Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Pisz na mailu to Ci pomogę, szkoda tutaj śmiecić, wyślę Ci adres na PW.
  2. wiecie co ? zgłupiałem dzisiaj. Jakim trzeba być debilem aby o tej samej porze, w tym samym miejscu, w ten sam sposób próbować okraść znowu ludzi na treningu ? No chyba trzeba... Dzisiaj wpadł koleś który wykupił karnet na jeden dzień, zostawił na recepcji dowód twierdząc że to on i szwędał się po szatni jakieś pół godziny. Obsługa i trenerzy zareagowali, ostatecznie przyjechała policja, zabrali dziada, przyznał się że to nie jego dowód. Prawdopodobnie na 90% to ta sama osoba która okradła szafki tydzień temu.
  3. hahahahaha, Ty to masz zboczone skojarzenia. Nie, nie od niego ;-)
  4. nie ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- kurde Piotrek nie cuduj tak blisko masz a biedujesz jakbyś spod ukrainy jechał dostałeś kiedys gołą d*pą w twarz? dostałem ;-) . . . . . . . . . nie powiem, nie powiem ... ;-)
  5. kup sobie filca na wiertarkę albo szlifierkę i zrób sam mam ale polerką oscylacyjną wyjdzie lepiej. Namierzyłem już takową.
  6. Szwedam się po mieście i nie oglądam tego. Faktycznie wygrał czy ironia :-)
  7. Panowie, ma ktoś z Was polerkę do pożyczenia polerkę, ewentualnie może ktoś z forum wykonuje takie usługi ? Potrzebuję zająć się felgami.
  8. hehehehe to trochę porządzimy u nich ;-) Spoko.
  9. pewnie gaz ci się kończy a ta w bagażniku ma bliżej do butli Hahahaha, coś w tym jest :-)
  10. ooo to chyba jakaś zmowa bo moja też odmówiła posłuszeństwa tylko że telefon idzie naładować a ale "zapalarka nie działa".
  11. pasta polerska i dajesz pastą to chyba nie zejdzie właśnie :/ a jaką polerkę polecacie ?
  12. Podrapali mi dzisiaj felgi podczas ściągania opon, grrrrrrrrr. Felga w polerce a tu sznyty jak diabli. Myślałem że mnie szlak trafi. Myślę o zakupie polerki oscylacyjnej ale może lepiej to oddać jakiejś profesjonalnej firmie. Kojarzycie jakiś zakład w Krakowie który zajmuje się takimi rzeczami ?
  13. W Bielsku był podobny koleś. Jak budowali S1 to krzyknął cene za ziemie z kosmosu i był nie ugięty. Tak sobie z nim poradzili: http://imageshack.com/a/img35/3442/x4nb.jpg Mógł zarobić to teraz nikt tej ziemi za darmo nie weźmie ;-)
  14. hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-) jak bywasz w tych rejonach to polecam nie bywam ale ileż to roboty ;-) kto bogatemu zabroni nikt Ci nie broni
  15. tak mi przekazał portier, generalnie obcokrajowiec
  16. Skąd ta pewność? W ogóle w tym klubie są kamery? Z kamer właśnie i od portiera który z nim rozmawiał jak koleś wykupywał jedno wejście.
  17. tak, na Wrocławskiej. Prawdopodobnie to był ktoś z czech albo słowacji, generlanie obcjokrajowiec.
  18. Z nowości okazało się że na kamerach jest osoba prawdopodobnie pochodząca z czech lub słowacji, więc jak wcześniej myślałem że się nie znajdzie tak teraz wiem że już po sprawie. Google jeszcze zarejestrowało telefon i pokazało kawałek trasy telefonu ze złodziejem, po czym sygnał się urwał, pewnie wyłączył telefon. d*pa.
  19. hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-) jak bywasz w tych rejonach to polecam nie bywam ale ileż to roboty ;-)
  20. Kowi tu masz spis z cenami i zdjęciami rozpórki, możesz wykorzystać: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-rozporka-a6-c5-nadkola-s4-oslona-silnika-i-skrzyni/
  21. hmmm, to może bym się wybrał przy sobocie ;-)
  22. Pojadę na siłownię bo mam godzinę jak wychodził. Jakoś może się go namierzy.
  23. Znalazłem w googlach ostatnią lokalizację telefonu i datę ale to chwilę po zdażeniu więc pewnie wtedy wyłączyli telefon :/
  24. Toś mnie pocieszył. Tutaj: http://www.energym.com.pl/ Generalnie kulturka i nie ma dresów itp. Szefostwo twierdzi że to pierwszy raz taka akcja, znajomi z portierni też. Ktoś ewidentnie wpadł na raz aby coś złowić. Albo się przemknął obok jak byli zajęci i wszedł do szatni, albo tak jak wszyscy musiał pokazać dowód itp ale też i dowód mógł nie być prawdziwy przecież, albo również skradziony :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.