Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Normalnie przestaję śledzić ten wątek. Przez Boberka jakiegoś doła załapię :wallbash:
  2. mój sąsiad ma opony 19 lat i nie narzeka :gwizdanie: Nie no Madas. Piszemy tu o oponach do jazdy, a nie o tych, co robią za klomby w ogródku
  3. w sobotę jade do ASO po lampki. Jak tylko rozbiore boczki, dam znać.
  4. Z tym, że nie jest to opłata za samochód, a za wydanie zaświadczenia o zwolnieniu z Vat
  5. Jeżeli chcesz zachować w miarę komfort i obniżyć z deka furmankę, to chyba -20 W oryginale bodajże 1BE.
  6. To chyba jakieś "sportowe" wałki. Dla zmniejszenia masy zrobiono je z aluminium
  7. Hehehe. piłką tenisową :polew: :polew: Numer rodem z "Psów 2"
  8. 10 miejsc do tyłu i 50 tysi za jazdę unfallwagenem
  9. Już to widziałem. nie wiem, czy tutaj, ale fakt jest faktem.Reklama genialna
  10. Sz.P. endriuu. Skoro tyle lat oglądasz F1, to zdajesz sobie sprawe, że nigdy nie wiesz do końca, co się może wydarzyć. Teraz przyjrzyj się czasom Buttona z ostatnich 10 okrążeń i czasom Kubicy ze swoich ostatnich okrążeń. Teraz powiedz mi, że nie miał szans. Moim zdaniem szanse były duże i co więcej, wiekszość ekspertów mówi to samo. Tak więc będąc przy swoim zdaniu, albo nie masz wiedzy o F1, albo pomyliłeś zajęcia i to Ty powinieneś być startegiem Kubicy, bo widać, że On sam sobie nie radzi. Także jak sam słusznie napisałeś. Troszkę ogłady i dystansu. Ja tam ekspertem nie jestem, choć F1 oglądam od 2000r. Tutaj to niemalże sport narodowy. Aczkolwiek Wypowiedzi jak Twoja, ostatnio często się pojawiają w necie. Nagle się okazuje, że wszyscy F1 oglądają od kołyski. To tak jak po śmierci Mercurego. Nagle się okazało, że wszyscy od zawsze słuchali tylko Queen
  11. No to chyba sserwis, ale to drugi koniec Polski od Was
  12. I tu się na szczęście mylisz UFFFFFFFFFFFFFFFF chociaż tyle Też nie lubię tego aroganta Na szczęście z pudła wyśmigał go Trulli
  13. A wygląda na drobnego chłopaczka Jak na ten dyskomfort to i tak wymiata Niby tak. Jednak przy wzroście ponad 180 cm nie można ważyć 50 kg
  14. Oj bardzo Ciekawie. Czekam na Roberta z nowym dyfuzorem
  15. Niestety. Robert jest na dzień dzisiejszy bodajże najcięższym kierowcą w całej stawce. Sam KERS waży około 30 kg, a w F1 to ogromna różnica.
  16. Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma. od tego ma łoki toki :polew: kur...a przecież widział że się zderzył [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 10:13_________________________________________________mógł dojechać i finito... Dojechać to mógł Heidfeld. Robert mógł wygrać, a to calkiem inna sytuacja.
  17. Pamietaj, że kierowca go nie widzi. mógł nie wiedziec, że go nie ma.
  18. 2.5 sec to dużo, aczkolwiek Button jechał na mocno już zużytych miękkich slickach i Robert miał dużo lepsze czasy. Można było wygrać. nie udało się. Tylko prawdziwi fighterzy zostają Mistrzami.
  19. Jeżeli przebiegło mu przez głowę walka o zwycięstwo, to nie mógł czekać.
  20. kurfa. I cały dzień zje.any ;(
  21. No i c**j w bombki strzelił :wallbash:
  22. Powitać
  23. Dokładnie. Podobała mi się ostatnia wypowiedź Gerharda Bergera. Kubica ma coś, czego nie ma dzisiaj żaden z zawodników w F1. Podobnie do Michaela Schumachera, Kubica ma instynkt "zabójcy". Nie dość, że ma swietną technike i świetne wyczucie bolidu, to po prostu kocha walczyć na torze. To cechy Mistrza, którym na pewno w końcu zostanie. Na koniec Berger dodał. Jeżeli Kubica sezon 2009 zakończyłby z tytułem mistrzowskim, wcale nie byłbym zaskoczony.
  24. Podejrzewam, że dolewanie oleju do paliwanp. w MAN ie z Common Rail, raczej zaszkodzi, niż pomoże
  25. Czerwone lampki w drzwiach mam u siebie. Białych brak, ale faktycznie od spodu jest przetłoczenie, w którym powinna być biała lampka. No cóż. Skoro juz mi to zaznaczyli, to chciał, czy nie, trzeba bedzie to zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.