Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum Spokojna Twoja główka. Na Forum jest dużo więcej niż się spodziewasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum Pochwal się furka w odpowiednim dziale
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum Śledź uważnie, bo w Twojej okolicy organizuje sie grupa spotowa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum. Czytaj uważnie, a często pojawiają się linki do ciekawych ogłoszeń, chyba, że interesuje cie wycieczka za miedzę, to też jest wątek temu poświęcony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
24h Le Mans
Ale dałem ciała. To nie on, ale za***iście podobny Tutaj właściwy link http://www.paoloruberti.com/ Ot się zamotałem [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 15:20_________________________________________________Tu macie fotkę. Przyznacie, że można było sie palnąć http://www.paoloruberti.com/public/immagini/grandi/2009/114_Adria/_l2e5693.jpg[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 15:21_________________________________________________A na marginesie, to nie było jego prywatne auto. Gość prowadzi komis w Legnago koło Verony.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak 6000 mil i olej mineralny (co za debil to robił?) to czas na wymianę, a nie dolewkę. Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No to Cię doświadczyło Witaj na Forum
-
[B5 AFN] Teraz czas na JNX. CZARNY AVANT.
I bardzo słusznie Jak dbasz o mechanike tak, jak o nadwozie, to szacun
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Witaj na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum Może napisz cos o sobie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mógłbyś napisać coś więcej o sobie Witaj na Forum
-
[ALL B6] Jakie lampy z czarnymi wkładami pod żarówkę H7 ?
U mnie nic sie nie stało Wszystkie zarówki powyciągałem.
-
24h Le Mans
Tak troche OT, ale od tego gościa kupiłem moja Niuńkę http://www.scuderiaitalia.it/Photos08.php?Race=Lemans 6 zdjecie, 1 od lewej
-
Moja A4 AWX 2003 sedan
No nie powiem. Jest milusia, ale do zrobienia zawsze cos sie znajdzie Pokaż zdjęcia srodka. Co by nie było masz niezłą podstawę, do dalszych modów
-
[ALL B6] Jakie lampy z czarnymi wkładami pod żarówkę H7 ?
Ja to wsadziłem do piekarnika na 150 stopni, na pół godziny pod termoobiegiem. Potem pomalutku podważałem śrubokrętem, aż się rozkleiła. Na początku rant się trochę zdeformował, ale potem przywróciłem go do pierwotnego kształtu opalarką :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie lampy z czarnymi wkładami pod żarówkę H7 ?
No chyba nie do końca wiesz o czym piszesz Kolego :gwizdanie: