Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Coś tu jest nie tak. Jak moze byc na początku 0, skoro masz Avanta ?
  2. No tak Źle odczytałem temat Myślałem, że chodzi o automatyczne włączanie się świateł
  3. Ostatnia cyferka Powinno być 2 O ile dobrze pamiętam
  4. Może masz po prostu kabelek, który nie obsłuży 409.1 ? W każdym razie 311.2 w zupełności Ci wystarczy
  5. Witaj na Forum
  6. Witaj na Forum
  7. Witaj na Forum
  8. Nie. :gwizdanie:Chyba, że Pan zacznie używać polskich znaków
  9. Witaj na Forum
  10. Witaj na Forum
  11. Dobrze powiedziane ,,że to kiepski wóz" :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: Może w końcu uzupełnisz profil i napiszesz ile masz lat? Jakoś mam dziwne wrażenie, że ok. 13
  12. Witaj na Forum
  13. Kuzyn jeździ E39 530d. Musiałbym być niespełna rozumu, żeby powiedzieć, że to kiepski wóz.
  14. To nie tak. Oczywiście, że wyznacznikiem są osiągnięcia. Ale jak po każdej wpadce będzie się zwalniać ludzi, to sukces nigdy nie nadejdzie. Sukces, to lata ciężkiej pracy i doświadczeń, czego właśnie doskonałym przykładem jest Brown. Niestety droga do wspomnianego sukcesu, nawet usłana różami czasami bardzo boli. Nieraz stąpając nią zamiast na płatki można nadepnąć na kolce
  15. No wiesz. Legendy krążą o właścicielach BMW i ich poziomowi intelektualnemu.A tu proszę... Oczywiście podejrzewam , że to dysleksja, dysortografia lub inne modne świstki
  16. Zapewnie dziadowski przetwornice. Dla pewności podepnij zwykłe żarówki i będziesz wiedział ;P
  17. Również skłaniam się do XP. W obu ostatnich kompach były Visty, ale zagrzały tam miejsce baaaardzo krótko
  18. Witaj na Forum
  19. Witaj na Forum
  20. Witaj na Forum
  21. Witaj na Forum
  22. Witaj na Forum
  23. Się popisałeś :wallbash: A tak na marginesie, to ciekawe co ma marka samochodu do debilizmu jego kierowcy?
  24. Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.