Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowy Seat Exeo
No to lekko odświeżę http://motoryzacja.interia.pl/testy/news/test-seat-exeo,1328874,3493
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
Zużycie prądu normalnej lodówki samochodowej z kompresorem (nie mylić z chłodziarką z wiatraczkiem) jest na tyle małe, że nawet tego nie zauważysz na akumulatorach Ja w ciężarówce nawet na weekendy nie gaszę Tylko Ty masz w ciężarówce 2 x 12 V i to jakiej mocy baterie .......pewnie ze 190 Ah jedna i podejrzewam, że w weekend przepalasz auto..... Zgadza się. Mam 2 x 220 Ah Nie zmienie to faktu, że na wskażniku napięcia nie widać żadnej różnicy od piatku wieczora, do wieczora w niedziele Auta nie przepalam, bo w domku sobie siedzę
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe, która stacja by zapłaciła za transmisje wyścigów F1, bez wszystkich the beściaków? Równie dobrze można by pokazywać zawody kartingowe
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
No i git :good: Mam nadzieje, że w sierpniu też bedzie jakiś spocik, bo nie omieszkam wpaść .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
VAG - wytłumaczyć jak dziecku
Tak sie nie da. Najpierw musisz usunąć przyczynę, a potem wykasować błąd. W przeciwnym razie go nie usuniesz.
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
gdzie i za ile? W ASO. Ceny nie pamiętam, ale jakieś groszowe sprawy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:no: Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
Zużycie prądu normalnej lodówki samochodowej z kompresorem (nie mylić z chłodziarką z wiatraczkiem) jest na tyle małe, że nawet tego nie zauważysz na akumulatorach Ja w ciężarówce nawet na weekendy nie gaszę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[B5 AFN] Holowanie automatu
Sorki. Mój błąd :wallbash: Audi zaleca wymianę co 60 tys. , a filter co drugą wymianę, czyli 120 tys. Sorki za zamieszanie
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Jak najbardziej. Muszę wszystko skompletować i wtedy do lakiernika. Jedyne co, to listwy S4 zostwię w graficie Ja też
-
[B5 AFN] Holowanie automatu
Audi twierdzi, że olej w Multitronicu wymienia sie co 120 tys. km a filtr zewnetrzy co drugą wymianę oleju.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
[B5 AFN] Holowanie automatu
- Już wiadomo kim jest The Stig
Jakoś też mam wrażenie, że to chwyt marketingowy - Już wiadomo kim jest The Stig