Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Już dobrych kilkanascie lat jeżdzę ciężarówkami (nie lubie określenia TIR, zresztą mylnego) i nie słyszałem o takich akcjach. Fakt. W zimie czasami dolewa się benzynki do ropy, w szczególności na zachodzie europy, gdzie czesto nie jest znane pojęcie paliwa zimowego.
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
Kurs dokształcający to tylko i wyłącznie Twoja inicjatywa. O ile dobrze pamietam, to jezeli nie zgłosisz si na komendę z zaświadczeniem o ukończeniu takiego kursu, zostaniesz poproszony o zwrot dokumentu i skierują Cię na egzamin kontrolny.
-
F1, Rajdy i Motorsport
kurde. Dobrze, że mi przypomniałeś. Zawsze o tym zapominam
-
F1, Rajdy i Motorsport
Najlepiej wypowiedział się Mosley na temat dyfuzorów. Sprawa nie jest prosta. Dyfuzory mogą być uznane za legalne, ale równie dobrze mogą zostać zakazane. Normalnie Jak w Polskim prawie. Niby wszystko można, ale zależy to od interpretacji jakiegoś urzedasa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajna dyskusja Moze ja nie farszafiak, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. W końcu mój nick po tym "modzie" byłby" Brymaniac :polew:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dziś od 7 rano były zdaje się kwalifikacje na żywo na polsacie. Dokłądnie.Jutro o 8 rano wyścig
-
[ALL] Opony - leżaki
dalsza dyskusja nie ma sensu. nie chcesz nie kupuj, chcesz to kup. każdy ma świadomy wybór i sam stwierdzi czyje zdanie się dla niego liczy bardziej - producenta opon czy wulkanizatora. Pozdrawiam Myślę, że to dobra konkluzja na koniec Ja wybieram zawsze nowe i zawsze patrzę na datę produkcji. Nie będę dla kilku groszy ryzykował bezpieczeństwa moich bliskich. Aczkolwiek tak, jak napisałeś. Każdy ma wolny wybór. Mam tylko nadzieje, że zawsze to bedzie wybór świadomy.
-
[ALL] Opony - leżaki
i jeszcze jeden cytat z artykuły specjalnie dla Twojego teścia: Uważam , że nowa opona, która ma 5 czy 6 lat może zostać zamontowana na każdy samochód jako pełnowartościowy produkt a opinie pseudoekpertów od opon tylko wprowadzają użytkowników w błąd. Mogę odpowiedzieć w ten sam sposób. Wypowiedź gościa, który ma pełne magazyny opon i nie wie, co z nimi zrobić
-
[ALL B6] Grill niby s-line nie pasuje
Pokaż fotki. Jak sie tego nie zobaczy, to jak Ci pomóc ? :gwizdanie:
-
[ALL B6] Grill niby s-line nie pasuje
Może jakieś fotki zderzaka i kratki?? Co rozumiesz pod pojęciem "nie pasuje" ? Napisz coś więcej. W opsie masz bodajże S4
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Tak to wszędzie podkreślasz, że jeszcze trochę i uwierzę, że te talary, to od Taty dostałeś A co do bryczki, to całkiem, całkiem. Fajna będzie jak plany zrealizujesz
-
[ALL] Opony - leżaki
Teść mój jest "oponiarzem" dobrze już ponad 20 lat. Pokazałem mu ten wątek, to się tylko zaśmiał. Dla wszystkich "amatorów" leżaków. -dlaczego w cywilizowanych krajach takie opony są utylizowane? -dlaczego takie cuda są przywożone do Polski, wygrzebane z kontenerów na zachodzie? Guma, a właściwie mieszanki silikonowe, z których dziś robione sa opony podlega procesom starzenia się tak samo, jak każdy inny materiał. Tak samo, jak utlenia się stal, tak samo utleniają sie opony. Oczywiście. Można je kupić i się cieszyć, aczkolwiek prawdopodobieństwo uszkodzenia takiej opony jest dużo większe, niż w przypadku gumy nowej.Jak dodatkowo ktoś lubi sobie pozapier...lać, to żydzenie na gumach jest wręcz żałosne. I tak na koniec. Dlaczego w MONie nawet kompletnie nowe opony podlegają okresowej wymianie?? Niestety nie pamiętam tego okresu. Bodajże 7 lat, ale ręki sobie uciąć nie dam.
-
Zlot Bukowina - są podziękowania ... sugestie na przyszłość ?
Możemy sobie rączki podać. Też na taką okazję czekam i w takim samym terminie jestem w kraju :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
A tego, nie wiedziałem. Słyszałem tylko, że teamy złożyły właśnie odwołanie i cisza w temacie. Moim zdaniem takie sprawy powinny być wyjaśnione jeszcze przed początkiem sezony, a nie w trakcie. No ale nic. czekamy, co sie wydarzy jutro i w niedzielę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
A mnie powoli zaczyna wku....ać brak reakcji FIA, na temat dyfuzorów. Wypadałoby się wypowiedzieć. Albo legalne, albo nie
-
[B5 ALG] Co myślicie o tych obrysówkach ?
I dobrze obrysów-ki to w TIR-ach są O to to :good:
-
[B5 ALG] Co myślicie o tych obrysówkach ?
Sorki, ale mi sie kojarzą takie światełka z podświetlanymi spryskiwaczami, i tego typu gadżetami rodem spod remizy Aczkolwiek jak chcesz to założyc do jakiejś Calibry to
-
Alianz straszy windykacją - pomóżcie mi znaleźć odpowiedni paragraf
Nie prawda. Wywiązałeś się z ustawowego terminu w momencie wysłania listu poleconego. Datę masz na potwierdzeniu. Od tej daty mogą Ci skoczyć.Oczywiście na potwierdzeniu nadania musi być napisane, co zawiera przesyłka.
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
No tak. teraz będą sie znęcać ;(
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
Jakieś takie grzeczne Dawaj resztę
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Dawaj, dawaj.Jak nie, to bedę musiał cały tydzień czekać, bo zaraz w trasę ruszam
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
Mówiąc ogólnie nieoryginalne ksenony. Czyli żarniki z przetwornicami montowane w miejsce zwykłych żarówek.
-
[ALL B7] Czy 2006 rok tez choruje przez wady automatów?
Bynajmniej jeżeli chodzi o skrzynki Multitronic, to w 2004 r. zostały zmodyfikowane, także wykluczono choroby wieku młodzieńczego
-
[B6 AYM] Automatyczna skrzynia biegów MULTITRONIC - wymiana oleju
Nic dodać, nic ująć Po rozmowach w tutejszych serwisach również wnioski sa takie: - pod żadnym pozorem nie robimy wymiany dynamicznej w skrzyniach Multi - wewnętrzny filter wymieniamy tylko w wypadku naprawy skrzyni - filter zewnetrzny wymienia się co drugą wymiane oleju, choć jak zostanie wymieniony za każdym razem, będzie jeszcze lepiej - Olej (tylko i wyłącznie ATF ) wymieniamy co 60 000 km, choć "moi" mechanicy sugerują skracanie do 50 000
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
Można. Był gdzieś watek o tym. Zdaje się, że było tam coś o przestawieniu opcji z EU na Skandynawię. Więcej szczegółów nie pamietam