Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B6/B7] Wymiana podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Ja takie stosuje w ciężarówce i żadnych problemów z przepalaniem sie nie mam
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
:polew:
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Tak czytam wątek i naprawdę nie wierzę. Czy część z tu wypowiadających się jest tak obłudna?? Proponuję dla Zientarskiego dożywotnie roboty drogowe no i bezsprzecznie dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów (z rowerami włącznie). Jak już dojdzie do procesu, to zależy jakie przedstawią mu zarzuty. Spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, ewentualnie spowodowanie katastrofy drogowej. Według mnie zabiorą mu prawko na 2-3 lata i dostanie małe zawiasy. Teraz pytanie, czy to mało?? Moim zdaniem wcale nie mało. Myslę, że najgorsza kara już go spotkała i to wcale nie za sprawą żadnych sądów.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Jak tylko będę w Polsce to zawsze z chęcią
-
[AFB B5] Ciemno niebieski dym ma zimnym
Pewnie Ameryki nie odkryję, jak napiszę Tu raczej nikt nie wróży z fusów
-
Czy te osiemnastki są coś warte ?
Wzór całkiem ładny, ale cena faktycznie zaskakująco dziwna. Oby sie nie okazało, że to jakieś plasteliny
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
W Antwerpii jest bardzo duży port, a co sie z tym wiąże różnych firm i fabryk jest również dużo. Na pewno też jest sporo Polaków, bo w samej Antwerpii jest nawet polska dzielnica. A co do rynku pracy nie odpowiem, bo nie wiem. W Brukseli mam znajomego na jednej firmie, także jakieś relacje mi zdaje czasem
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Myślę, że to przytoczone przez ykk ładniejsze
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
Własnie
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
ale ten zderzak ma spryski .... ale zdecydowanie cena za wysoka Nie ma. Ma tylko dziury
-
1 Maja Belgia otworzyła rynek pracy dla Polaków
Tylko jak juz sie wybieracie, to jedźcie na Pólnocny-zachód kraju. To tzw. zamozniejsza część kraju. Wiekszość firm właśnie tam jest skupiona. Samej Brukseli bym unikał. Tam już od dawna jest pełno Polaków a i konkurencja na rynku pracy bardzo duża.
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
Może bym sie zastanawiał, gdyby miał spryski
-
[B5 ADR] Co się stanie jak zabraknie paliwa ?
Osobiście wydaje mi się, że załatwić pompę, to też nie tak od razu. W każdym razie nie chcę się o tym przekonywać i do rezerwy po prostu nie dopuszczam. Co to zmieni, że zatankuje auto dzisiaj, czy jutro, na rezerwie?? Nic. Tak czy siak tankować trzeba
-
[B5 AKN] Czy przy instalacji anteny CB mogę skorzystać z instalacji telefonu?
Nie widziałem kabla z inst. telefonu, aczkolwiek na 90% wydaje mi sie to niemozliwe. Wrzuć może jakieś foto kabla i spisz jakie sa na nim oznaczenia.
-
[ALL B6] Lampy przednie
Popieram Temat HIDów jest zblizony do tematu diesel czy benzyna. Wiele stron o tym było a mimo to stał dalej w miejscu. To normalka. Jak to w życiu. Wszystko ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Tu nie ma jednej, jasnej odpowiedzi.Kwestia gustu
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Myślę, że to nie gryzienie się, tylko wymiana argumentów, co moim zdaniem może mieć w konsekwencji wymierne korzyści dla zainteresowanych Forumowiczów
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
Nie jestem ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń, aczkolwiek wydaje mi sie, że od momentu zawarcia ubezpieczenia masz prawo dokonywać zmain w pojeździe. W przypadku szkody jest widoczne jaki zderzak posiadasz, więc chyba mają obowiązek sfinansować Ci nowy, tym bardziej, ze w sumie nie Twój ubezpieczyciel za to zapłaci. Podejrzewam, że mógł by być problem w przypadku kradzieży auta, o ile ubezpieczyciel nie został poinformowany o dokonanych zmianach(np. RNS-E) i nie dokonano dokumentacji fotograficznej. Wtedy raczej nie zostałoby to uwzglednione przy wypłacie. Do tej pory (na szczęście) nie miałem okazji korzystać z wypłaty z AC, także nie wiem, jak sie na to zapatrują.
-
Polacy za granica
mina gliniarzy -----bezcenna Taki zapasowy silnik. Jak swój nie da rady, to jadą na miotle
-
Polacy za granica
HAHAHA This car is brooken. Evrything is brooken a tam miotła pod maską :polew: :polew:
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Oj mój Ty mily... Ciekawe, ska czerpiesz taką wiedzę? Przestawienie anteny o 1 cm powoduje jej rozstrojenie?? Przecież to jakaś herezja. Strojenie magnesówki polega na doprowadzeniu jej (wspólczynnika SWR) do stanu bezpiecznego dla radia, i umożliwiającego poprawną komunikację. Jeżeli np. wystroisz antenę na środku dachu, to zawsze, dopóki bedziesz ją stawiał mniej więcej w tym samym miejscu, bedzie OK. Jednak stawiajac tą antenę np. na klapie bagażnika już ten parametr może się diametralnie zmienić.
-
[ALL B6/B7] Wymiana podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
chetnie, tylko gdzie i jak?? No i jesli wystapi problem ciagle przepalajacej sie zarowki to za kazdym razem bede musial lutowac rezystorek... Looknij na wątek malika o Ledach w miejsce postojówek. Zastosuj taki rezystor i masz z głowy.Żarówka jest też 5W, więc...
-
[ALL B6/B7] Wymiana podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Sorry, ale dla mnie to druciarstwo. Zamiast tak kombinować, nie lepiej wpiąć Rezystor w obwód?? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Wyłączanie radia wraz z zapłonem
Ostatnio ktoś przerabiał ten temat, więc wystarczy Mimo wszystko, ja cały czas jestem sceptykiem
-
15 rocznica wypadku na torze Imola
Należy pamietać, że to był poczatek sezonu (3 wyścig). To był sam w sobie rewolucyjny sezon. Zakazano kontroli trakcji i "aktywnego" zawieszenia. Pamiętać trzeba, że w pierwszych dwóch wyścigach Senna wywalczył Pole Possition, ale samych wyscigów nie ukończył. To wszystko złożyło sie na to, że część autorytetów od F1 za ten tragiczny wypadek po części obciążyło FIA. Stąd te drastyczne zmiany zmierzające ku poprawie bezpieczeństwa. Zmiany , które trwaja do dziś i niektóre stają się wręcz absurdalne. Mniejsza jednak o to. To watek pierwszo majowy. Poswiecony ( w miom odczuciu) najlepszemu kierowcy w historii F1. Oczywiście i przed nim, i po nim byli lepsi. Ale TAKI był tylko ON. Niech spoczywa w Pokoju i niech czuwa nad obecnymi kierowcami
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
No masz racje bo stoi bardzo ladnie na tych 18-nastach A powiedz mi jedno rzecz jezdzisz na Polskich blaszkach po Wloszech ?? Nie robia Ci problemow ?? Ciężko powiedziec. Mieszkam tu już 8 lat i do tej pory nie miałem żadnej kontroli