Treść opublikowana przez Peterka
-
[B5 ABC] Spręzarka klimy raz działa, raz nie
U mnie coś jest z elektryką a w tej kwestii nic nie banglam... Może ktoś mi pomoże...[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 21:56 _________________________________________________Czy nikt nie wie gdzie jest ten przekaźnik czy bezpiecznik???
-
[B5 ABC] Spręzarka klimy raz działa, raz nie
Właśnie wróciłem od autka i włączam klimę , a wentylator nie działa, stoi i nic nie drgnie Chyba trzeba sie do niego dobrać. Czy on może być przyczyną takiego stanu rzeczy?[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 14:02 _________________________________________________Sam wentylator działa jak się go podłączy na szybko dodatkowym prądem. Czyli prąd nie dochodzi do wiatraka. Czytałem forum i pisze się o jakimś bezpieczniku pod nogami kierowcy nr 40 ale raczej u mnie takiego nie ma. (zaznaczę klima manualna i była dokładana przez Niemca w 1996 roku). To zdjęcie kolegi z forum http://img66.imageshack.us/my.php?image=dsc01346nw4.jpg i tam widać ten 40 a to u mnie Po prawej tak jak u kolegi widac numer 50, po lewej jakis zielony bezpiecznik a 40 brak. Błagam o radę jak to szukać czy coś !!!!
-
[B5 ABC] Spręzarka klimy raz działa, raz nie
Witam, proszę o pomoc w sprawie klimatyzacji. Zaznaczę na początku, że klimę mam manualna. Włączam klimę słyszę spadające obroty i załączającą się sprężarkę. Uruchamia sie wiatrak. Ale to powietrze nie jest lodowate, te rurki od klimy tez nie są za zimne. Daje obroty 2 tys i trzymam, po chwili słyszę "cyk" i mam w kabinie lód z nawiewu, rurki tez lodowate, 20 sekund i znów "cyk" i w środku znów letnio. Cała sytuacja sie powtarza na wyższych obrotach. proszę o pomoc co to może być, czy padające sprężarka? czy jakiś czujnik sam nie wiem. Proszę o rade.
-
[B5 ABC] Klima działa jak jadę, a jak stoję leci ciepłe powietrze
Podepnę sie do tematu, a mianowicie: jak auto jest zimne i jedzie to klima chłodzi bardzo mocno.A kiedy auto nabiera temperatury i jeździ sie powoli w korkach to klima chłodzi dużo słabiej. Wentylator od silnika chodzi, od klimy włącza się co jakiś czas, np. na postoju jak włączę klime to po chwili wentylator też zaczyna prace(czy wentylator powinien chodzić cały czas??), czy przyczyną tego stanu rzeczy może być skraplacz? Proszę o pomoc.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja powiem coś na temat LPG, 2.6V6 quattro oponki 225. Miasto minimalnie około 12.5-13.5 maksymalnie 20.5;) Traska spokojna około 12L LPG Prins to tyle w temacie spalania LPG
-
[B5 ABC]Opadająca szyba
Witam Mam taki problem: Rocznik auta 95 Szyba lewa przednia Podczas naciśniecia automatycznego zamkniecia szyby, szybą wędruję ku gorze i kiedy dotyka ramki drzwi automatycznie opada do połowy i tak w koło! Proszę o pomoc gdzie szukacz przyczyny problemu? Pozdr
-
Nowa instalacja stag 300
Witam, miałem a4 1.6 sekwencja STAG 300 spalanie w mieście około 12-13L przy normalnej jeździe. Teraz mam A4 2.6 Quattro oponki 225 + klima = dziś sprawdzane w mieście 16L. Więc myśle ze jak na taki motor to jest ok . Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Co do spalania podam: 2.6 Quattro LPG= miasto od 12 LPG bardzo ekonomicznie do 18LPG bardzo energicznie. Trasa predkośc 120-140 13L. Pozdro
-
Siemka audimaniacy
Ładna furka, tez mogłem kupic czerowną, ale podało jednak na srebrną. Fajnie sie prezentuje. Widzę ze jakoś w ostatnim czasie przybyło na forum kilka Audiczek ABC Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
W poprzedniej A4 1.6 miałem właśnie Stag 300 i złego słowa nie powiem, bardzo ładnie sie sprawował. Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Audiczka 2.6 Quattro
Witam, po rocznej nieobecności na forum, znów udało mi się kupić A4. A4 jest od forumowicza. Silniczek ABC Napęd Quattro Klima manualna Elektryka szyb, szyberdach, lusterek Lampy przód Angel eyes Tyl lampy po 2 lifcie. Felgi od RS 17 opony 225/45/17 LPG sekwencja PRINS Załączam tylko 1 zdjęcie jeszcze spod domu sprzedającego. Nowe zdjęcia dodam jak tylko będzie ładna pogoda. Na razie przejechana traska 120km i wrażenia bardzo pozytywne. Pozdrawiam Peterka
-
[A4 B5 1.6 ADP] Jaka instalacja do 1.6 ADP i u kogo ???
