Treść opublikowana przez truckmaniac
-
F1, Rajdy i Motorsport
Taaa. W zeszłym sezonie tak samo sobie odpuścili drugą połowę, bo szykowali bolid na ten sezon. I co??
-
[B6 AVF] Polski Vag 2,5 / 4,9 USB - które moduły chodzą pod Vistą ?
Generalnie już ktoś wcześniej napisał, że po prostu nie połączy się z modułami, których nie masz. Nieraz będziesz miał problemy, żeby się łączyć (u mnie np. z licznikiem), ale trza spróbować kilka razy i da radę. Z tym, że ja mam 4.9
-
Strefa Śmiechu
Pewnie zydle nie grzane, to sobie wszył "pokrowce miś" Mi sie podoba pokrywa silnika :gwizdanie:
-
[ALL B6] 1BE na standard
Parametry naszych furek pasują do siebie, także z chęcią się z tobą zamienię. A niech tam. Niech stracę Coś tam jeszcze dorzucę
-
Nowonarodzony Klubowicz
No. Niezły Wojtuś.Kawał chłopa. Gratuluję Rodzicom :good:
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
No wiesz. Ciężarówka, a osobówka (i to nie byle jaka) to jednak dwie różne sprawy.Jakbyć zobaczył moją, to byś dopiero powiedział, że wiocha
-
[ALL B6] Uszkodzone spryskiwacze reflektorów-jaki koszt w ASO
Jeżeli chodzi Ci o Cylinderek tłoczący z wspornikiem dysz i spryskiwaczami, to: strona lewa: 8E0 955 101 C strona prawa: 8E0 955 102 C
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No nie jestem przekonany. Wydaje mi się, że umowa dealerska zobowiązuje ASO do korzystania z płynów eksploatacyjnych zalecanych przez producenta, a w przypadku AUDI jest to chyba Castrol.
-
[ALL B6] Czym pielęgnować deskę rozdzielczą ?
lukaszr :notworthy: Jakiś taki ze mnie zamot. Po lekturze Forum szukałem tego w najróżniejszych sklepach motoryzacyjnych, a najprostsze nie przyszło mi do głowy. Pogrzebać w necie Dzięki raz jeszcze. Czas na jakieś zakupki [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 17:37_________________________________________________Nawet na liście przedstawicieli znalazłem jednego z miejscowości oddalonej o 5 km od firmy. Kurde. Wracam z trasy i się tam melduję. Jeszcze tylko przelecę wątek na Forum, żeby wiedziec o co pytac
-
[ALL B6] Czym pielęgnować deskę rozdzielczą ?
Wiem, że polecane na Forum kosmetyki samochodowe Meguiarsa są świetne. Tu niestety trudno dostępne, dlatego sam korzystam z ofert MAFRA i jak na razie jestem zadowolony.
-
[ALL B6] Brak koła zapasowego
Ja mam u siebie pełnowymiarową 16'' na zapasie, także Twoja zimówka bez problemu wejdzie. Alusy jeżeli masz oryginalne, to szpilki będą pasować również do stalówek.
-
[ALL B6] Czym pielęgnować deskę rozdzielczą ?
Ja mam coś w rodzaju Plaka do powierzchni matowych.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co Ci zalali w serwisie?Nie wiem, jak w Polsce, ale tutaj serwisy leją właśnie Castrola.
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
A tyle gadania było o kołach. Iluż to miało tak samo ??
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
No cóż. Skoro Kolega taki wszechwiedzący, to ja nie zamierzam się wymądrzać. Kiedyś, jak będziesz we Włoszech, zapraszam do siebie. Zabiorę Cie na wycieczkę do Sirio i CTE. W lemm'ie niestety nikogo nie znam. Tam bardzo mili Panowie Ci opowiedzą mniej więcej jak to wygląda. Aczkolwiek Twoje teorie albo sobie sam wymyśliłeś, albo ktoś Ci bzdur naopowiadał.
-
[B6 AYM] Avant 2.5 tdi multitronik
Nie prawda. Jak ją zaczniesz deptać, skrzynia automatycznie przejdzie w ustawienia do jazdy dynamicznej.Można powiedzieć, że ta skrzynia ma tryb "S", ale zamiast załączać go ręką, robisz to nogą
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Jak dla mnie, to ni w Pi, ni w Drzwi
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w dobraniu felg i opon
http://www.wheelsmaster.com/rt_specs.jsp Z lewej strony wpisz swoje koła. Z prawej te, które chcesz założyć. Zobaczysz różnicę.
-
[B6 AYM] Avant 2.5 tdi multitronik
ooo jakieś dane długo jeździsz z chipem? HihihiNie motorownia, tylko skrzynia po modzie na 7 lamelek Silnika nie tykam, bo podobno zbyt duża moc nie lubi się z Multi
-
[B5 AFN] Problem z automatyczną krzynią biegów DMX
Spróbuj zrobić adaptację. (opis znajdziesz na Forum) Skoro sterownik pozostał ten sam, to tu bym upatrywał przyczyny. Teraz pozostaje do wyjaśnienia, czy to tylko adaptacja, czy po prostu defekt.
-
[B5 AFN] Problem z automatyczną krzynią biegów DMX
A sterownik został ten sam, czy też zmieniony??
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
Akurat te 34 kg dodatkowej masy to strasznie mnie ubawiły Skoro to taka róznica dla naszych niuniek, to komplet pasażerów i bagaże, a furki nawet nie drgną z miejsca :gwizdanie:
-
[B6 AYM] Avant 2.5 tdi multitronik
hyhy a tak na serio to ładna furka nawet te dokładki tak nie przeszkadzają w tym kolorze a w środku też coś ma? Ale ja serio piszę. Mam to samo i nie narzekam Tyle,że moje Multi po modzie.
-
[B6 AYM] Avant 2.5 tdi multitronik
Fajnie, że 2,5 i fajnie, że Multi A CO
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
Chyba, że Super Glue posmarowane