Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Radii Ci u mnie dostatek. Na którym konkretnie nie pamiętam. Najprawdopodobniej na Magnum s9, ale juz nie pamietam, takze nie chce wprowadzać w błąd. W każdym razie obie były "osłuchane" na tym samym radiu i jak mi powiesz, że potrafisz usłyszeć różnice, to bardzo mnie rozbawisz. A co do podanego przez Ciebie zysku, to skąd masz takie dane?? Jakim miernikiem dysponuje Twój kuzyn? Tak na marginesie powiem Ci, że taki zysk NIE JEST MOŻLIWY dla takiej anteny.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
No weź...Przecież Ci piszę, że posiadam obie i obie porównywałem.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Mam obie. Działanie identyczne.Dawaj dalej.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Pokaż mi lepszą ;P
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
No weź mnie nie rozbrajaj. Używam Sirtel Santiago 1200. Powiedz mi, że to "Szit" :gwizdanie:
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
Ten pokazany przez malika Tego z tematu do siebie bym nie założył. No chyba, że to nie jest efekt końcowy
-
Strefa Śmiechu
Gdyby nie tablice, to powiedziałbym, że to Mesio uchwycony przez Prezesa
-
F1, Rajdy i Motorsport
Talent kierowcy to nie wszystko
-
Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
Już od pewnego czasu wydaje mi się, że ten wątek nadaje sie tylko i wyłącznie do zamknięcia. Nic nowego nie wnosi, a poziom śmieszności i obłudy już dawno został przekroczony.
-
[B6 AWX] Alu 18'' 225/40
Standardowo 17'' ??Ja miałem 215/55 R 16, a koleżka mój z firmy ma jakies 15''[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 01:28_________________________________________________Jeżeli miałeś takie jak napisałem, to różnica w wysokości koła wynosi 5mm, a na obwodzie 16mm.
-
[B6 AWX] Alu 18'' 225/40
A jakie miałeś oryginalne koła?? Podaj rozmiar i powiedz, czy wtedy też Cię oszukiwał ??
-
F1, Rajdy i Motorsport
kurfa online !! dajcie linka http://www.rkubica.net/transmisja-live-f1Musisz sie zalogować.
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
Oj Kolego. Ja czaje bazę, ale Ty chyba nie bardzo. Wejdź na strone UKE, to sie dowiesz, dlaczego Ubot stracił homolagcję.A juz co do kopiowania, to nieźle pojechałeś. Wspomniany President jest robiony na licencji Unidena.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
kolego nie można tak robić. skracając lub wydłużając kabel zmieniasz jego parametry i nie będzie ci działo.. jeśli chodzi o skracanie bata to też nie wolno go ucinać!! aby go skrócić należy odkręcić imbusem śrubkę przy cewce i wsunąć lub wysunąć bat! Strojenie kabla, to stare historie, jak się podłaczało, co pod ręką było. Dzisiaj bez problemu nabywasz kabel o impedancji 50 Ohm, więc nie ma co stroić.Co do ciecia anteny, to nie do konca się zgodzę z Pawci_o. Nieraz miejsce lub sposób montażu jest tak "niekorzystny", że musisz antenę "ciachnąć", żeby ją dopasować. Zazwyczaj na ciężarówkach lub na uchwytach.
-
Strefa Śmiechu
moro99. Nie wierzę, że chciało Ci sie to wszystko pisać
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
Nie miałem na stole obu na raz, także o pomiarach nic Ci nie powiem. Miałem oba na "testach" organoleptycznych. I moim zdanie Prezio chodzi lepiej
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Brawo Dobry materiał poglądowy. Zapomniałeś dodać jeszcze anten CLC, ale to powiedzmy margines. No i co do zysku, to poważni producenci (np. Sirio) nie podają zysku. Stara jak świat zasada, jak już powiedziałeś. Im dłuższa antena tym lepsza.
-
[ALL] Złuszczony lakier bezbarwny na feldze. Co z tym zrobić? [ZDJĘCIA]
W przypadku aluminium ten proces nie przebiega tak jak w przypadku żelaza. Będziesz miał spokój na kilka lat;)
-
[ALL B7] Jakie CB w kieszonkę po lewej stronie ?
Tak a pro pos Unidena, to utracił homologację i nic w tej materii sie nie zmieniło. Oczywiście większość zadowolonych userów Ubota nie zdaje sobie sprawy z jego niedociągnięć, bo przecież jak jesteś np. na kanale 19 i nadajesz, to nie wiesz co się dzieje na kanałach sąsiednich. Ale co tam. To, że sie przeszkadza innym to przecież nie ważne. Temat podobny do samopoziomowania przy BiXenonie. Ważne, że fajnie świeci, a to, że daje innym po gałach to juz ich problem
-
[ALL B6] Nie działający kluczyk scyzoryk
Spróbuj czegoś takiego. Rozumiem, że wymieniłeś baterię, a kluczyk wcześniej normalnie działał. Wsiądź do auta. Włącz zapłon. Wciśnij przycisk na kluczyku (obojetnie który) i trzymaj chwilę (5-10 s) Wyłącz zapłon i sprawdź, czy działa
-
[ALL] Złuszczony lakier bezbarwny na feldze. Co z tym zrobić? [ZDJĘCIA]
Kolego. Tylko porządna polerka. Z tych fotek trudno ocenić, ale wygląda to na postępujący proces utleniania (podobny do rdzewienia) aluminium.
-
Się chłopaki popisali
Takiego pana policjanta prosiłbym wysłać na egzamin weryfikujący. Sami nie potrafia jeździc, a innych chcą pouczać A tak na marginesie, to nie rozumiem tych wyrazów zachwytu. Za nową furke i tak zapłacą "podatnicy"
-
Mustang Bullitt
A nie mówiłem Ci?? To jest prawdziwy KOX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na obiecane focidła, bo na tych nic nie widać
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
Jak cos, to Ci załatwię tanio fajną Berettę
-
BMW 527eta E28 mojego staruszka;)
Choć akurat tego modelu bardzo nie lubie, to muszę przyznać, że bardzo ładny YoungTimer