Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Hmm... Najważniejsze, że jesteś zadowolony. Moim zdaniem trochę dużo RF Gainem wycinasz, ale jak Ci faktycznie "ciągnie" z 7-8 km, to jest very OK. Nie potrzeba więcej w mobilu
-
[B5 AFN] Lekkie szarpanie - automatyczna skrzynia biegów
No to pod ten długi weekend
-
[B5 AFN] Lekkie szarpanie - automatyczna skrzynia biegów
Nie no spoko. Twoja wypowiedź sugerowała coś innego: To mnie właśnie zdziwiło i Tobie chciałem polecić lekturę o Multi Takie chyba niedopowiedzenie
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Teraz mamy długi weekend , więc postaram się pojeździć, co by znaleźć jakiś fajny odcinek, żeby można porobić logi na IV "biegu". Dzięki wszystkim za porady. Oczywiście za kolejne sugestie się nie pogniewam [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 19:18_________________________________________________ I jeszcze jedno pytanko.Czy to jest 2 pozycja w 000 Basic Settings ?? Tam nie powinny być wartości ok. 60 ??
-
[B5 AFN] Lekkie szarpanie - automatyczna skrzynia biegów
Tzn., że szarpało Ci przy zmianie biegów w Multi ??
-
[ALL B6] Różnice między RNS-E ''C'' a ''T'
Pewności nie mam, ale może chodzić o wersję "Hi" i "Low". Jest o tym bodajże w wątku malika o SDS.
-
[ALL] Podłączenie CB
I to najlepsze rozwiazanie. Bardzo często CB "ciągnie" zakłócenia z inastalacji auta.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Słuchaj Patryka, bo dobrze mówi. Dziadowskie przetwornice to raz. Na początek jednak zrób to, o czym wcześniej pisałem, a potem zobaczymy, co sie zmieni i wtedy bedziemy myślec.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Nie sądzę, aby wyeliminowało to problem całkowicie, ale powinno być lepiej.
-
[ALL] Zakłócenia w CB
Na początek podłącz minusa do aku. Potem pomyślimy dalej.
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Ja tam nie wiem. U mnie na "D" buja sie i buja
-
Podatek ekologiczny - protest
I srał ich pies Zapłaciłem akcyzę sprowadzając auto do kraju, a teraz jak wprowadzą ten podatek, to znowu auto rejestruje we Włoszech. Normalnie rzygać sie chce. Gdzie Kosciuszko?? Gdzie Kosynierzy?? Oj przydało by się. Przydało... ;(
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
_makki_ Ty tu nie ściemniaj, tylko felgi ściemniaj
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wiesz . Tunel to jedno, ale największym problemem jest zbalansowanie bolidu, a tego bez testów nie zrobią.
-
F1, Rajdy i Motorsport
chodzi o Roberta czy Massę ? No tak. Zapomniałem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciężko powiedzieć. Przełomem będzie kolejne GP. Zobaczymy, z czym wyskoczy BMW. Choć obecnie, przy braku możliwości przeprowadzania testów, ciężko się spodziewać jakichś cudów.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Czyli regulacja kąta wtrysku, czyszczenie turbawki i sprawdzenie kata?? Coś jeszcze widac w tych cyferkach ?? Ostatno zaczęły strasznie śmierdzieć spaliny. Co może być tego przyczyną?? Dodam jeszcze, że generalnie z autem problemów nie mam. Spalanie w porządku, zbiera się pięknie, oleju nie bierze. Jedyne co, to pomimo tego, że przy zakupie kumpel go sprawdzał (przebieg), zaczynam mieć pewne wątpliwości. Jeżeli okaże się zapchany kat, to chyba przebieg 125 tys. mało realny??
-
[B5 AFN] Malowanie dokladek zderzakow,a pytanie o listwy na drzwiach
O ile sie nie mylę, to nie chodzi o sam lakier, tylko o podkład do plastików
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Zaraz po wyścigu się wybieram na logowanie [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 13:58_________________________________________________No i sa logi dynamiczne:000 001 003 004 008 010 011 Z góry dziekuję
-
Podatek ekologiczny - protest
kAtowice.27. O ile auto z Twojego profilu jest faktycznie , jakie jest i faktycznie jest Twoje, zakładam, że do ubogiej warstwy społecznej nie należysz. Zakładam, że nie jesteś robotnikiem z fabryki, ale albo jesteś osobą dobrze wykształconą pracującą na dobrym stanowisku, ewentualnie prowadzisz jakiś prężny interes. Jeżeli te założenia zgodne są z prawdą, powinieneś zdawać sobie sprawę z obciążeń podatkowych Polaków. Na tle innych krajów europejskich znajdujemy się w czołówce. A nasz kochany rząd najwyraźniej właśnie podejmuje walkę o liderowanie w tej nie chlubnej kategorii.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Katastrofa. BMW gorsze nawet od Force India
-
F1, Rajdy i Motorsport
Nie cysterna rozwaliła zderzak, tylko Freund z zespołu chciał wyeliminować konkurencję
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja również posiadam srebrne wozidełko. Byłem tu u przedstawiciela Meguiar'sa, ale to jakaś porażka. Gość sprzedaje produkty o których wogóle nie ma pojęcia. Nie potrafi polecić nic do auta na podstawie stanu lakieru, koloru itp. lukaszr. Polecisz mi jakiś ciekawy zestawik? Cenowo, no cóż. Zdaję sobię sprawę, że dobre rzeczy dobrze kosztują Możliwa jest wysyłka zamówionego towaru za granicę??
-
[B6 AKE] Straszny świst powyżej 1800 rpm
Jeżeli będziesz miał kogoś do pomocy, przy otwartej masce powinieneś szybko zlokalizować nieszczelność. Jeżeli turbo dmucha, a auto nie jedzie, to chyba dmucha nie tam, gdzie trzeba
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Mam funfla we Wrześni