Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Normalnie przestaję śledzić ten wątek. Przez Boberka jakiegoś doła załapię :wallbash:
-
[ALL] Opony - leżaki
mój sąsiad ma opony 19 lat i nie narzeka :gwizdanie: Nie no Madas. Piszemy tu o oponach do jazdy, a nie o tych, co robią za klomby w ogródku
-
[B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
w sobotę jade do ASO po lampki. Jak tylko rozbiore boczki, dam znać.
-
Jaka jest wysokość opłaty skarbowej za auto sprowadzone z UE ?
Z tym, że nie jest to opłata za samochód, a za wydanie zaświadczenia o zwolnieniu z Vat
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
Jeżeli chcesz zachować w miarę komfort i obniżyć z deka furmankę, to chyba -20 W oryginale bodajże 1BE.
-
[B5 AKN] Proszę o ocenę wałków rozrządu (zdjęcia)
To chyba jakieś "sportowe" wałki. Dla zmniejszenia masy zrobiono je z aluminium
-
Włamano się do mojej A4
Hehehe. piłką tenisową :polew: :polew: Numer rodem z "Psów 2"
-
F1, Rajdy i Motorsport
10 miejsc do tyłu i 50 tysi za jazdę unfallwagenem
-
Strefa Śmiechu
Już to widziałem. nie wiem, czy tutaj, ale fakt jest faktem.Reklama genialna
-
F1, Rajdy i Motorsport
Sz.P. endriuu. Skoro tyle lat oglądasz F1, to zdajesz sobie sprawe, że nigdy nie wiesz do końca, co się może wydarzyć. Teraz przyjrzyj się czasom Buttona z ostatnich 10 okrążeń i czasom Kubicy ze swoich ostatnich okrążeń. Teraz powiedz mi, że nie miał szans. Moim zdaniem szanse były duże i co więcej, wiekszość ekspertów mówi to samo. Tak więc będąc przy swoim zdaniu, albo nie masz wiedzy o F1, albo pomyliłeś zajęcia i to Ty powinieneś być startegiem Kubicy, bo widać, że On sam sobie nie radzi. Także jak sam słusznie napisałeś. Troszkę ogłady i dystansu. Ja tam ekspertem nie jestem, choć F1 oglądam od 2000r. Tutaj to niemalże sport narodowy. Aczkolwiek Wypowiedzi jak Twoja, ostatnio często się pojawiają w necie. Nagle się okazuje, że wszyscy F1 oglądają od kołyski. To tak jak po śmierci Mercurego. Nagle się okazało, że wszyscy od zawsze słuchali tylko Queen
-
[B5 AFN] Problemy z automatyczną, mechaniczną skrzynią biegów
No to chyba sserwis, ale to drugi koniec Polski od Was
-
F1, Rajdy i Motorsport
I tu się na szczęście mylisz UFFFFFFFFFFFFFFFF chociaż tyle Też nie lubię tego aroganta Na szczęście z pudła wyśmigał go Trulli
-
F1, Rajdy i Motorsport
A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oj bardzo Ciekawie. Czekam na Roberta z nowym dyfuzorem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew: kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito... Dojechać to mógł Heidfeld. Robert mógł wygrać, a to calkiem inna sytuacja.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.
-
F1, Rajdy i Motorsport
2.5 sec to dużo, aczkolwiek Button jechał na mocno już zużytych miękkich slickach i Robert miał dużo lepsze czasy. Można było wygrać. nie udało się. Tylko prawdziwi fighterzy zostają Mistrzami.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jeżeli przebiegło mu przez głowę walka o zwycięstwo, to nie mógł czekać.
-
F1, Rajdy i Motorsport
kurfa. I cały dzień zje.any ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
No i c**j w bombki strzelił :wallbash:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Powitać
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dokładnie. Podobała mi się ostatnia wypowiedź Gerharda Bergera. Kubica ma coś, czego nie ma dzisiaj żaden z zawodników w F1. Podobnie do Michaela Schumachera, Kubica ma instynkt "zabójcy". Nie dość, że ma swietną technike i świetne wyczucie bolidu, to po prostu kocha walczyć na torze. To cechy Mistrza, którym na pewno w końcu zostanie. Na koniec Berger dodał. Jeżeli Kubica sezon 2009 zakończyłby z tytułem mistrzowskim, wcale nie byłbym zaskoczony.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Podejrzewam, że dolewanie oleju do paliwanp. w MAN ie z Common Rail, raczej zaszkodzi, niż pomoże
-
[B5 AHH] Podświetlenie obszaru przed samochodem po otwarciu drzwi a'la Passat i Audi A6
Czerwone lampki w drzwiach mam u siebie. Białych brak, ale faktycznie od spodu jest przetłoczenie, w którym powinna być biała lampka. No cóż. Skoro juz mi to zaznaczyli, to chciał, czy nie, trzeba bedzie to zrobić