Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B5 1Z] Przybywa oleju w silniku
Moim zdaniem to jakieś podrabiane oleje. Ori olej rozcieńczony jakimś środkiem, który (podobnie do wody) pod wpływem, temperatury się rozszerza.
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Bule, to we Francji niemalże sport narodowy. Bardzo fajna zabawa. Mam nawet zestaw do Buli w domciu :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, no. Jest na czym oko zawiesic
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
Nie no stary.Pojechałeś po bandzie na maxa. Słyszałeś cos o powolnej i cierpliwej pracy?? To właśnie to. Przy takiej robocie, szlifierka katowa to ostatnie, o czym powinieneś pomysleć
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
A może masz po prostu jedna przetwornicę walniętą ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
A Kazuki...? Zapomniałeś o nim...? Mój ulubiony japoński samuraj :kox: Nie. Nie zapomniałem. Mało tego. Bardzo go lubie. Mało kto potrafi tak ubarwić wyścig jak on
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
To chyba logiczne. Nie po to ten system został stworzony, żeby mielić kołami. Jak ktos lubi Drift, nie kupuje Q.
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
Dodatkowo napiszę, że pomimo testowania 5 przetwornic i tak te, które mam teraz powodują komunikat o przepalonych zarówkach na kompie ;( Mój "dostawca" cały czas poluje na kolejne, ale na 24V nie ma takiego wybory jak na 12V
-
F1, Rajdy i Motorsport
Panowie. Nie ma się co podniecać. Dzisiaj podobało mi się, że Brown okazał sie jednak awaryjny. Nie to, żebym komus tego zyczył, ale po prostu i tam mogą sie zdarzać błędy. Tam też pracują ludzie. Myslę, że każdy powinien robic swoje, najlepiej jak potrafi i wtedy bedzie git. Dobrze, że jest taki dominator. Przynajmniej cała reszta ma kogo gonić Oczywiście o ile Brown GP nie popełni jakichś kardynalnych błędów, to raczej sprawę mistrzostwa mamy już przesądzoną. Idealnie tutaj widać, że jednak nie kierowca jest najważniejszy a jego bolid. Robert miał walczyc o mistrzostwo, i co? Wielki talent Hama gdzie się podział? Felippe dopiero teraz powoli zaczyna nawiązywać walkę z czołówką. A wieczny przegrany, czyli Button nagle okazuje się mega talentem. Nie odmawiam tu nikomu talentu, bo zawsze należy pamietać, że w F1 przeciętniaków nie ma. Można mieć jednak mega zdolności, to w mydelniczce mistrzostwa nie zdobedziesz.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ale ja pisałem o tych małych. Np te: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:3_Resistors.jpg&filetimestamp=20051211202109
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
ale obie ci gasły czy jedna - ja brałem komplet z jednej firmy i gaśnie mi tylko jedna a przetwornice są takie same - i to już jakiś konkret dla mnie kolego Gasły mi obie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Bo taki się powinno robić. I wtedy część napięcia z diody odkłada się na rezystorze. Dokładnie tak. Niestety w przypadku LEDów zakładanych w miejsce postojówek nie wystepuje problem wyrównania napiecia, a mocy. Tego rezystorem ceramicznym (tym małym) nie wyrównasz, bo maja one zazwyczaj od 0,125 do 0,5 W.Dlatego najlepszym rozwiazaniem są rezystory jak u malika. Naprawdę proste i skuteczne rozwiazanie problemu. Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć te wszystkie inne kombinacje, skoro rozwiazanie podane jest jak na talerzu.
-
[ALL B6] Co po zdjęciu listw progowych ?
Ja tam tego nawet nie tykałem, bo niby po co? Jakoś wcale mi sie nie pali do szukania problemu tam, gdzie go nie ma
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja tam robiac różne oświetlacze do trucka zawsze wpinam rezystory szeregowo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie sąsiad ostatnio sobie zapodał GT 500 Shelby w Cabrio. To jest dopiero :kox:
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
No ja jestem niby ze Lwówka. Będę śledził watek, także w razie pobytu w PL z chęcia dołączę do spotowej braci
-
[ALL B6] Co po zdjęciu listw progowych ?
Otwórz drzwi, odkręć dwie srubki, potem wysuń listwę do tyłu.
-
Montaż LED zamiast postojówek
I to drogi maliku jest kwintesencja tego całego wątku.Nic dodać , nic ująć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wiesz. Na dobrą d*pę teoretycznie każdy może sie skusić. Na Bullita nie każdego stać
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
Najprawdopodobniej to wina przetwornicy. U siebie w Stralisie, zanim dobrałem odpowiednią przetestowałem 4 inne. Miałem podobne objawy na pierwszych. Zapalały się i gasły.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A masz prawidłowe kodowanie kierownicy??
-
[B6 AWX] Moje wyrezane 17-stki
Hmm... I ja dodam swoje 5 groszy na minus jednak. Jak napisali przedmówcy. Te fele mają swój urok w oryginale, który właśnie straciły. Mi sie nie podoba. Tobie jednak graty za chęć i wykonanie Jak Ci sie podoba, to jest OK. PS. Stairway To Heaven ???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No fakt niektore sa konkretne najlepiej poczekaj chlopaki domedza swoje i sprzedaja za grosiaki wtedy warto je lykac Ot. Wymyslił
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Co do autostrad, to naprawdę we Francji nie ma jeszcze tragedii, tym bardziej, że we Włoszech jest drozej A noclegi w ok. Verony, to na pewno nie w okolicy jeziora Garda. Mamy juz czerwiec, więc sezon rozpoczety. na tani nocleg nie ma co liczyc. Jezeli byś chciał w samej Veronie lub bliskiej okolicy, to daj znać. Zrobię rozeznanie.
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Popatrz na to. Według mnie nic wiecej nie trza. naprawdę ładna trasa.http://www.viamichelin.it/viamichelin/ita/dyn/controller/Itineraires?strStartLocid=31M2R1NjEwY05UTXVOVFV6T0E9PWNPUzQ1T1RFMU5BPT0=&strDestLocid=31M3JyYjEwY05ERXVNemczT1RJPWNNaTR4TmprNU1nPT0=strStartLocid=31M2R1NjEwY05UTXVOVFV6T0E9PWNPUzQ1T1RFMU5BPT0=&strDestLocid=31M3JyYjEwY05ERXVNemczT1RJPWNNaTR4TmprNU1nPT0=&empriseW=315&empriseH=275&intItineraryType=1&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=05/06/2009&indemnite=0&itineraryCarType=0&itineraryFuelType=0 Pod Okienkiem z Barcelona kliknij CERCARE