Treść opublikowana przez Peterka
-
[ALL B6] Czy podejdą te felgi z ET28?
Witam, Bardzo dziękuje za odpowiedź Teraz tylko jakoś jeszcze musze się upewnić czy te felgi bedą wizualiznie pasowac do b6 Pozdro
-
[ALL B6] Lakier ASO
Witam, Pewnie masz racje i tak się skończy. Ale ostatnio malowali mi w ASO zaślepkę haka holowniczego bo ktoś sobie pożyczył i dobrali kolor idealnie. Na tym najbardziej mi zależy. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Czy podejdą te felgi z ET28?
Witam, Czy takie felgi podejdą do B6? http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-audi-a5-a6-a8-lubin-i1286646565.html Chodzi mi głównie o E28. Jak to bedzie wyglądało? No i czym muszę jakaś konkretną szerokość opony kupić? Pozdro
-
[ALL B6] Lakier ASO
Witam, Orientujecie się czy można w ASO kupić lakier do A4 2003 rok na litry?? Dzwoniłem ale mówią że tylko w sprayu. Nie wiem czy normalnie nie sprzedają czy nie chcą sprzedać Pozdro
-
Cena nowej B6
Witam, Moja szutka wybierana w salonie w Opolu. Kilka słów o aucie: 1.8T quattro sedan, xenon, kubełkowe fotele, coming leaving home, czujnik zmierzchu, pakiet chrom, kiera i mieszek w skorze. Cena: 146.000 PLN
-
[B6 BFB] Korek spustowy wody
Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy w silniku 1.8T BFB jest w bloku lub innym miejscu korek spustowy wody? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Witam, Mam u siebie do wymiany sprysk do xenonu od strony kierowcy. Znalazłem takie aukcje: http://allegro.pl/audi-a4-s4-01-05-8e-spryskiwacze-reflektorow-kpl-i1283622745.html http://allegro.pl/spryskiwacz-komplet-do-reflektorow-ksenon-audi-a4-i1280000215.html W jednej napisane jest że są do 8E0 a w drugiej do B7, czy wynika że oba pasują? Jeszcze jeden poniżej: http://allegro.pl/audi-a-4-a4-05r-8e0-spryskiwacz-zderzaka-l-i1264483069.html Czy ten zapasuje do mnie czyli do B6 rok 2003 Pozdrawiam
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Witam, Wczoraj stuknelo 140.000 - auto kupione w salonie PL. Pozdro
-
[ALL] Czy do quattro mogę założyć dwie inne opony?
Zgadza się - obwód koł powinien być taki sam... Lecz wg instrukcji obsługi audi zaleca się stosowanie tych samych rozmiarów co i bieżnikow. Pozdro
-
Audi A4 b6 Miro
Świetna audika - bardzo ładnie się prezentuje...chyba masz tez funkcje coming leaving home jak ja w swoim?? Pozdrawiam
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
Witam, Jeżeli chciałbym żeby tył tak bardzo nie opadł... To mam wziąć spreżyne o większym Weight range??
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
Takie jeszcze pytanko czy ze sprezyny mozna odczytać jej twardość? Pozdro
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
Witam, Ale skoro jestesmy w temacie, ostatnio dopadłem gdzieś sprężyny S-line(3 zielone 1 niebieski). Mówi się ze jest to -20mm. Wyciągnałem spręzyne od 1BA, postawiłem obok siebie i ta S-line była 30mm niższa. Czy mam rozumieć że pochodzi od 1BV?
-
[B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
Z info z działu FAQ cytat "[1BV/FC1] zawieszenie sportowe S line; obniżone o 20 mm i wzmocnione, możliwość zamówienia niezależnie od pakietu S line" Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Logi do oceny 1.8T BFB
Witam, jezli mozecie prosze ocenicie logi po wymianie DV. 002+115 (ze zdjętą nogą na koniec) http://vw-passat.pl/vaglog/1349 003 + 115 + 188 http://vw-passat.pl/vaglog/1348 Dziękuje Pozdrawiam
-
Jaki aparat do 1000 zł ?
Witam, http://allegro.pl/item1168291997_aparat_cyfrowy_fuji_s9600_4gb_filtr_uv_torba_akum.html Polecam hybrydę - dobry wstęp do świata lustrzanek. Jako minus można uznać że jest aparatem wielkości lustrzanki. Jeśli to nie przeszkadza - brać. pozdro
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
Witam, Podpis pod tym samym co napisał kolega wyżej. A jeżeli chodzi o aparaty to lustrzanki lub hybryda http://allegro.pl/item1168291997_aparat_cyfrowy_fuji_s9600_4gb_filtr_uv_torba_akum.html też da jak najbardziej rade. Pozdro
-
[B6 BFB] Logi do oceny 1.8T BFB
Witam, Filtr wymieniony, mówisz o wkładce przy filtrze powietrza? A co do kata jakby był walnięty to doładowanie by spadało w górnym zakresie obrotów? Myślę za Waszą radą też o przeływce - byłem w ASO Opole - koszt 540PLN więc może się kusze. Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Logi do oceny 1.8T BFB
Witam, W związku z tym iż DV będę mieć dopiero w poniedziałek a autko zaczeło troszkę lepiej jeździć postanowiłem zrobić logi. Bardzo Was proszę o ocenkę. Logi 031 - 020 - 001 http://vw-passat.pl/vaglog/1344 Logi 002-115-032 http://vw-passat.pl/vaglog/1343 Auto logowane na LPG. Jeżeli chodzi o kanał 032 na benzynie jego wartości są identyczne. Pozdro
-
[B6 AVJ] Od ilu obrotów ciągnie turbina??
