Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Moim zdaniem to jakieś podrabiane oleje. Ori olej rozcieńczony jakimś środkiem, który (podobnie do wody) pod wpływem, temperatury się rozszerza.
  2. Bule, to we Francji niemalże sport narodowy. Bardzo fajna zabawa. Mam nawet zestaw do Buli w domciu :gwizdanie:
  3. No, no. Jest na czym oko zawiesic
  4. Nie no stary.Pojechałeś po bandzie na maxa. Słyszałeś cos o powolnej i cierpliwej pracy?? To właśnie to. Przy takiej robocie, szlifierka katowa to ostatnie, o czym powinieneś pomysleć
  5. A może masz po prostu jedna przetwornicę walniętą ?
  6. A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox: Nie. Nie zapomniałem. Mało tego. Bardzo go lubie. Mało kto potrafi tak ubarwić wyścig jak on
  7. To chyba logiczne. Nie po to ten system został stworzony, żeby mielić kołami. Jak ktos lubi Drift, nie kupuje Q.
  8. Dodatkowo napiszę, że pomimo testowania 5 przetwornic i tak te, które mam teraz powodują komunikat o przepalonych zarówkach na kompie ;( Mój "dostawca" cały czas poluje na kolejne, ale na 24V nie ma takiego wybory jak na 12V
  9. Panowie. Nie ma się co podniecać. Dzisiaj podobało mi się, że Brown okazał sie jednak awaryjny. Nie to, żebym komus tego zyczył, ale po prostu i tam mogą sie zdarzać błędy. Tam też pracują ludzie. Myslę, że każdy powinien robic swoje, najlepiej jak potrafi i wtedy bedzie git. Dobrze, że jest taki dominator. Przynajmniej cała reszta ma kogo gonić Oczywiście o ile Brown GP nie popełni jakichś kardynalnych błędów, to raczej sprawę mistrzostwa mamy już przesądzoną. Idealnie tutaj widać, że jednak nie kierowca jest najważniejszy a jego bolid. Robert miał walczyc o mistrzostwo, i co? Wielki talent Hama gdzie się podział? Felippe dopiero teraz powoli zaczyna nawiązywać walkę z czołówką. A wieczny przegrany, czyli Button nagle okazuje się mega talentem. Nie odmawiam tu nikomu talentu, bo zawsze należy pamietać, że w F1 przeciętniaków nie ma. Można mieć jednak mega zdolności, to w mydelniczce mistrzostwa nie zdobedziesz.
  10. Ale ja pisałem o tych małych. Np te: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:3_Resistors.jpg&filetimestamp=20051211202109
  11. ale obie ci gasły czy jedna - ja brałem komplet z jednej firmy i gaśnie mi tylko jedna a przetwornice są takie same - i to już jakiś konkret dla mnie kolego Gasły mi obie
  12. Bo taki się powinno robić. I wtedy część napięcia z diody odkłada się na rezystorze. Dokładnie tak. Niestety w przypadku LEDów zakładanych w miejsce postojówek nie wystepuje problem wyrównania napiecia, a mocy. Tego rezystorem ceramicznym (tym małym) nie wyrównasz, bo maja one zazwyczaj od 0,125 do 0,5 W.Dlatego najlepszym rozwiazaniem są rezystory jak u malika. Naprawdę proste i skuteczne rozwiazanie problemu. Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć te wszystkie inne kombinacje, skoro rozwiazanie podane jest jak na talerzu.
  13. Ja tam tego nawet nie tykałem, bo niby po co? Jakoś wcale mi sie nie pali do szukania problemu tam, gdzie go nie ma
  14. Ja tam robiac różne oświetlacze do trucka zawsze wpinam rezystory szeregowo.
  15. U mnie sąsiad ostatnio sobie zapodał GT 500 Shelby w Cabrio. To jest dopiero :kox:
  16. No ja jestem niby ze Lwówka. Będę śledził watek, także w razie pobytu w PL z chęcia dołączę do spotowej braci
  17. Otwórz drzwi, odkręć dwie srubki, potem wysuń listwę do tyłu.
  18. I to drogi maliku jest kwintesencja tego całego wątku.Nic dodać , nic ująć
  19. No wiesz. Na dobrą d*pę teoretycznie każdy może sie skusić. Na Bullita nie każdego stać
  20. Najprawdopodobniej to wina przetwornicy. U siebie w Stralisie, zanim dobrałem odpowiednią przetestowałem 4 inne. Miałem podobne objawy na pierwszych. Zapalały się i gasły.
  21. A masz prawidłowe kodowanie kierownicy??
  22. Hmm... I ja dodam swoje 5 groszy na minus jednak. Jak napisali przedmówcy. Te fele mają swój urok w oryginale, który właśnie straciły. Mi sie nie podoba. Tobie jednak graty za chęć i wykonanie Jak Ci sie podoba, to jest OK. PS. Stairway To Heaven ???
  23. No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac Ot. Wymyslił
  24. Co do autostrad, to naprawdę we Francji nie ma jeszcze tragedii, tym bardziej, że we Włoszech jest drozej A noclegi w ok. Verony, to na pewno nie w okolicy jeziora Garda. Mamy juz czerwiec, więc sezon rozpoczety. na tani nocleg nie ma co liczyc. Jezeli byś chciał w samej Veronie lub bliskiej okolicy, to daj znać. Zrobię rozeznanie.
  25. Popatrz na to. Według mnie nic wiecej nie trza. naprawdę ładna trasa.http://www.viamichelin.it/viamichelin/ita/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31M2R1NjEwY05UTXVOVFV6T0E9PWNPUzQ1T1RFMU5BPT0=&strDestLocid=31M3JyYjEwY05ERXVNemczT1RJPWNNaTR4TmprNU1nPT0=strStartLocid=31M2R1NjEwY05UTXVOVFV6T0E9PWNPUzQ1T1RFMU5BPT0=&strDestLocid=31M3JyYjEwY05ERXVNemczT1RJPWNNaTR4TmprNU1nPT0=&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=05/06/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0 Pod Okienkiem z Barcelona kliknij CERCARE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.