Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. W porządeczku. Tak wyglądaja po dwóch sezonach: http://www.allegro.pl/item637320032_piekne_felgi_z_oponami_chrysler_voyager_17.html Niestety brudne i kiepsko widać, ale zapewniam, że sa OK.
  2. Nie wiem, co to jest ten Coopoer, ale Kumho Ecsta są OK. Miałem i nie mam zastrzeżeń
  3. adaho. Widząc, że masz spore doświadczenie w tej kwestii zadam krótkie pytanie. Czy zegary, które kupiłeś będą bez problemu pasować do mojej furki? Furka jak w profilu z Multi. Generalnie nie mam zadnych problemów, ale chciałbym mieć u siebie kolorowy FIS.
  4. Tylko najpierw może poczytaj, jak sie to robi, żebyś właśnie sam sobie zonka nie strzelił
  5. Amen
  6. Sorki ale to okropnie wyglada Wiesz co? Mam podobne zdanie. Ohyda Zamiast takich "dziwnych" przeróbek lepiej zainwestować w coś, co się nie będzie gryzło. Mi sie takie przeróbki kojarzą z zakompleksionymi właścicielami. Zależy komuś na przodzie B7? Zamiast wyrzucać kasę na wątpliwe przeróbki, lepiej ja odłożyć i za jakiś czas kupić A4 B7 :gwizdanie:
  7. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    To jakieś gówno dołożone. Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon. Różnie. Niektóre pękają zaraz po malowaniu, a inne z kolei nawet po przytknieciu Karchera się trzymają .Jakby Cię nie piliło, to mogę Ci przywieźć w sierpniu kilka sztuk To jest zwykła kreda używana do znaczenia opon np. u wulkanizatora [br]Dopisany: 22 Maj 2009, 10:15_________________________________________________http://www.lampa.it/ita/Popup_zoom.asp?IDP=74101&IMG=74101_104_1_500.jpg&NOME=Pennarello+per+pneumatici+-+Bianco
  8. Ostatnio miałem okazję przyglądać się "konkursowi" dla blacharzy samochodowych. Przy dzisiejszych urządzeniach i technologiach takie uszkodzenia usuwa się bez zadnych szpachli i lakierowania.
  9. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Niestety nie, ale też za***isty Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało . No co Ty?? Zwykły marker do opon.Maluje w trucku często
  10. Tak na przyszłość. Jeżeli byłaby to głowica, to na postoju również trzymałby wysoka temperaturę W skrajnych przypadkach do zagotowania. Dodatkowo zazwyczaj przy wykrzywionej głowicy pojawiają sie pęcherzyki powietrza w zbiorniczku wyrównawczym płynu.
  11. truckmaniac odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nieee
  12. Ale shit.Ja mam jedną samoróbkę na ramieniu, a teraz się przymierzam do drugiego ramienia. Moja samoróba jednak tak nie szpeci A pro pos. Pomimo tatuażu od 14 lat jestem Honorowym
  13. Też coś mi chińszczyzną zalatują
  14. Niestety, ale za to kupisz raz i masz na całe zycie.
  15. Ja korzystam w wiekszości z narzędzi BETA, ale i kilka zabawek Stanleya posiadam i sa super.
  16. Wiecie. Z marketingowego punktu widzenia hasło jak najbardziej zdało egzamin. Miało wywołać oburzenie i wywołało. Nikt koło tego hasła nie przejdzie obojętnie. Może choć jeden wariat pomyśli i nie zginie.
  17. Wydaje mi sie, ze czesc wypowiedzi to efekt zazdrosci, reszta pozostaje zdegustowana. No coz. Dla mnie efekt powalajacy nie jest, ale... Masz chlopie jaja. Takiego moda sie podjac i jeszcze powklejac efekty na to Forum, to trza je miec. Tu jestem pelen szacunku dla Ciebie. Mi sie nie podoba, ale to nie ja tym jezdze. Jak dla Ciebie jest OK, to ciesze sie razem z Toba
  18. Nie dosc, ze auto nie tanie, to najblizszy serwis ma w Pradze :gwizdanie:
  19. sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat Nie do końca wyrezałem bo w zasadzie ja go już miałem... Musiałem tylko tchnąć w niego życie Ech...Farciarz
  20. No cóż. jak mus to mus. W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??
  21. Wzór felgi wypaśny, ale prosi się o większe No i nie da się ukryć, że trza by troche furke "posadzić"
  22. Jestem w miarę świeżo po zmianie 16'' na 18'', z tym, że oponki 235/40 Auto jest wyraźnie teraz twardsze, aczkolwiek utrata komfortu minimalna. Czytałem, że właśnie bardziej polecane są 225, ze wzgledu na koleiny. Tutaj tego nie ma, więc ciężko sie wypowiadać.
  23. Dzięki Panowie za podpowiedzi. Proponowane antenki znalazłem na Allegro ale w wersji "montażowej". W związku z tym, że nie mam doświadczenia w temacie to czy do tych "montażowych" można bez problemu dołożyć magnes ? Tylko do tych, które posiadają złącze SO 239, popularnie zwane PL.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.