Witam, U mnie świst turbo słychąc od około 2200 obrotów i mam wrażenie że ciągnie tak od 2400. Logi pokazują podobnie. Dmucha od 2450 - 0,55 bar. Pozdro
-
Polecane/Nie polecane hotele na wakacje
Witam, Jako iż nie znalazłem tutaj podobnego tematu postanowiłem założyć temat, który mam nadzieje pomoże osobom znaleźć fajne miejsce do odpoczynku. Chciałbym żebyśmy tutaj wpisywali hotele polecane i nie polecane z danego kraju w których mieliśmy okazje być. W związku z tym iż wakacje w połowie może jeszcze pomożemy kilku osobom zdecydować się na wypoczynek. Proszę o opis hotelu, okolicy oraz informację czy wyjazd był organizowany z biura podróży czy indywidualnie. Wiadomo najlepiej jeszcze link do hotelu. Jako autor tematu zacznę od siebie. Chciałbym polecić Wam hotel w Grecji na Krecie - miejscowość Agia Pelagia (25km od stolicy wysypy Heraklionu). Hotel nazywa się Sensimar Sea-Side. Wycieczka kupiona w biurze podróży Itaka - bardzo dobra organizacja - rezydentki bardzo pomocne. Link do strony hotelu: www.seaside-hotel.gr Jak widać na foto hotel położony na klifie - każdy pokój z widokiem na morze. Część pokoi posiada prywatne baseny - można się dogadać z recepcją o przydział takiego pokoju - oczywscie za odpowiednim bonusem Polecam ten hotel szczególnie osobom wybierającym się na wypoczynek bez dzieci z racji tego że hotel położony jest na kilku poziomach i poruszanie się z dzieckiem wózkiem graniczy z cudem. Baaaardzo dużo schodów. W hotelu super jedzenie - baaardzo świeże to duży plusik. Pokoje bardzo zadbane o dobrym standardzie. Obsługa w pełni komunikatywna. Fajnie jest w hotelu wieczorem - panuje tam bardzo przyjazny klimat. Minusem jest myślę plaża - choć dotarcie do plaży fajne, bo to zjazd windą w skale później 100 metrów piechotą i plaża, ale mała i żwirkowa. Płatne leżaki i parasole. Okolica Agia Pelagia też jest fajna - można wypożyczyć samochód i pojeździć wzdłuż linii brzegowej np do Chanii a później krętymi dróżkami po górkach. Widoki miód. Wypożyczenia aut od około 40 euro za małe autka do np 110 euro Megane Cabrio 2006. Będąc tam polecam wycieczkę oczywiście na Santorini. Bardzo malownicza wysepka. Ogólnie podobało mi się na Krecie i polecam ten region na wypad wakacyjny. Dzięki za uwagę pozdrawiam
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Witaj, Kolego przerabiałem temat całego zawieszenia z tyłu quattro. Wahacz sam w sobie nie za bardzo moze stukac, lecz jego tuleje tak. A w quattro jest ich 6 na strone (w tym dwie podwojne). Proponowałbym Ci wymienić komplet góra i doł - strona lewa i prawa. Kosztuje to troszkę ale masz spokoj z tulejkami z tyłu. Tutaj na rysunku masz czarno na białym o które tuleje wahaczy chodzi. Jak coś pytaj - będziemy pomagać. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] Do wymiany tuleje czy cały wahacz ?
Witaj, Pytasz co może z tyłu stukać: bez oględzin można powiedzieć tak: - tuleje wahacza góra i dół - poduszka (mocowane gumowe amorka) - tuleje tylnej belki też tak lubią robić jest jeszcze łącznik stablizatora z tyłu, ale nie wiem czy on może dawać takie oznaki. Pozdro
-
[B6 BFB] Co nalezy do przeglądu przy 120000km
Witam, Kolego też mam BFB i instrukcje obsługi - jak jest to tam napisane to jutro coś wstawie. Pozdro
-
[B6 BFB] Logi do oceny 1.8T BFB
myśle ze nie jest to wykluczone. Auto od nowosci uzytkowała ciocia na krotkich dystansach. Jest jakas metoda na sprawdzenie sprawnosci kata?