Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sahipp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sahipp

  1. sahipp opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam z gory pszepraszam jesli niewlasciwie zamiescilem prosbe o pomoc. Posiadam avanta b5 t(ten smbol aah to niewiem czy to jest ten co ja mam tak wpisalem bo trzeba bylo cos wpisac) 1,9 tdi 110, wiem ze te wontki byly juz poruszane ale u mnie ten problem wyglada nieco inaczej. Autko posiadam od lutego tego roku sprowadzone, smigalo bez zarzutow, jakis czas temu dokladnie od kwietnia zaczol tracic moc najpierw czasami reset zaplonem i wszystko ok potem coraz czesciej i czesciej niebylo zadnego stalego mometu w ktory tracil moc czasem przy duzych predkosciach, obrotach a czasem przy wolnych czasem nawet jak sie jechalo w koreczku bardzo powoli 20 km/h potem korek ustapil gaz do dechy i brak mocy, jakis czas temu bylo podpiecie pod komp, wykazalo przeladowanie w dolocie , turbinka rozebrana(przez dobrego mechanika) okazalo sie ze bardzo zasyfina zostala przeczyszczona rozruszana i zamontowana efekt autko jak nowe nieminelo jednak pare dni a znowu problem zaczol sie powtarzac tak samo jak wtedy najpierw czasami a potem czescie z ta roznica ze jak go zamulilo ta potrafil czasami odpuscic bez wylaczania silnika poprostu efekt takiej jakby bardzo duzej turbo dziury(ciagnie ciagnie zamula i potem puszcza i dalej ciagnie)ale to zadko zregoly zamulal przy ok ponad 3000 obr/min ale to niebyla regola, nastepnie zostal wymieniony zawor N75 po wymianie wycieczka na obwodnice i efekt: rozpedzam auto 180km/h zamulenie i konieczny restrat silnika potem wychamowanie i znow rozpedzanie auta przy 140, 160km/h mulenie i odpuszczanie bez restartu potem objawy zaniklu autko 2 dni jezdzilo super pszeszlo mu ale dzis: rano , bezproblemowo pelne predkosci zadnego przymolenia, a wieczorem przy ok 150km/h znowu zamulenie i restart. prosze o jakies sugestie bo w moim przypadku nie ma regol kiedy go zamuli a moze a tylko ja niespostrzeglem bede bardzo wdzieczny za pomoc * czy tak ciężko jest sprawdzić błędy ortograficzne, używać znaków interpunkcyjnych ? - tego się nie da czytać
  2. Witam, jestem z gdyni posiadam autko sprowadzone, jestem pierwszym właścicielem w polsce, avant 1,9 tdi 110 KM , jestem bardzo zadowolony z samochody choc mam z nim kilka problemow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.