Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] O co chodzi z blokowaniem aut osobowych przez TIRy na autostradzie?
Nic dodać, nic ująć. Po prostu (nie wszyscy), ale spora część kierowców osobówek widząc "TIR'a" przed zwężką i po prostu pcha się na chama do przodu, czego czesta konsekwencją jest to, że lewy pas jedzie, a prawy stoi.
-
[B5 ABC] Czy klocki przednie są z czujnikami zużycia ?
Tutaj odbiegnę troche od Audi, bo nie wiem dokadnie jak to w tej "stajni" wyglada, ale są auta, w których nie ma czujników w klockach, tylko w zaciskach. Mierzą one wysunięcie się tłoka. Przy zaprogramowanej wartości sygnalizują zużycie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Rozumiem fascynacje duzymi cyckami, ale wyobraź sobie siebie z nią w łóżku.Jak dla mnie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. I Raikkonen i Massa maja kontrakty do konca sezonu 2010
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego Pochwalę sie , pochwalę.Na razie rozkleiłem lampy (nota bene, ten film z hiszpańskiego forum to kit jak pipa ) I środek bedzie szary, a nie czarny
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ja za 160, a listwy s-linowe za 120 Wy naprawdę mieszkacie na allegro Może i dla mnie znajdziecie?? Ja taki biedny, wiecznie w trasie nie mam czasu na aukcje
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Nie będzie żadnych strat.Po to jest reflektometr, żeby był podpiety, choc nie widzę wiekszego sensu w podpieciu go na stałe w mobilu
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
Robie teraz taki mod w B6
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale pomijając te "szczegóły", to musicie przyznać, że wyścig sam w sobie piękny. Uwielbiam ten tor
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie wymienili mu płynu hamulcowego i sie zagotował :gwizdanie:
-
[B5 AFN] W które miejsce wpiąć zasilanie CB??
na kablu zasilającym zwykle jest bezpiecznik I to jest najlepsza rada.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niezły pomysł. Oczywiście nie cały wątek, ale wydzielić wszystkie posty dotyczące B M Fu, jak mówi mój synek
-
F1, Rajdy i Motorsport
No to po jabłkach. Brawo BMW
-
[ALL B7] Problem z Multitronikiem
Kolejny mega inteligentny post wiele wnoszący do wątku :wallbash: Idąc tym tokiem myslenia mozna powiedziec, że w kilka minut po wyjeździe z salonu mozna kompletnie rozpieprzyć kompletnie nowe auto. Tylko o czym to swiadczy ?
-
[ALL B6] Czy podejdą te fele ?
Może odbierzesz to, że sie czepiam, ale to nie prawda. Tak tylko gwoli uwagi, bo to oczywiście kwestia gustu. Nie wydaje Ci sie, że to lekko przestarzały wzór? Moim zdaniem średnio będzie pasować do B6 .
-
[ALL] Czy istnieją wzmocnione opony ?
Hehe. No fakt
-
[ALL] Czy istnieją wzmocnione opony ?
Ja mam 95 :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Hmm... Się rozwalił
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak co wyscig - zawsze pada ofiara kogostam/czegostam .... to po jaka cholere czekaja w boksie na ostatnia chwile i zakladaja miekkie na ostatnie 1 lub 2 kolka ? mogl wyjechac od razu po wznowieniu sesji na 8 minut przed koncem - a nie wiedzac po co czekali jak to maja w zwyczaju na sam koniec ..... zgadzam sie True, true. A może zrobimy jakiś zlot w Monachiu, czy gdzie tam mają swoją siedzibę (w sensie Sauber) i wpierd... Theisenowi za to BMW-Sauber ma siedzibę w Hinwill, w Szwajcarii
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kuźwa. Go kartem byłby szybszy
-
F1, Rajdy i Motorsport
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie myslę, że zaspała. Mieli całkiem inną koncepcje na ten sezon i niestety nie trafili. Tak to jest, jak sie tak bardzo zmienia Regulamin. Jedni trafią inni nie.
-
[ALL] Jakie opony lepsze na 18" - Kumho vs Cooper
Tak. Iveco Stralis. Zmienione mapy EDC, zmieniona turbina i parę innych "gadżetów". W sumie ok. 100 ogierów ponad fabryke. W truckach to jest fajne, że mają zawsze baaaardzo duzy zapas A co do tuningu, to tez bardzo lubię, ale nie kręcą mnie trucki w stylu "oddam do firmy, zapłacę i mam". Lubię sam robić. Czasem wychodzi lepiej, czasem gorzej, ale wiem, że to tylko i wyłącznie moja robota (ewentualnie moich kolegów). W zeszłym roku na Zlocie, na próbie przyspieszenia (taka zmodyfikowana "ćwiartka" dla trucków) byłem trzeci z ponad 150 aut :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
Hmm... Może spróbuje skontaktować sie z ludźmi, którzy naprawiają FIS-y. Może dadzą radę podmienić sam wyświetlacz
-
Potrzebny tłumacz, bo online zawiodły
Przyślij mi te zdania na PW. Mam tu znajomego lekarza, to może da radę