Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

d3b4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez d3b4

  1. zniszczyl go
  2. no srodeczek ladnie wylizany :gwizdanie: ogolnie ladne auto szkoda, ze bez klimy... ale jest szyber
  3. prawie jak moja
  4. Ja bede musial sie wziac za swoje, cos przestaly grzac
  5. No to elegancka mi brakuje podlokietnika ale moze z czasem a fotki na felach beda, sam juz sie doczekac nie moge na spocik sie wybieram i wybieram i cos wybrac sie nie moge, w koncu moze wreszcie zawitam [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:55_________________________________________________Parowa siadla nizej zdjecia na pierwszej stronie
  6. gdzies Ty nia wpadl?
  7. nie wiem czy bede montowal relingi tak jakos mi sie podoba [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 15:52_________________________________________________zastanawiam sie nad zrobieniem grila na czarny mat ALE czy tylko ramke wokol i znaczek zostawic w chromie czy znaczek tez na mat
  8. no i o to chodzi [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:20_________________________________________________Przyszła paczka od mapeta ( http://www.mapet-tuning.com ) w piatek beda juz zamontowane na pokladzie
  9. Po dluzszym zastanowieniu sie autko pojdzie -40/40 nie mam zamiaru pocic sie na dziurach :gwizdanie:
  10. hmm a gdzie to napisane, ze sedan?
  11. hehe dzieki a z relingami to juz nie bedzie parowka [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 22:03_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item774166487_audi_a4_b5_sprezyny_55_40_mm_od_fk_sport_tuning.html co myslicie o tych springach?
  12. podoba mi sie ten uchwyt na telefon
  13. niestety jednak ja dzis odpadam
  14. tez chetnie wpadne
  15. ja niestety w tym tygodniu odpadam, co drugi tydzien mam na popoludniu wiec nie da rady...
  16. bardzo chetnie ja zobaczymy
  17. ho ho niezla suszara
  18. Witam :gwizdanie: Moze i ja bym wpadl... Zobaczymy jutro
  19. te bialaski robia wrazenie moze kiedys z czasem jak starczy funduszy i checi... :gwizdanie:
  20. Pozyjemy zobaczymy, moze sie cos pomysli z tymi czarnymi srodkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.