Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Napisałem Kolego o najmniejszych TRX-ach. I napisałem wyraźnie, że nie wiem, jakie radio Kolega chce podłączyć.I nie pisz, że 2 A to max, bo zaraz wrzucę kilka fotek moich radii, które biorą choćby po 20A. Także na przyszłość czytamy ze zrozumieniem Poprosiłbym o takie radyjka oczywiście mówimy o legalnych 4W do autek. A było gdzieś to napisane?? Dla jednych legalne jest 4W, a dla innych 500 (to nie żart), więc nie możesz wszystkich stawiać w jednym rzędzie. Skoro sam zainteresowany nie podał takiej informacji, to czemu z góry zakładać, że będzie zakładał coś w wersji mini?? A jeżeli podłaczy coś lepsiejszego i spali furkę, to zwrócisz mu kasiorkę??
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Dokładnie to samo sobie myślałem, aczkolwiek biorąc poprawkę na swój laicyzm wolałem się upewnić. Jeszcze raz THX.
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Dzięki endriuu W takim razie zostawię jak jest. W końcu to miało być rozwiązanie tymczasowe. niech Bi Xenon "dojrzewa", a ja teraz będę kombinował samopoziom Pozdrawiam
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Tu we Włoszech to możliwe, ale nie wiem, jak z wysyłką do polski no i za ile
-
[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic
Troszkę odgrzeję kotleta Wprawdzie mój problem dotyczy B6, ale tamten wątek został zamkniety (zresztą słusznie). Zakupiłem do siebie ori Bi Xenony Valeo. Dopóki jednak nie dorobię samopoziomu nie zamierzam ich zakładać. Teraz moje pytanie. Na początek chciałem przełożyć przetwornice i żarniki do mioch aktualnych lampek. Z tyłu lampy oznaczenie H7 i D1S. Niestety za cholerę żarnik D1S tam nie pasuje. Jest jakieś lekarstwo na to?? PS. Od razu dodam, że z szukajki korzystam "namietnie". Cały dzień dzisiaj czytam o ksenonach i tylko w tym zamkniętym wątku padło takie pytanie, niestety pozostało bez odpowiedzi.
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Napisałem Kolego o najmniejszych TRX-ach. I napisałem wyraźnie, że nie wiem, jakie radio Kolega chce podłączyć.I nie pisz, że 2 A to max, bo zaraz wrzucę kilka fotek moich radii, które biorą choćby po 20A. Także na przyszłość czytamy ze zrozumieniem
-
F1, Rajdy i Motorsport
Za to Heidfeld jedzie zalany jak cysterna. Najcięższy z stawki.
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Oj tak, tak, tak.Nr 1
-
[ALL B5] CB-RADIO podpięte pod radio i wyłączane z kluczyka
Mi się ten pomysł w ogóle nie podoba. Pamietaj, że CB ma spory apetyt na prąd. Nie wiem, jakie radio zamierzasz podłączać, ale nawet te najmniejsze to conajmniej 2-3 A.
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
Montaż, jak montaż. Moim zdaniem całkiem schludnie. Ale antena pierwsza klasa Zdecydowanie Best of the Best
-
[B5 AFN] Przyciemnianie lamp
Sesja sesją, ale napisz, co to za magiczny środek, co by zostało dla potomności
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
Popieram. Jakoś do mnie też nie przemawia.
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Jak dla mnie to: http://e-linea.pl/produkty/components/com_virtuemart/shop_image/product/062cdedaf7f21461c832c0b1f0563e9a.jpg
-
[B7 BRE] Kapie woda z rury wydechowej
Ups. Sorki.Spojrzałem na profil, który jakiś dziwny jest :gwizdanie:
-
[ALL] Napalony kupiec na moje fele - sprzedać czy zostawić ?
Ja bym sprzedał, ale... bez opon
-
[All B5] Amortyzatory Niemieckiej Firmy SRL
Hmm... Nie wiem, co to za renoma, ale ja o takiej marce nie słyszałem. Dla mnie renoma, to nawet, jak ktoś nie siedzi głęboko w temacie, a markę zna. np. hamulce brembo Po drugie, (taka dygresyjka) sam skrót SRL to taki włoski odpowiednik Sp. z o.o. Chyba bardzo o.o.
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
I to jest własnie Audi. Nawet goła jest Teraz troszkę inwencji, gotówki i intesywne korzystanie z szukajki, a fora bedzie Kozak
-
[B7 BRE] Kapie woda z rury wydechowej
W benzyniakach to norma. Najlepiej wygląda, jak się jedzie spokojniutko, równym tempem i nagle się depnie po garach. Leje się z wydechu, jak z kranu. Oczywiście nie piszę tu o normach technicznych, ale o obserwacjach z autostrad. Bardzo często widzę, jak auta "zbierające" się do wyprzedzania "znaczą" drogę
-
[B6 AWX] Filtr kabinowy - w jakim kierunku strzałka ?
Strzałka wskazuje kierunek przepływu powietrza.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
nie przesadzaj to tylko kilka zmian wygląda OK ale moze wyglądać lepiej ale cały czas sie staram Tu nie chodzi o te zmiany. Są bardzo OK. Chodzi o Twoje farciarskie zakupy
-
[B6 ALT] Zamiana skrzyni multitronic na manualną
No jest. Tylko nie wiem, co powoduje ten szyderczy uśmiech.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Oczywiście nie zamierzam tego negować, tym bardziej, że nie sprawdzałem i nie mam ku temu podstaw.Myślę tylko, że część ludzi wypowiadających się w tym wątku zapomina, że zamiast już myśleć o dodatkach, najpierw powinno się pomyśleć o samym paliwie.
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Tak się zastanawiam Czy Wy jeździcie na "opale" ??? Moze wystarczy lać dobre paliwko?? Jak jestem w Polsce, leję Vervę i jestem jak najbardziej zadowolony z pracy motorowni. Jest widoczna różnica pomiędzy ON, a ON Verva. Także zamiast mysleć o dodatkach, to może pomyslcie o odpowiednim paliwie
-
[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
Sorki za małą krytykę, ale jak dla mnie to chała. Przełacznik nie jest "prosto" i jest po prostu inny. Oczywiście to Twój wybór i jak Tobie pasi, to mi tym bardziej, ale dla 150 PLN to wolałbym taki, jak ma być.
-
[ALL B6] Światła w pozycji zero, czyli po odpaleniu świecą bez włączania
Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz.