Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Z żadnego odrzutu nie były. Po prostu co jakiś czas , jakiś silnik znikał
  2. hehehe Kiedyś pracowałem w Mladej Boleslav, w fabryce Skody. Chłopaki z montażowni miewali czasem silniki na sprzedaż
  3. Nic sie nie bój. Po jakimś czasie to gaśnie. Już nie pamietam dokładnie, ale chodziło o jakieś odcięcie zasilania w którymś sterowniku. W każdym razie nic sie nie bój, bo tak powinno by. Zresztą stań koło auta, zamknij, i poczekaj trochę. Powinien zgasnąc
  4. Właśnie zrobiłem to u siebie Było 6976 + 32 _________ 7008 Wszystko działa. Wcześniej czytałem, ze po ręcznym otwarciu przez kierowcę już się nie zablokuje po przekroczeniu 15 km/h. U mnie się blokuje :gwizdanie:
  5. Wiem, wiem. Śledzę z uwagą Twoje poczynania.Zresztą podpis mówi sam za siebie
  6. Wielkie dzięki. Manetka w ASO - 31 Euro Dolna obudowa kierownicy - 32 Euro Satysfakcja - BEZCENNA :kox:
  7. Jak dla mnie to zalatuje jakimś agro tuningiem. To tylko moje zdanie, ale po tych wszystkich zmianach, to takim autem można co najwyżej jechac na zabawę w remizie
  8. No i po robocie. Tempomacik założony, zakodowany i DZIAŁA :thumbup: :thumbup: Dzieki za pomoc. Oczywiściwe bez problemów sie nie obyło, ale dzięki informacjom z Forum dałem radę. A więc. sam montaż manetki to rzeczywiście bajeczka. Zero jakichkolwiek problemów. Po poskładaniu wszystkiego do kupy wziąłem się za kodowanie, no i zaczęły sie schody. Zrobiłem kodowanie według rady boberka, ale za każdym razem wywalało mi błąd, że urządzenie regulacji prędkości nie powiązane ze sprzętem. Dopiero później wpadłem na to, że mimo, iż miałem juz moduł obsługujący tempomat, to wypadało by go jeszcze przekodowac. Tam też mała pomyłka, bo tempomat zaczął hula, ale przestał działa komputer pokładowy, czyli obsługa FISa. Na szczęście polookałem na forum i machnąłem sie w kodowaniu. Zamiast 1142, wpisałem 1122. Panowie chylę czoła :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: i tak zrobiłem
  9. Dzięki boberek. Mam nadzieję, że nic nie spieprzę
  10. Na szczęście moduł ma obsługujący tempomat (L), także czeka mnie "tylko" dołożenie manetki i kodowanie.
  11. Czy to jest cała operacja kodowania??Wszystkie klamoty już mam, narzędzia skompletowane. Jutro montujemy, tylko muszę dokładnie się upewnic jak i co kodowac, no i czy na coś jeszcze trzeba zwrócic uwagę??
  12. Można miec atesty na co sie chce. W razie kontroli misiek nawet na to nie spojrzy. Mają w radiowozach taki fajny mierniczek, do sprawdzania przepustowości światła. Jeżeli wskazanie przekroczy 75% przy szybach przednich, bocznych zrywasz folię, albo leci dowód. Fabrycznie te szyby mają właśnie taką przepustowośc także nic z nią nie zrobisz. Kiedyś był nawet w prasie fajny test. Okazało się, że nawet nie przyciemniając tych szyb, przy normalnym, kilkuletnim używaniu, na szybie powstaje mnóstwo drobniutkich rysek, które powodują inne załamywanie się światła i przepuszczalności 75% nie ma
  13. No nie wiem. Sam faktycznie nie korzystałem, ale wśród moich znajomych "Nikonistów" nie ma dobrych opinii.Ja generalnie optuję za Nikkorem, ewentualnie Sigma.
  14. Ja używam podstawowego Nikosia D 40. Zamiast wydawa na droższą puchę, wolałem dokupic lepsze obiektywy i jeszcze trochę osprzętu. Jak do nauki w zupełności wystarcza.
  15. To chyba logiczne. Niestety nie znalazłem rozwiązania swojego problemu, stąd ten temat.
  16. Kupiłem sobie Polskiego Vaga 4.9 na www.obd2.pl . Problem mój polega na tym, że wszystko sie pięknie poinstalowało, aczkolwiek łączę sie tylko z niektórymi grupami. Przy innych wyskakuje mi błąd braku komunikacji. Ma ktoś może pojęcie o co kaman??
  17. Podzielam w 100%
  18. No ja tam z tej prezentacji nic nie zobaczyłem
  19. Zgadza się, ale z tego, co przeczytałem w kilku wątkach, nikt nawet nie próbował, a zainteresowanie tym ograniczyło się jedynie do stwierdzenia, że drogo i się nie opłaca
  20. Nie mam oporów. Zadałem to pytanie, ponieważ powiedzmy od strony mechanicznej sobie jakos poradze, ale elktronika to już dla mnie czarna magia. Dopóki coś jest P&P to OK, ale jak juz trzeba coś dorabiac, dodatkowe wiązki kłaśc itp, to zaczyna sie problem :gwizdanie:
  21. Nie mów hop...Ostatnio zdawał egzamin mój szwagier. W trakcie egzminu specjalnie pojechałem za nim w tzw. bezpiecznej odległości, żeby chłopaka nie stresowac. Uwierz mi, że pojechał bardzo dobrze, a i tak oblał. Argument egzaminatora. Podczas jednego skrętu w lewo zbytnio się zbliżył do środka jezdni, najeżdżając na linię. Ja tego jakoś nie widziałem.
  22. I pierwsze i drugie są od Avanta. Specjalnie wyszedłem do garażu, żeby sprawdzic. Na zdjęciu nr 2 to nie jest jedna listwa, tylko dwie złączone. Tak ma by.
  23. Hehe. CB jest cały czas, a że zawsze lubiłem grzebac się w autach, to coś tam sobie pomału dłubię. :gwizdanie: Czyżbyśmy się znali z cb-radio.pl ??
  24. Mam pytanko co do rezania tegoż systemu. Zakładając, że mam skompletowane wszystkie elementy, czy na pewno da się to zrobic? Pytanie moje bierze się z tego, że gośc w serwisie, z którym o tym właśnie gadałem, stwierdził, że wcale nie jest takie oczywiste, ze da się to zrobic. O ile ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat, to proszę o info, bo nie ukrywam, że skoro chcę założyc Bi Xenonki, to chcę to zrobic tak, żeby to miało ręce i nogi.
  25. Jak dla mnie to wersja nr 2 Tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.