Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. aaaa o firme chodziło, dzięki ;-) ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- ja kupowalem czesci do ekspresu w tej firmie: Robos s.c. Autoryzowany serwis AGD Aleja Pokoju 14 Kraków Polska Faktycznie jest coś takiego ale co tam oddawałem ekspress to wracał do nich po 2 tygodniach. Sam zrobiłem to trzymał rok.
  2. Acha, a to w B6 nie idzie to od wewnętrznej strony jak w B5 ?
  3. Nycz ? a cóż to ;-) ?
  4. taaaa a Ty ustaw reflektory Cały przód muszę rozebrać w końcu, tylko potrzebuję czasu, miejsca i małej pomocy ;-) PS: Jakbyś nie znalazł to żarówki do stopa mam ;-)
  5. Panowie, potrzebuje naprawić ekspres. Potrzebuję śrubę przelotową albo taką dyszę ale o gwintcie 3mm, max 4mm. Znalazłem coś takiego ale tu gwint M6: Dysza długie do kolektora wkrętka króciec dł 60mm (4264618389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Kojarzy ktoś z czego albo gdzie szukać czegoś takiego?
  6. Waski przy M1 ;-) PS: zarowke wymien w stopie klapy ;-) Naciapane z bagaznika ...
  7. No jest, auto znam ale co z tego jak nie jest moja? Naciapane z bagaznika ...
  8. Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed: spuszczam uszy bo dobrze Cię rozumiem ;-) Właśnie kto jak kto ale Ty pewnie dobrze to rozumiesz:grin: i tak już trochę rzeczy puściłem. Aż głupio bo zacząłem mieć na dużo miejsca ;-)
  9. Bo nie będzie, ale mogę mieć w piwnicy zderzak tak w razie w:decayed: spuszczam uszy bo dobrze Cię rozumiem ;-)
  10. Szafa, a miało nie być pełnego body RS
  11. Radek, ja jeszcze nie wyjechalem i nie wiem czy wogole dojade :-/
  12. Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach. Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-) Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania Spoko, kierownica i siedzenia zostają na miejscu ;-) A bedziesz miec spinki? może kilka znajdę ale na pewno nie tak aby mieć na wszystko. PS: Weź klucze nasadowe, śrubokręty w tym jeden płaski, gruby i długi oraz młotek.
  13. Żona na objadku u mamusi. ---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- Żona w drodze do mamusi. hahahahaha, dobre ;-)
  14. Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach. Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-) Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania Spoko, kierownica i siedzenia zostają na miejscu ;-)
  15. Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach. Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)
  16. Postaram sie być tylko nie wiem o której bo mam trochę spraw i znowu późno wracam z roboty. Myślisz żeby ogarnąć to na spocie dzisiaj ?
  17. Kawał drogi. Poczekaj do oema myślę ze chłopaki wpadna chociaż na chwile Kwestia względna.
  18. Musze znalezc chwile i wpasc w koncu do Was ;-)
  19. A sam silnik masz tam z S4 czy RS4? Nie myslales nad inna jednostka?
  20. przypomnij mi wieczorem to zobacze ile mi zostało w domu
  21. mówiłem Ci że drewnianych nie ;-/ Poszukaj w ASO, nie są drogie.
  22. a masz spinki pod te dekory ?
  23. no tylko ja znowu mogę dopiero w okolicy 20-21 jak już o ile nie później :/
  24. Do dekorów prądu nie trzeba, więc to może być i na jakimś parkingu.
  25. fanta i radek, którą noc macie wolną na to rezanie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.