Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. No to lekko odświeżę http://motoryzacja.interia.pl/testy/news/test-seat-exeo,1328874,3493
  2. Witaj na Forum
  3. Witaj na Forum
  4. Witaj na Forum
  5. Witaj na Forum
  6. Zużycie prądu normalnej lodówki samochodowej z kompresorem (nie mylić z chłodziarką z wiatraczkiem) jest na tyle małe, że nawet tego nie zauważysz na akumulatorach Ja w ciężarówce nawet na weekendy nie gaszę Tylko Ty masz w ciężarówce 2 x 12 V i to jakiej mocy baterie .......pewnie ze 190 Ah jedna i podejrzewam, że w weekend przepalasz auto..... Zgadza się. Mam 2 x 220 Ah Nie zmienie to faktu, że na wskażniku napięcia nie widać żadnej różnicy od piatku wieczora, do wieczora w niedziele Auta nie przepalam, bo w domku sobie siedzę
  7. Ciekawe, która stacja by zapłaciła za transmisje wyścigów F1, bez wszystkich the beściaków? Równie dobrze można by pokazywać zawody kartingowe
  8. No i git :good: Mam nadzieje, że w sierpniu też bedzie jakiś spocik, bo nie omieszkam wpaść .
  9. Witaj na Forum
  10. Tak sie nie da. Najpierw musisz usunąć przyczynę, a potem wykasować błąd. W przeciwnym razie go nie usuniesz.
  11. gdzie i za ile? W ASO. Ceny nie pamiętam, ale jakieś groszowe sprawy.
  12. Witaj na Forum
  13. :no: Witaj na Forum
  14. Witaj na Forum
  15. Witaj na Forum
  16. Zużycie prądu normalnej lodówki samochodowej z kompresorem (nie mylić z chłodziarką z wiatraczkiem) jest na tyle małe, że nawet tego nie zauważysz na akumulatorach Ja w ciężarówce nawet na weekendy nie gaszę
  17. Witaj na Forum
  18. Witaj na Forum
  19. Witaj na Forum
  20. Sorki. Mój błąd :wallbash: Audi zaleca wymianę co 60 tys. , a filter co drugą wymianę, czyli 120 tys. Sorki za zamieszanie
  21. Jak najbardziej. Muszę wszystko skompletować i wtedy do lakiernika. Jedyne co, to listwy S4 zostwię w graficie Ja też
  22. Audi twierdzi, że olej w Multitronicu wymienia sie co 120 tys. km a filtr zewnetrzy co drugą wymianę oleju.
  23. Witaj na Forum
  24. Jakoś też mam wrażenie, że to chwyt marketingowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.