Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Nie widzę tam trasy. Domyslam sie, że z promu zjedziesz w calais, albo Dunkerque. Jeżeli jedziesz do Mannheim, to jedyny odcinek we Francji masz z Dunkerque kawałek za Lille, gdzie wjedziesz do Belgii. Ten odcinek jest darmowy.
  2. No tragedii nie ma. Oczywiście biorąc pod uwagę ostatnie poczynania teamu BMW.
  3. a ile ? i czy mozna to objechac? Ile to nie wiem. Ciężarówki, to Classe 4, więc całkiem inna stawka A objechać owszem. Da się. Napisz jaka trasa Cię intersuje.
  4. moze chodzi o Sankt Bernhard-Tunnel, innego platnego nie znam Faktycznie. O San Bernardino nie pomyslałem To tunel łaczący Szwajcarię z Włochami na trasie , powiedzmy Lausanne - Aosta.
  5. Niemcy, Belgia bez opłat. Francja, autostrady płatne za kilometr. Bramki na zjazdach.O Policji nie będę się rozpisywał :gwizdanie:
  6. przez 4 lata mialem tylko jedna kontrole i nikt sie mnie nie czepial. jesli chodzi o winietke to moze i jest ona tania ale tylko wtedy jesli sie przez Szwajcarie przejezdza kilka razy. duzo lepsze rozwiazanie niz we Wloszech i Francji. za jeden przejazd 40 frankow to rzeczywiscie duzo. No widzisz. Ja od 8 lat jeżdżę przez Szwajcarię dosyć często. Bywa raz w miesiącu, a czasem dwa razy w tygodniu.Nie ma braku przesady w czepialskiej Policji. O ile jeszcze na południu (kanton Ticino) jest powiedzmy znośnie, to po przejechaniu Gottharda i wjechaniu do Uri wszystko sie zmienia, jak za dotkinięciem czarodziejskiej różdżki. A z winietka masz rację. Jak ktos lata tam kilka razy w roku, to jest tanio, jednak za jeden przejazd, to mało nie jest. Niestety nie zostawili ludziom wyboru. Albo płacisz za rok, albo wcale To akurat nieprawda. tak się dzieje w Austrii.
  7. To, co mówia "fachowcy" w ASO ma sens. Teraz zmień goły rozrząd, a za jakiś czas przyjedziesz znów go rozebrać, żeby zmieńić pompę i napinacz. Jedna robota a podwójny zysk
  8. No wiesz. Ja mam u sibie gniazda W5W i kupiłem niby dedykowane LEDy. I niestety. I strobo było i bład na FISie Na razie zastosowałem rozwiazanie tymczasowe, by później wyrezać konkretne rezystorki i mieć świety spokój.
  9. Znam osobiście kol. Defendera i pomimo mojego szacunku dla jego wiedzy, a przede wszystkim pasji, nie sugerowałbym się tym rankingiem. Zaznaczam, że bardzo lubie Arka. Podam tylko jeden przykład. Co do reszty nie bedę sie rozpisywał. Miejsce pierwsze: Wsród naprawdę wspaniałych anten znalazł sie President texas. uwierzcie mi, że to (choć całkiem ładna) śmietnik. Jeśli miałbym umieścić ja w tym rankingu, to znalazła by sie pomiędzy 7, a 8 miejscem.
  10. Jak tyle bierze za komplet, to raczej śmiem watpić w wysokojakościowe folie.Na swoim terenie (w kraju) zrobiłem wywiad pośród sprawdzonych "ściemniaczy" i najtaniej udało mi sie znaleźć za 700 PLN i to po namowach kuzyna, który jest dobrym znajomym "ściemniacza"
  11. Problem z parowaniem BiXów nie wynika z dostawania się wilgoci do środka, bo to będzie istnieć zawsze. Problem jest z odpowiednim "odpowietrzeniem", czyli trzeba dać ujście wilgoci. Tyle lampek, co montowałem na trucku i zawsze ten sam efekt. Bardzo szczelne, bardzo parują. U siebie, jak miałem założone BiXy zastosowałem poradę (nie pamietam czyją ), aby środkową śrubkę spod przetwornicy podłożyc pod nia. W ten sposób powstaje ładna szczelinka. Od tamtej pory, aż do ściągnięcia lamp nigdy mi nie zaparowały w najrózniejszych warunkach pogodowych.
