Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Nic dodać, nic ująć. Po prostu (nie wszyscy), ale spora część kierowców osobówek widząc "TIR'a" przed zwężką i po prostu pcha się na chama do przodu, czego czesta konsekwencją jest to, że lewy pas jedzie, a prawy stoi.
  2. Tutaj odbiegnę troche od Audi, bo nie wiem dokadnie jak to w tej "stajni" wyglada, ale są auta, w których nie ma czujników w klockach, tylko w zaciskach. Mierzą one wysunięcie się tłoka. Przy zaprogramowanej wartości sygnalizują zużycie.
  3. Rozumiem fascynacje duzymi cyckami, ale wyobraź sobie siebie z nią w łóżku.Jak dla mnie
  4. Dokładnie. I Raikkonen i Massa maja kontrakty do konca sezonu 2010
  5. jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego Pochwalę sie , pochwalę.Na razie rozkleiłem lampy (nota bene, ten film z hiszpańskiego forum to kit jak pipa ) I środek bedzie szary, a nie czarny
  6. ja za 160, a listwy s-linowe za 120 Wy naprawdę mieszkacie na allegro Może i dla mnie znajdziecie?? Ja taki biedny, wiecznie w trasie nie mam czasu na aukcje
  7. Nie będzie żadnych strat.Po to jest reflektometr, żeby był podpiety, choc nie widzę wiekszego sensu w podpieciu go na stałe w mobilu
  8. Robie teraz taki mod w B6
  9. Ale pomijając te "szczegóły", to musicie przyznać, że wyścig sam w sobie piękny. Uwielbiam ten tor
  10. Nie wymienili mu płynu hamulcowego i sie zagotował :gwizdanie:
  11. na kablu zasilającym zwykle jest bezpiecznik I to jest najlepsza rada.
  12. Niezły pomysł. Oczywiście nie cały wątek, ale wydzielić wszystkie posty dotyczące B M Fu, jak mówi mój synek
  13. No to po jabłkach. Brawo BMW
  14. Kolejny mega inteligentny post wiele wnoszący do wątku :wallbash: Idąc tym tokiem myslenia mozna powiedziec, że w kilka minut po wyjeździe z salonu mozna kompletnie rozpieprzyć kompletnie nowe auto. Tylko o czym to swiadczy ?
  15. Może odbierzesz to, że sie czepiam, ale to nie prawda. Tak tylko gwoli uwagi, bo to oczywiście kwestia gustu. Nie wydaje Ci sie, że to lekko przestarzały wzór? Moim zdaniem średnio będzie pasować do B6 .
  16. Hmm... Się rozwalił
  17. jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ? mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec ..... zgadzam sie True, true. A może zrobimy jakiś zlot w Monachiu, czy gdzie tam mają swoją siedzibę (w sensie Sauber) i wpierd... Theisenowi za to BMW-Sauber ma siedzibę w Hinwill, w Szwajcarii
  18. Kuźwa. Go kartem byłby szybszy
  19. :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  20. Nie myslę, że zaspała. Mieli całkiem inną koncepcje na ten sezon i niestety nie trafili. Tak to jest, jak sie tak bardzo zmienia Regulamin. Jedni trafią inni nie.
  21. Tak. Iveco Stralis. Zmienione mapy EDC, zmieniona turbina i parę innych "gadżetów". W sumie ok. 100 ogierów ponad fabryke. W truckach to jest fajne, że mają zawsze baaaardzo duzy zapas A co do tuningu, to tez bardzo lubię, ale nie kręcą mnie trucki w stylu "oddam do firmy, zapłacę i mam". Lubię sam robić. Czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale wiem, że to tylko i wyłącznie moja robota (ewentualnie moich kolegów). W zeszłym roku na Zlocie, na próbie przyspieszenia (taka zmodyfikowana "ćwiartka" dla trucków) byłem trzeci z ponad 150 aut :gwizdanie:
  22. Hmm... Może spróbuje skontaktować sie z ludźmi, którzy naprawiają FIS-y. Może dadzą radę podmienić sam wyświetlacz
  23. Przyślij mi te zdania na PW. Mam tu znajomego lekarza, to może da radę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.