgodzi na montaż to tylko dla kasy a potem i tak Cie oleje i zostaniesz z przysłowiową "ręką w nocniku".
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czemu uważasz, że za dużo się nie dzieje? Tak jak napisałem spoty odbywają się cyklicznie co miesiąc - http://www.tasforum.yoyo.pl/viewforum.php?f=1 , czasem zdarzają się częściej. A że akurat na chwilę obecną nie ma terminu ustalonego - pod koniec stycznia był spot, najbliższy będzie w drugiej połowie lutego. Nie ustalamy stałych terminów, ktoś zarzuca hasło i się łapiemy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Jak będę mógł to z chęcią wpadnę na spota w Suwałkach. Swoją drogą to w Suwałkach spoty Audi odbywają się cyklicznie, organizuje je Team Audi Suwałki. Wszystkich chętnych zapraszam - w klubie jest cały przekrój modelowy marki. Szczegóły jak zawsze na naszej stronce klubowej: www.tas.glt.pl na forum w temacie http://www.tasforum.yoyo.pl/viewforum.php?f=1 . Pozdrawiam i do zobaczenia.