Treść opublikowana przez OGr
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
to zobaczymy, chociaż wydaje mi się że bez znajomości u niebieskich czy u operatora to nic z tego nie będzie :/
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
Ten telefon jest nierozbieralny, nawet bateria jest niewymienialna. Tzn niby tak twierdzą ale widziałem że sposobem idzie go rozebrać i tacy kolesie pewnie ten sposób znają. Telefon miał lekko zarysowaną szybkę ale po polerce pewnie dało się to poprawić. Jak koleś zmieni imei telefonu to raczej nie udowodnię niebieskim na giełdzie że to jest mój telefon. Na tapecie miałem felgę ze swojego auta ale tak jak piszecie, raczej go zupełnie zresetują i przeformatują.
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
pewnie pojadę tylko sam nie wiem jak się w razie W zachować. ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- tak zrobiłem i czekam. Wartość telefonu zgłoszona na policji jest dużo wyższa niż 250 zł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wrzuciłem w osobny temat, jakby ktoś mógł jakoś pomóc to jakoś się zrewanzuję: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/skradziono-telefon-htc-obudowie-case-mate-315391/#post4062360
-
Skradziono telefon HTC ONE w obudowie CASE-MATE
Wczoraj w Krakowie na treningu przy ulicy Wrocławskiej skradziono mi z szafki pieniądze i srebrny telefon HTC ONE w czarnej obudowie CASE-MATE. Miałem tam dużo danych prywatnych, firmowych, a także dziecka, leczenie i dawkowanie leków. Pech chciał że nie miałem kopi. Nikomu źle nie życzę ale kurwica człowieka trafia. O dziwo dokumenty i kluczyki od auta mi zostawił. W ten sam sposób tego samego dnia łupem padło też 5 innych osób. Sprawa zgłoszona na policji jednak pewnie nic już nie odzyskam. Jeżeli ktoś zobaczy gdzieś taki telefon albo może jakoś pomóc to chętnie się zrewanżuję. Numeru imei póki co chyba nie ma sensu abym podawał publicznie. To był taki telefon w takiej specyficznej obudowie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapytaj Gwertego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
odpisałęm Ci, dam Ci znać jutro.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nic, tak sobie po prostu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na treningu ktos mi sie wpieprzył do szafki, kluczyków i dokumentów nie ruszyli ale kasą się zaopiekowali. Około 5 szafek zdążyli obrobić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, skradziono mi telefon: HTC ONE. Jakby ktoś widział taki w obudowie CASE-MATE to dajcie znać:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
wierzę ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju masz tu pierwowzór jak powinna wyglądać druga odsłona zlotu:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Lepiej sam go po prostu trzymaj.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
I szafa zawstydzi wszystkich ;-))) PS: Możemy się zgadać i jakoś grupą pojechać.
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
jesli tak sie upierasz to prosze o opisanie na jakiej zasadzie zmienia się stopień przepływu oleju w amortyzatorze względem ustawienia wysokości czyli wysunięcia-wsunięcia tłoczyska! jedynie gdy podniesiemy auto bedzie niby niby bardziej miękkie ale jest to spowodowane górnym zakresem pracy amortyzatora co wcale nie jest dobre dal amorków... (chodzi o bardzo wysokie ustawienie) i tyle w temacie proszę wyjasniać swoje mysli a nie tylko pisać bzdury Fantasy widzę że też jeździsz na gwintcie a takie rzeczy piszesz Amor pracuje cały czas tak samo przecież, sprężyna stawia mniejszy bądź większy opór przez jej ściśnięcie.
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
a połowa wogóle go nie ma ;-)
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
Ale piszecie bzdury. Atrur nie porównuj zwykłego zawiasu do gwintu! Jest różnica pracy i to wyczuwalna.
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
A mało to różnych bzdur na necie? :-) PS: Swoją drogą na co tak żeś go podniosl?
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
Kowi, nie no, przecież to na logikę nawet jak weźmiesz to wychodzi że im wyżej tym twardziej.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
obstawiam Trepka W sobote o tej porze u dziewczyny pod Tarnowem bylem Z tego co wiem, moj samochod rowniez Wiem co widziałem hehe ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Spoko, spoko w razie W każdy ma przeciez swoj rozum :-) Naciapane z sedesu ...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
rzut beretem z buta o ile ktoś jest w stanie chodzić ;-) Kilku brakuje, mojego zdaje sie ze tez bo pozno przyjechaliśmy. Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ---------- To oddaj miesiąc przed w razie W. PS: Jeszcze styczeń a tu juz wszyscy się rajcuja Będzie mi przyjemnie znowu zobaczyc wasze mordy Naciapane z sedesu ...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
rzut beretem z buta o ile ktoś jest w stanie chodzić ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kowi wez tez pod uwagę ze jak Ktos się napitoli to za kierownicę nie siadzie i do tego MC czy pizzę po prostu nie pojedzie bo nie będzie mogl, albo co gorsza nie będzie nawet w stanie chodzić PS: Kaju w pokojach brakowało lodówek Naciapane z sedesu ...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj okolo 19 za galeria Bronowicka szarak b5 sedan na tablicach KOL... Naciapane z sedesu ...