  12. a dlaczego nie krótsza Vaduz - Chur - Bellinzona - Milan ? korki? [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 21:34_________________________________________________wyjazd 11tego więc każda pomoc mile widziana... co do trasy to jak pisałem ci Grzesiu Z ółnocy walić na Indolstadt - warto!!! - potem na południe do Ga-Pa przejechać lokalnymi drogami do Austri przeciąć autostradę i skręcić na Langenfeld Solden - następnie wyjechać droga płatną wysokogórską (blisko 2500m npm, a startujesz z poziomu ok. 1500m!!!), potem przez Mediolan ciąć do wybrzeża. Najlepiej w Ingolstadt stawić sie na 10 rano, zwiedzić monachium w drodze na południe i szukać noclegu na południu niemiec (Ga-Pa) lub w Austri np. na tym campingu co ci mówiłem, spędzieć tam jednen cały dzień, przy podogdzie wybyczycie się na basenie i zwiedzicie troszkę dolinkę (poziom 1500m a wkoło górki 3-3,5 tyś m). Wybrzerze przejeżdzasz wg uznania jak stoisz z czasem ale pamiętaj by wczesnie rano wyjechać z Alp, noclek możesz zrobić w Nicei na kampingu jest tam ich pełno, polecam te już po przejechaniu miasta jakieś od 500do1500 za takim wierzowcem wypoczynkowym nad morzem co miniesz z lewej strony. Monaco odpóść i po noclegu z rana się cofnij zejdzie ci do południa, kolejny nocleg i walisz do hiszpanii. Odpisałem na niebiesko Skoro tak ładnie się zaczęło, to ja sobie pozwoliłem na zielono
  13. Kupiłem spray, ciemny szary odporny na wysokie temperatury.A z tym rozklejaniem, to ten Hiszpan albo od dziecka pakuje, albo sam nie wiem. Mi to tak pieknie nie poszło. Prędzej by się rozpłynął plastik z lampy, niz ten klej W każdym razie sposób ten zastosowałem, ale musiałem sobie ostro pomóc śrubokrętem, zeby to rozkleić. Tu akurat nie ma fantazji. Lampki czerwone były ori, więc tylko dokupiłem białe, nawierciłem otwory i wpiąłem się w przewody od lampek czerwonych THX :notworthy: Co do dokładek, to mam tylną, teraz jeszcze trza dokupić listwy S4 i dokładke na przód i lotkę na tylną klapę. Wtedy sie pryśnie komplecik
  14. Fotki tego nie oddaja, ale środki sa ciemno szare A co do BiXów, to zasady. Nie nawidzę być oślepianym, więc sam nie oślepiam
  15. Wiem, że troszku inne, ale mi się podobają Twoje to Nuvo, a moje Nuvolari :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 12:36_________________________________________________Kolejny modzik Fotki w pierwszym poście
  16. Ja kupiłem w sobotę niby dedykowane z oddzielnym rezystorem ceramicznym i kupa. Błąd na FIS i mrugajace diody Dzisiaj się wpieniłem i wpiałem w układ normalna żarówkę i jest Jak tylko wpadne do kraju dołożę normalne rezystory i po jabłkach.
  17. Dobre, dobre Choć nie popieram braku szacunku dla języka
  18. Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral.. Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem.. Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały. No wlasnie juz sie wczytalem w ten temat lipka troszke ;( Teraz szukam tunelu bo innej rady nie ma jak to scieram to tak jak napisales swieci sie tak ze az razi w oczy I tak już nie masz nic do stracenia. Spróbuj zdemontować tunel, zetrzyj tą powłokę, dobierz lakier mat (taki jak ta powłoka) i pryśnij. Efekt sam ocenisz. Jak bedzie kicha to i tak i tak trza kupić nowy
  19. No nie przesadzaj. Porównaj do Alfy 156, 159
  20. Wlasnie ja sam nie wiem czy na wszystkich nie wiem czy to bylo ori czy ktos przy tym tunelu babral.. Jaka fukcje hm pewnie zeby nie byl to nieprzyjemny plastik a milszy w dotyku sam w sumie nie wiem.. Jak na to tak wnikliwie lukam to dla Mnie to wyglada jakbys ktos wczesniej sie tym bawil.. No ale wymienie ten tunel jak nie da rady nic juz z tym zrobic We wszystkich to występuje. Jest to tzw. powłoka antyrefleksyjna.Niestety Audi sie tym razem nie popisało i zastosowali dziadowskie materiały.
  21. Albo Voyagera. Tym autem sie przeprowadzałem
  22. ale on nie jest Kaszpirowskim AdinDwa Tri... Ni fu fu . Nie wiem :gwizdanie: W B6 FIS mówi jaka to żarówka. W B5 nie wiem.
  23. Hmm... To bardzo dziwne, bo nic o tym nie słyszałem, a pomimo, że mieszkam za granicą, to jestem aktywnym członkiem KPT, a kuzyn jest w Zarządzie ZMPD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.