Mam identyczne autko jak Ty.zdecydowałem sie na Stag300 i jestem bardzo zadowolony. silnik pracuje idealnie na gazie. Spalanie przy tej instalacji to: Trasa 8-10 L. zalezy od nogi i miasto okolo 11 L. Pozdrawiam
-
Konsola srodkowa
mam pytanie odnosnie konsoli srodkowej. musze wymienic sterwonik klimatronika i natrafilem na allegro na takie ogloszenie http://moto.allegro.pl/item180088235_panel_sterowania_wraz_z_konsola_audi_a4_99_tanio_.html Mam audi B5 przed liftem i stara konsole i moje pytanie jest takie: czy ta cala z allegro zapasuje??
-
Piszczy przy skręcaniu
U mnie bylo podobnie ale bardziej przypominalo buczenie lub trzeszczenie. okazalo sie ze brakowalo plynu do wspomagania. dolałem i wrocilo do normy.
-
Ile pali Wam gazu?
Robilem u znajomego gazownika i wzial 3 tys. na gotowo!
-
Ile pali Wam gazu?
Mam sekwencje Stag300 - ruch miejski 10,5 L. Trasa 9L mysle ze to całkiem ok wyniki.
-
[B5] Błedy klimatronica: ilosc znaczna. prosze o pomoc
czesc! dzis sprawdzalem klimatroniciem swoje bledyi znalalem ich duzo. czytalem opisy bledow klimatronica w dziale faq, ale za duzo nie rozumiem. jesli mozna prosze o pomoc i wyjasnienie chociaz kilku bledow. 8.5 11.2 11.6 13.7 13.5 15.1 15.2 15.0 20.8 12.4 Uzupełnij profil [spedyt]
-
Brak ogrzewania
Witam!! mam problem z ogrzewaniem, a konkretnie goracym powietrzem. Jakis czas temu umylem autko na myjni i po kilku godzinach zaulwazylem ze przestalo dzialac ogrzewanie. Kolejnego dnia zabralem sie do napraw. Myslalem ze to nagrzewnica, ale okazalo sie ze nie. spuscilem plyn przeplukalem uklad i zalalem plynem. Powyciaglem jeszcze jakies czujnik powkladalem z powrotem i wszytsko dziala.Dzis znow bylem na myjni recznej i przestalo dzialac ogrzewanie. Domyslam sie ze to jakis czujnik podal pod wplywem wody, jakies zwarcie moze. Moje pytanie jest takie: czy to jest na pewno czujnik a jak tak to jaki?? [ Dodano: 10-02-2007, 15:10 ] Dzis odpalilem autko i zaczelo dmuchac ogrzewanie. pewnie jakis czujnik wysechl. wiece moze o jaki czujnik konkretnie chodzi??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Dzis traska Opole Wrocław. Predkosc 110-140. silnik 1.6 Kilometrow od tankowania zrobielm 210. Spalanie na tej trasie to 7.5-8L/ 100km
-
[B5] Brak ogrzewania
Mialem identyczny problem. W srodku wieje zimne powietrze, a przewody ktore ida do nagrzwnicy gorace. Zeby wykluczyc awarie nagrzwinicy, scagnalem przewody, podlaczyem wżz z goracą woda i podalem bezposrednio do nagrzewnicy. Efekt byl taki ze zaczelo leciec cieple powietrze. Pozniej jeszcze raz woda przeplukalem caly uklad. spuscilem cala wode, zalalem plynem i jezdze juz ponad tydzien i wszytsko pieknie gra. Sprawdz moze jeszcze termostat. Pozdrawiam
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
Dobrze Ci sie zdaje, jest to minimalne przytarcie a raczej bylo. Juz zostalo zrobione i wszystko wyglada ok.
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
Dzieki za wszytskie rady:) napewno z nich skorzytam, na wiosne planowane sa jakies felusie. i teraz pomysle nad jakimis swiatelkami. Pozdrawiam
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
Witam! Dzis dopiero moge wstawic foteczki, wiec to robie. Audi z zewnatrz jest zwyczajnym autkiem nie poddanym narazie zadnym liftom. czekam na jakies uwagi. Pozdrawiam!!
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
Moze sie bedzie podobac moze nie, to kwestia gustu. mnie sie podoba. Fotki najprawdopodobniej beda jutro z wieczora. pozdro
-
[B5 1.6] Moje piewsze Audi A4
Witam!! Dzis kupiłem swoje pierwsze Audi A4 B5, z rocznika 95. kolor granatowy metalik, klimatronic, elektryka. Bardzo fajne autko pięknie chodzi. za pare dni wrzuce zdjecia. Pozdrawiam!!