Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARTiiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MARTiiii

  1. Tylko co miało sie popsuć? Nie wiem, jak jest z tym plastikiem ale u mnie nie rozbraja IMO.
  2. MARTiiii odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Raczej każdy na tym forum już doszedł do przykazań, ja jeszcze przd zakupem Tej Audicy . Wychodzi na to, że Szwajcar uprawiał PSJ na autostradzie.
  3. Szybciej będize jak do mechanika podjedziesz. Ja bym na towim miejscu nie ryzykował jeżdźenia dalej, chyba że leżysz na kasie. Poza tym VAG to nie złoty środek, nie naprawi ci samochodu.
  4. No to fajnie ale tym co ja mam da się otworzyć samochód ale odpalić już nie... i co ty na to.
  5. MARTiiii odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Jutro tym razem na Rzeszów i z powrotem to znowu go przegonie. Zobaczymy co będzie. No bez przesady. Jak by chrzcili ultimate, Vpower to już w ogóle by była paranoja. To taka małe moje spostrzeżenie, że po zatankowaniu tego na BP silnik jak by lepiej zaczął chodzić ale to może być subiektywne wrażenie.
  6. Ja przy czymś takim to w pierwszej kolejności był bym u mechanika. Może 2 w 1. Ja bym stawiał na przestawienie się rozrządu. Jedź do mechanika, jak nie wiesz gdzie to znajdź jakiś zakład Bosch Service. Nie można od nich wymagać cudów ale jak już gdzieś jechać to przynajmniej do takiego. No chyba, że ktoś ci coś poleci innego, pewniejszego.
  7. Ja tam nie wiem czy coś w w plastikowym jest. On tylko otwiera drzwi, napewno odpalić samochodu się nie da (imob). Poza tym ten firmowy alarm Audi jest taki do d... że szkoda gadać. Łamak i złodziej otwiera zamek orazu wyłączając alarm - extra rzecz . Podpina laptopa do OBD, omija Imob i odjezdza Ja kupiłem z: 1 oryginalny scyzoryk z IMO 1 serwisowy ze znaczkiem (bez IMO) 1 plastikowy (bez IMO), nie wiem co tam miało by być i co miało by robić - awaryjny gdy zatrzaśniesz oryginalny 1 kod do dorobienia kluczyka głównego
  8. Chyab wszyscy z Audi z Lublina tam jeżdźą. Powinni dać klubowi rabat za taka reklamę.
  9. Jeśłi masz DOt4 to musi by DOT4. Najlepszy jest DOT 5.1. Jeśli chodzi o DOT4 to najlepszy chyba jest ten Shell'a, Organika...
  10. MARTiiii odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    No jeszcze nigdzie nie byłem bo efekt jakby powoli z czasem coraz bardziej zanika. Dzisiaj ostro przygazowałem wawa->Lublin i jest coraz lepiej. Gdy po kupnie bardzo często go przycinało teraz już się to bardzo żadko zdarza, a jak już to bardzo delikatnie to czuć. Nie ryzykowałem i nie wkręcałem go powyżej 4000rpm. Może jutro sprawdzę czy nadal będzie się tryb awaryjny włączał przy obrotach >4200 (2x do tej pory mi się to zdarzyło) W innym temacie pisałem, że dośc dużo dało dokręcenie opaski zaciskowej od filtra powietrza -> turbina. Może jeszcze by sie coś znalzło... jakaś dziurka. p.s. Do tego pierwszy raz zaatankowałem BP Ultimate i hmm jak by lepiej silnik zaczął na nim chodzić ale jakoś niechce mi się wierzyć (próbowałem juz VPower).
  11. Nie wiem może żeby rozwalić syrenę alarmową
  12. MARTiiii odpowiedział(a) na MARTiiii temat w 1.9TDI
    Trochę z tematu zeszliście No widzę, że będe próbował przedmuchać. Zważywszy że sam znalazłem źle dokręcony dolot powietrze do turbiny to może jeszcze się coś tak głupiego znajdzie. Teraz inne pytanko. Poniewaz taki silnik mam od niedawna to i nie wiem, czy tak powinno to w TDI wyglądać. Czy przyspieszenie na 3 powinno byc takie samo jak na 2 czy jednak trochę słabsze, a na 4 jeszcze słabsze niż na 3 biegu. Głupie ale nie ejstem pewien...
  13. Czy możliwe jest przeniesienie, mechanizmu/rączki wewnątrz A4 do otwierania klapy komory silnika w inne miejsce, niż jest oryginalnie. Pewnie głupie ale tak mi przyszło do głowy. Czyli niespodzianka dla złodzieja :mrgreen: . Czy da się coś takiego zrobić... ?
  14. Bo mi się to nie podoba, że tam nic nie ma poprostu :mrgreen:.
  15. MARTiiii opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Jak wyżej. Czy powyżej 4100rpm załącza sie tryb awaryjny? Dziś dałem ostro i wydaje mi się, że gdzieś ok. 4200rpm silnik przeszedł w tryb awaryjny na 3 biegu - czyli stracił moc. Silnik wchodził na obroty ale bardzo powoli, przy 2000rpm nic się nie dziło, nie ciągną jak zawsze. Zgasiłem silnik, odpaliłem i oki. Co wy na to? Z silnikiem jest raczej wszytko ok - mało pali, dobrze przyspiesza, nic nie przytyka.
  16. tak ..... jak otworzysz schowek to na dole Kurcze no to się nie zgadza, bo u mnie tam jest pusto :razz:
  17. Ja bym tam wolał tego Pionnera bo przynajmniej gwarnacja jest, a tamten gość co Alpine sprzedaje jest nowy bez komentów przy sprzedażt. Ja tam bym od takiego nie ryzykował kupna - zwłaszca przy takiej kasie.
  18. Czy to jest zamocowane zaraz za tą uchylaną osłoną, czy gdzieś tam dalej?
  19. JVC też robi dobre radyjkna ale nie wszytkie są warte uwagi. Musiałbys poszukac może opinii na www.elektroda.pl
  20. Popieram, wygląd oczywiście ważny ale najważniejsza jakość dźwięku.
  21. Ogólnie przecież, wróżyć nie trzeba :mrgreen:
  22. MARTiiii odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Ja tam np. bym sobie dodał dla mniejszego AC , a właściwie wrócił do oryginalnego.
  23. Z wymianą tego dużo roboty? Ile może kosztowć?
  24. Dokładnie. Ten w klapie ma tlyko otiwerać tylną klapę, alarm aktywny, reszta zamków zamknięta. Ta wtyczka jakaś mam rozumieć ze jest gdzieś przy samym zamku na klapie, czy w progu?
  25. Jak coś znadziesz to w ciemno Alpine. Dalej to Clarion, Pionner, Kenwood. Ale to już trzeba posłuchać jak grają bo różnie z tym bywa. Ja wybrałem Pionnera DEH-4700MPB zamiast Clarion 348 (nie pamiętam symbolu) bo ten clarek beznadziejnie grał w porówaniu do Pionnera. Sony sobie daruj...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.