Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Napisałem Kolego o najmniejszych TRX-ach. I napisałem wyraźnie, że nie wiem, jakie radio Kolega chce podłączyć.I nie pisz, że 2 A to max, bo zaraz wrzucę kilka fotek moich radii, które biorą choćby po 20A. Także na przyszłość czytamy ze zrozumieniem Poprosiłbym o takie radyjka oczywiście mówimy o legalnych 4W do autek. A było gdzieś to napisane?? Dla jednych legalne jest 4W, a dla innych 500 (to nie żart), więc nie możesz wszystkich stawiać w jednym rzędzie. Skoro sam zainteresowany nie podał takiej informacji, to czemu z góry zakładać, że będzie zakładał coś w wersji mini?? A jeżeli podłaczy coś lepsiejszego i spali furkę, to zwrócisz mu kasiorkę??
  2. Dokładnie to samo sobie myślałem, aczkolwiek biorąc poprawkę na swój laicyzm wolałem się upewnić. Jeszcze raz THX.
  3. Dzięki endriuu W takim razie zostawię jak jest. W końcu to miało być rozwiązanie tymczasowe. niech Bi Xenon "dojrzewa", a ja teraz będę kombinował samopoziom Pozdrawiam
  4. Tu we Włoszech to możliwe, ale nie wiem, jak z wysyłką do polski no i za ile
  5. Troszkę odgrzeję kotleta Wprawdzie mój problem dotyczy B6, ale tamten wątek został zamkniety (zresztą słusznie). Zakupiłem do siebie ori Bi Xenony Valeo. Dopóki jednak nie dorobię samopoziomu nie zamierzam ich zakładać. Teraz moje pytanie. Na początek chciałem przełożyć przetwornice i żarniki do mioch aktualnych lampek. Z tyłu lampy oznaczenie H7 i D1S. Niestety za cholerę żarnik D1S tam nie pasuje. Jest jakieś lekarstwo na to?? PS. Od razu dodam, że z szukajki korzystam "namietnie". Cały dzień dzisiaj czytam o ksenonach i tylko w tym zamkniętym wątku padło takie pytanie, niestety pozostało bez odpowiedzi.
  6. Napisałem Kolego o najmniejszych TRX-ach. I napisałem wyraźnie, że nie wiem, jakie radio Kolega chce podłączyć.I nie pisz, że 2 A to max, bo zaraz wrzucę kilka fotek moich radii, które biorą choćby po 20A. Także na przyszłość czytamy ze zrozumieniem
  7. Za to Heidfeld jedzie zalany jak cysterna. Najcięższy z stawki.
  8. Mi się ten pomysł w ogóle nie podoba. Pamietaj, że CB ma spory apetyt na prąd. Nie wiem, jakie radio zamierzasz podłączać, ale nawet te najmniejsze to conajmniej 2-3 A.
  9. Montaż, jak montaż. Moim zdaniem całkiem schludnie. Ale antena pierwsza klasa Zdecydowanie Best of the Best
  10. Sesja sesją, ale napisz, co to za magiczny środek, co by zostało dla potomności
  11. Popieram. Jakoś do mnie też nie przemawia.
  12. Jak dla mnie to: http://e-linea.pl/produkty/components/com_virtuemart/shop_image/product/062cdedaf7f21461c832c0b1f0563e9a.jpg
  13. Ups. Sorki.Spojrzałem na profil, który jakiś dziwny jest :gwizdanie:
  14. Hmm... Nie wiem, co to za renoma, ale ja o takiej marce nie słyszałem. Dla mnie renoma, to nawet, jak ktoś nie siedzi głęboko w temacie, a markę zna. np. hamulce brembo Po drugie, (taka dygresyjka) sam skrót SRL to taki włoski odpowiednik Sp. z o.o. Chyba bardzo o.o.
  15. I to jest własnie Audi. Nawet goła jest Teraz troszkę inwencji, gotówki i intesywne korzystanie z szukajki, a fora bedzie Kozak
  16. W benzyniakach to norma. Najlepiej wygląda, jak się jedzie spokojniutko, równym tempem i nagle się depnie po garach. Leje się z wydechu, jak z kranu. Oczywiście nie piszę tu o normach technicznych, ale o obserwacjach z autostrad. Bardzo często widzę, jak auta "zbierające" się do wyprzedzania "znaczą" drogę
  17. Strzałka wskazuje kierunek przepływu powietrza.
  18. nie przesadzaj to tylko kilka zmian wygląda OK ale moze wyglądać lepiej ale cały czas sie staram Tu nie chodzi o te zmiany. Są bardzo OK. Chodzi o Twoje farciarskie zakupy
  19. No jest. Tylko nie wiem, co powoduje ten szyderczy uśmiech.
  20. Oczywiście nie zamierzam tego negować, tym bardziej, że nie sprawdzałem i nie mam ku temu podstaw.Myślę tylko, że część ludzi wypowiadających się w tym wątku zapomina, że zamiast już myśleć o dodatkach, najpierw powinno się pomyśleć o samym paliwie.
  21. Tak się zastanawiam Czy Wy jeździcie na "opale" ??? Moze wystarczy lać dobre paliwko?? Jak jestem w Polsce, leję Vervę i jestem jak najbardziej zadowolony z pracy motorowni. Jest widoczna różnica pomiędzy ON, a ON Verva. Także zamiast mysleć o dodatkach, to może pomyslcie o odpowiednim paliwie
  22. Sorki za małą krytykę, ale jak dla mnie to chała. Przełacznik nie jest "prosto" i jest po prostu inny. Oczywiście to Twój wybór i jak Tobie pasi, to mi tym bardziej, ale dla 150 PLN to wolałbym taki, jak ma być.
  23. Nie da się. Chyba, że jakiś swój patent opracujesz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.