Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Jakie opony lepsze na 18" - Kumho vs Cooper
Patrz podpis EOT
-
[ALL] Jakie opony lepsze na 18" - Kumho vs Cooper
W porządeczku. Tak wyglądaja po dwóch sezonach: http://www.allegro.pl/item637320032_piekne_felgi_z_oponami_chrysler_voyager_17.html Niestety brudne i kiepsko widać, ale zapewniam, że sa OK.
-
[ALL] Jakie opony lepsze na 18" - Kumho vs Cooper
Nie wiem, co to jest ten Coopoer, ale Kumho Ecsta są OK. Miałem i nie mam zastrzeżeń
-
[ALL B6] Problem po odłączeniu akumulatora
adaho. Widząc, że masz spore doświadczenie w tej kwestii zadam krótkie pytanie. Czy zegary, które kupiłeś będą bez problemu pasować do mojej furki? Furka jak w profilu z Multi. Generalnie nie mam zadnych problemów, ale chciałbym mieć u siebie kolorowy FIS.
-
[B6 AVF] Auto nie chce odpalić po wymianie filtra paliwa
Tylko najpierw może poczytaj, jak sie to robi, żebyś właśnie sam sobie zonka nie strzelił
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
Amen
-
[B6 ALT] Duży grill od B7
Sorki ale to okropnie wyglada Wiesz co? Mam podobne zdanie. Ohyda Zamiast takich "dziwnych" przeróbek lepiej zainwestować w coś, co się nie będzie gryzło. Mi sie takie przeróbki kojarzą z zakompleksionymi właścicielami. Zależy komuś na przodzie B7? Zamiast wyrzucać kasę na wątpliwe przeróbki, lepiej ja odłożyć i za jakiś czas kupić A4 B7 :gwizdanie:
-
Mustang Bullitt
To jakieś gówno dołożone. Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon. Różnie. Niektóre pękają zaraz po malowaniu, a inne z kolei nawet po przytknieciu Karchera się trzymają .Jakby Cię nie piliło, to mogę Ci przywieźć w sierpniu kilka sztuk To jest zwykła kreda używana do znaczenia opon np. u wulkanizatora [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:15_________________________________________________http://www.lampa.it/ita/Popup_zoom.asp?IDP=74101&IMG=74101_104_1_500.jpg&NOME=Pennarello+per+pneumatici+-+Bianco
-
[B5 AFN] Gradobicie i pozostawione ślady
Ostatnio miałem okazję przyglądać się "konkursowi" dla blacharzy samochodowych. Przy dzisiejszych urządzeniach i technologiach takie uszkodzenia usuwa się bez zadnych szpachli i lakierowania.
-
Mustang Bullitt
Niestety nie, ale też za***isty Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało . No co Ty?? Zwykły marker do opon.Maluje w trucku często
-
[B5 ADR] Rośnie temperatura silnika
Tak na przyszłość. Jeżeli byłaby to głowica, to na postoju również trzymałby wysoka temperaturę W skrajnych przypadkach do zagotowania. Dodatkowo zazwyczaj przy wykrzywionej głowicy pojawiają sie pęcherzyki powietrza w zbiorniczku wyrównawczym płynu.
- Mustang Bullitt
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Ale shit.Ja mam jedną samoróbkę na ramieniu, a teraz się przymierzam do drugiego ramienia. Moja samoróba jednak tak nie szpeci A pro pos. Pomimo tatuażu od 14 lat jestem Honorowym
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Też coś mi chińszczyzną zalatują
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Niestety, ale za to kupisz raz i masz na całe zycie.
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Ja korzystam w wiekszości z narzędzi BETA, ale i kilka zabawek Stanleya posiadam i sa super.
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
Wiecie. Z marketingowego punktu widzenia hasło jak najbardziej zdało egzamin. Miało wywołać oburzenie i wywołało. Nikt koło tego hasła nie przejdzie obojętnie. Może choć jeden wariat pomyśli i nie zginie.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Wydaje mi sie, ze czesc wypowiedzi to efekt zazdrosci, reszta pozostaje zdegustowana. No coz. Dla mnie efekt powalajacy nie jest, ale... Masz chlopie jaja. Takiego moda sie podjac i jeszcze powklejac efekty na to Forum, to trza je miec. Tu jestem pelen szacunku dla Ciebie. Mi sie nie podoba, ale to nie ja tym jezdze. Jak dla Ciebie jest OK, to ciesze sie razem z Toba
-
Ferrari rozibte w Katowicach!
Nie dosc, ze auto nie tanie, to najblizszy serwis ma w Pradze :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Jarkowozik
sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat Nie do końca wyrezałem bo w zasadzie ja go już miałem... Musiałem tylko tchnąć w niego życie Ech...Farciarz
-
[B5 AFN] Jarkowozik
No cóż. jak mus to mus. W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??
-
[B5 AFN] Jarkowozik
Wzór felgi wypaśny, ale prosi się o większe No i nie da się ukryć, że trza by troche furke "posadzić"
-
[ALL B6] Wrażenia z jazdy na felgach 18"
Jestem w miarę świeżo po zmianie 16'' na 18'', z tym, że oponki 235/40 Auto jest wyraźnie teraz twardsze, aczkolwiek utrata komfortu minimalna. Czytałem, że właśnie bardziej polecane są 225, ze wzgledu na koleiny. Tutaj tego nie ma, więc ciężko sie wypowiadać.
-
[ALL B6] Jak podłączyć Vaga 4.9 kablem do RS a nie USB
No ale Polskim Vagiem 4.9 nie zrobisz logów
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Dzięki Panowie za podpowiedzi. Proponowane antenki znalazłem na Allegro ale w wersji "montażowej". W związku z tym, że nie mam doświadczenia w temacie to czy do tych "montażowych" można bez problemu dołożyć magnes ? Tylko do tych, które posiadają złącze SO 239, popularnie zwane PL.