Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
Coś tu jest nie tak. Jak moze byc na początku 0, skoro masz Avanta ?
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
Ja bym wpisał 10032
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
No tak Źle odczytałem temat Myślałem, że chodzi o automatyczne włączanie się świateł
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
Ostatnia cyferka Powinno być 2 O ile dobrze pamiętam
-
[ALL] VAG COM 311.2 czy 409.1 ?
truckmaniac odpowiedział(a) na Zbigniew_Majkowski temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Może masz po prostu kabelek, który nie obsłuży 409.1 ? W każdym razie 311.2 w zupełności Ci wystarczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie. :gwizdanie:Chyba, że Pan zacznie używać polskich znaków
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Dobrze powiedziane ,,że to kiepski wóz" :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: Może w końcu uzupełnisz profil i napiszesz ile masz lat? Jakoś mam dziwne wrażenie, że ok. 13
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Kuzyn jeździ E39 530d. Musiałbym być niespełna rozumu, żeby powiedzieć, że to kiepski wóz.
-
F1, Rajdy i Motorsport
To nie tak. Oczywiście, że wyznacznikiem są osiągnięcia. Ale jak po każdej wpadce będzie się zwalniać ludzi, to sukces nigdy nie nadejdzie. Sukces, to lata ciężkiej pracy i doświadczeń, czego właśnie doskonałym przykładem jest Brown. Niestety droga do wspomnianego sukcesu, nawet usłana różami czasami bardzo boli. Nieraz stąpając nią zamiast na płatki można nadepnąć na kolce
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
No wiesz. Legendy krążą o właścicielach BMW i ich poziomowi intelektualnemu.A tu proszę... Oczywiście podejrzewam , że to dysleksja, dysortografia lub inne modne świstki
-
[ALL B6] Problem po włączeniu świateł
Zapewnie dziadowski przetwornice. Dla pewności podepnij zwykłe żarówki i będziesz wiedział ;P
-
Który system operacyjny wybrać ?
Również skłaniam się do XP. W obu ostatnich kompach były Visty, ale zagrzały tam miejsce baaaardzo krótko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Chyba czas na zmiane, BMW 3 hyhyhy
Się popisałeś :wallbash: A tak na marginesie, to ciekawe co ma marka samochodu do debilizmu jego kierowcy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum