Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. To wszystko prawda, co piszesz. Zauważ jednak, że od czasu cofnięcia homologacji minęło juz sporo czasu, a jeszcze nikt radia nie stracił.
  2. truckmaniac odpowiedział(a) na dirty8 temat w 1.9TDI
    Nie wiem, jak w przypadku motorowni 1.9. Przy 2.5 TDI producent zaleca wymianę co 120 000. U sibie wymieniłem przy 113 000.
  3. Zależy, jakie masz tam kółko. Ale zwróć uwagę na to: * 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane o 1 = komputer pokładowy zainstalowany o 2 = tempomat zainstalowany o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane Jeżeli masz tempomat, powinno być tam 4, jeżeli nie, to 1.
  4. nie.Tylko czekaj. W tej pierwszej grupie masz wszystkie odczyty??
  5. Sprawdź kodowanie [16 - Steering Wheel]. * 0?xxx: Kierownica o 0 = standardowa (bez multifunkcji) o 1 = kierownica trójramienna (sportowa) o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem * 0x?xx: Opcje o +1 = Tiptronic * 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane o 1 = komputer pokładowy zainstalowany o 2 = tempomat zainstalowany o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane * 0xxx?: tylna wycieraczka (zależne od rodzaju nadwozia) o 1 = tylna wycieraczka nie zainstalowana (Sedan/Cabriolet) o 2 = tylna wycieraczka zainstalowana (Avant)
  6. Ależ Wam zazdroszczę. Ciekawe, czy mi się kiedyś uda dotrzeć ;(
  7. Pełny FIS. Jest o tym na Forum http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t24989.0.html;highlight=pe%C5%82ny+fis
  8. Problemem tych tanich LEDów jest to, że są przystosowane tylko do 12 V i stąd problem przepalania się. Kupcie sobie LEDy, które pracują w zakresie 10-30 V i zapomnicie o swoich problemach.
  9. Tak, jak już pisali poprzednicy. Takich spraw nie załatwia się faxem. Tylko i wyłącznie list polecony. Jeżeli takiego nie wysłałeś, to tak, jakbyś nic nie wysyłał.
  10. Jak dla mnie to 6000K . Taki kompromis pomiędzy "lansikiem" a dobrą widocznością
  11. No to nie mam BOSE ;( Mam suba w bagażniku i wzmacniacz Harmann. czy da się (P&P) założyć BOSE, czy trzeba coś przerabiać?
  12. Gdzieś tu czytałem, jak to można ładnie "zregenerować"
  13. Dobra. Starczy tych dywagacji. Ja od początku pisałem (co było zaznaczone) o module komfortu, a Ty się czepiłeś tego alarmu. Jeżeli nie miałem racji to sorki i proszę moderatora o usuniecie moich bzdurnych postów z tego wątku.
  14. Ale tu nie chodzi w ogóle o alarm. To są ustawienia modułu komfortu, a nie alarmu
  15. Kolego nie mów takich rzeczy. Może u Ciebie tak jest, ale u kolegi nie koniecznie. Jest kilka sposobów: - kontrola prędkości (ale tego nie da się zrobić jeżeli alarm nie jest ori), - reakcja na pedał hamulca (jeżeli wciśniemy hamulec i drzwi są zamknięte to po określonym czasie się blokują) Sposobów jest naprawde wiele, nawet po obrotach silnika. I nie da się koledze powiedzieć jak to wyłączyć. Najpierw musiałby zdradzić jaki ma alarm. Kolego. Uczymy sie czytać ze zrozumieniem :gwizdanie:Ja pisałem o ustawieniach modułu komfortu i jak widzę po poście kolegi Pils, raczej miałem rację.
  16. Można pić sobie spokojnie kawusię w domu. Blokada załącza się, kiedy samochód jest w ruchu i przekroczy 15 km/h.
  17. Jak chcesz to usunąć, podłączasz Vaga, wchodzisz w moduł komfortu i przekodowujesz. Od podanej wartości ODEJMUJESZ 00032. Zatwierdzasz i już nie sie blokować samo nie będzie. Bynajmniej tak jest w B6
  18. Ja kupiłem coś takiego: http://www.beta-tools.com/pl/prodotti/catalogoPopup.do?path=/cms-web/upl/img/resize/prodotti2/pl/97TTX.jpg
  19. ćććć Po resecie ćććć
  20. Kurcze. Dzięki. Miałem ten sam problem i już po nim Teraz mam Ć a nawet ć :notworthy:
  21. O ile Twoja niuńka jest z oficjalnej, włoskiej sieci sprzedaży. Pamiętaj, że we Włoszech jest bardzo duży import samochodów :gwizdanie:
  22. Wszelkie faktury uregulowuję płynami. Szkoda tylko, że na Zlocie mnie nie będzie Ale z pewnością kiedyś nadarzy sie okazja :gwizdanie:
  23. ja u siebie odpinałem akumulator. potem według opisu. I ani błędu poduchy, ani żadnego kodu do radia nie trza, ani wogóle żadnego błędu. Z kodowaniem zero problemów. Jeszcze raz dzieki boberek za porady
  24. W sumie niewiele wida na fotkach, ale ładna sztuka. Szczególnie podoba mi się fotka z boku. Czarne obwódki, czarne relingi. Jeszcze ściemka szybek i jest git. O standardzie chyba nie trzeba wspominac. Lekka gleba, większe kółka, itd... za***isty kolor Ogólnie ładna sztuka.
  25. U siebie również podłączam jak popadnie i nic się nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.